رفتن به مطلب

انجمن در کنار سایت فروشگاه

moghimi

پست های پیشنهاد شده

سلام در یه تاپیک توی انجمن موضوع فعالیت سه نوع مختلف در یک سایت رو مطرح کرده بودم و به بخشی از جوابم رسیدم اما حالا می خوام خیلی جزیی تر و جداگانه مورد بررسی قرار بدم برای همین نیاز به نظر دوستان دارم

بهترین انجمن ساز رایگان فارسی برای کابران عادی و بدون اطلاعات کافی درمورد کار کردن با انجمن ها چیست؟

می خوام یه انجمن تخصصی برای موسسه حقوقی بزنم که فعالیت های متفاوتی داره، اعم از رایگان، مشاوره، مطرح کردن مشکل و درخواست گرفتن وکیل و ...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

مای بی بی هم رایگان هست هم قالب های خوبی داره هم راحته . . . میتونه انتخاب خوبی باشه !

سلام به سایت مای بی بی ایران رفتم نوشته بود دریافت نسخه کامل دانلود کردم 2 مگ و خورده ای بود، اینستال هم نداره، جریان چیه؟ نصبش قلق داره؟

2. هاست خوب و مناسب این کار چیه؟

لینک به دیدگاه

باید بسته فارسی ساز هم دریافت و نصب کنید . بقیه مسائل رو باید از انجمن مای بی بی بخونید و بپرسید اینجا پرستاشاپ هست ! :)

هاست رو نمیتونم بگم کدوم خوبه کدوم بده هاست های ایرانی مشکلاتی دارند و هر کدوم در یک بازده زمانی عملکرد خوبی دارند و بعضی مواقع خیر . اما هاست های ایران سرور و میهن وب هاست و مهرهاست که باهاشون کار کردم قابل قبول بوده ! بازم با خودتون ! :)

لینک به دیدگاه

باید بسته فارسی ساز هم دریافت و نصب کنید . بقیه مسائل رو باید از انجمن مای بی بی بخونید و بپرسید اینجا پرستاشاپ هست ! :)

هاست رو نمیتونم بگم کدوم خوبه کدوم بده هاست های ایرانی مشکلاتی دارند و هر کدوم در یک بازده زمانی عملکرد خوبی دارند و بعضی مواقع خیر . اما هاست های ایران سرور و میهن وب هاست و مهرهاست که باهاشون کار کردم قابل قبول بوده ! بازم با خودتون ! :)

ممنون از پاسخت، توی انجمن مای بی بی یه خورده آموزش ها گیج کننده است ، چند تا سوال اینجا می پرسم بازم به اون انجمن می رم!

این انجمن هم با مای بی بی هست، چقدر شخصی سازی شده؟

ماژول بنر و تبلیغات داره؟ کلا روی تبلیغات زیاد می خوام حساب کنم چون جای کار داره

برای پرداخت باید یه سایت دیگه راه انداخت یا تو خود انجمن می شه قسمتی رو به پرداخت اختصاص داد؟

لینک به دیدگاه

سلام در یه تاپیک توی انجمن موضوع فعالیت سه نوع مختلف در یک سایت رو مطرح کرده بودم و به بخشی از جوابم رسیدم اما حالا می خوام خیلی جزیی تر و جداگانه مورد بررسی قرار بدم برای همین نیاز به نظر دوستان دارم

بهترین انجمن ساز رایگان فارسی برای کابران عادی و بدون اطلاعات کافی درمورد کار کردن با انجمن ها چیست؟

می خوام یه انجمن تخصصی برای موسسه حقوقی بزنم که فعالیت های متفاوتی داره، اعم از رایگان، مشاوره، مطرح کردن مشکل و درخواست گرفتن وکیل و ...

میشه آدرس اون تاپیکو بدین؟

درود

مای بی بی هم رایگان هست هم قالب های خوبی داره هم راحته . . . میتونه انتخاب خوبی باشه !

سلام به سایت مای بی بی ایران رفتم نوشته بود دریافت نسخه کامل دانلود کردم 2 مگ و خورده ای بود، اینستال هم نداره، جریان چیه؟ نصبش قلق داره؟

2. هاست خوب و مناسب این کار چیه؟

منم دانلود کردم.باید برید تو مسیر install از اونجایی که فایلارو ریختید تا نصب کنه.یادم نیست چی دانلود کردم ولی فقط یه دونه بود و فارسی بود خودش نیاز به فارسی ساز نداشت.نصبش هم مثل وردپرس یا پرستا یا هرچیز دیگه ای ساده اس.

ایران سرور نگیرید.خیلی بده.من دامین ازش گرفتم پدرم دراومده از پشتیبانیش.فقط روزهای کاری و ساعات کاری هستن.مثلا یه بار من چهارشنبه 5 بعد از ظهر تیکت زدم شنبه 9 صبح ج دادن.

لینک به دیدگاه

مشخصه که خیلی شخصی سازی شده این قالب اختصاصی هست که بهمن جان طراحی کردند .

تبلیغات که مشکلی نداره میتونید پلاگین های مخصوص تبلیغ رو هر جا که بخواهید قرار بدید .

از داخل انجمن هم میتونید این کارو انجام بدید پلاگین داره .

لینک به دیدگاه

مشخصه که خیلی شخصی سازی شده این قالب اختصاصی هست که بهمن جان طراحی کردند .

تبلیغات که مشکلی نداره میتونید پلاگین های مخصوص تبلیغ رو هر جا که بخواهید قرار بدید .

از داخل انجمن هم میتونید این کارو انجام بدید پلاگین داره .

ممنون از پاسخت

دوستان بحث رو کشوندن به جاهایی از هاست که خارج از سوال های منه

برای پرداخت باید یه سایت دیگه راه انداخت یا تو خود انجمن می شه قسمتی رو به پرداخت اختصاص داد؟

قالب رو از بهمن جان بخواییم برامون ردیف می کنه؟

بحث رو اینجا مطرح کردم برای اینکه هیچ ماست بندی( مای بی بی) نمی گه ماستم...

لینک به دیدگاه

عرض کردم که توی انجمن میشه این کارو انجام داد نیاز به راه اندازی سایت دیگه ندارید میتونید پلاگینش رو دانلود و نصب و فعال کنید مثلا پی لاین پلاگین مای بی بی داره میتونید توی انجمن مای بی بی پلاگین های بانک های دیگه رو هم دریافت کنید

http://www.payline.ir/plugins

قالب رو هم فکر نکنم بهمن جان بتونه براتون بزنه چون مشغول طراحی قالب های پرستاشاپ و غیره هست بهتره از طراح های دیگه یا از قالب های رایگان و تجاری استفاده کنید .

لینک به دیدگاه

بزرگترین مشکل مای بی بی مشکل سئو نبودن قالب هاست. میشه گفت استاندارد طراحی قالبش مربوط به سال ها پیشه و در حد صفر هست!

باقی موارد توی رایگان ها بهترین هست و امکانات و پلاگین خوب زیاد داره

غیر رایگان ها بهتر و کامل تر هستند

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

بزرگترین مشکل مای بی بی مشکل سئو نبودن قالب هاست. میشه گفت استاندارد طراحی قالبش مربوط به سال ها پیشه و در حد صفر هست!

باقی موارد توی رایگان ها بهترین هست و امکانات و پلاگین خوب زیاد داره

غیر رایگان ها بهتر و کامل تر هستند

سلام به آقا دانوش و جواد جان

ممنون از پاسخ هاتون، برای انجمن غیر رایگان خوب چه برنامه ای رو سراغ دارید؟

یه سوال نسبتاً شخصی: به نظر شما درصد تمایل کاربران به استفاده از خدمات غیر رایگان چند درصد هست؟ چون معمولاً دوستان به خدمات رایگان علاقه زیادی دارن و انجمن مد نظر من حقوقی هست، خیلی از وکلا پول های کلانی برای مشاوره می گیرن خیلی های دیگه توی هر زمینه مشاوره رایگان دارن، توی انجمن های حقوقی موجود هم سرچ کردم خدمات در خور و قابل توجهی ارائه نمی شه و تعداد کاربران هم چیزی نزدیگ به 750 نفر بود، عمر انجمن هم نزدیک 3 سال بود، همین موارد یه خورده جای شک درست می کنه که آیا مردم رغبت به استفاده از انجمن حقوقی دارن یا ترجیح می دن از اینترنت برای خوشگذرانی استفاده کنن؟

ممنون

لینک به دیدگاه

برای انجمن ساز غیر رایگان هم دو گزینه خوب هست

vb. و ipb

خب شما باید در نظر بگیری کل جامعه حقوقی کشور چقدر هست

فقط قصد دارید تخصصی بحث کنید یا بشید مرجع سوالات حقوقی؟

اگر میخواید یک مرجع برای عموم مردم بشید باید مطالب رایگان زیاد داشته باشید. درواقع شما باید با تبلیغات مردم رو جمع کنید و تا میتونید اجازه بدین سوال کنند و شما هم جواب بدین تا بشین مرجع سوالات

چون عموم مردم ایران خیلی خدمات غیر رایگان رو نمیپذیرن

خدمات غیر رایگان خودتون رو باید به اعضای متخصص بدید و افرادی که کاربر دایم انجمن شما شدند

تامین محتوای غیر رایگان هم چون علمش رو ندارم نمیتونم بگم مثلا چه محتوایی میتونه غیر رایگان باشه

لینک به دیدگاه

برای انجمن ساز غیر رایگان هم دو گزینه خوب هست

vb. و ipb

خب شما باید در نظر بگیری کل جامعه حقوقی کشور چقدر هست

فقط قصد دارید تخصصی بحث کنید یا بشید مرجع سوالات حقوقی؟

اگر میخواید یک مرجع برای عموم مردم بشید باید مطالب رایگان زیاد داشته باشید. درواقع شما باید با تبلیغات مردم رو جمع کنید و تا میتونید اجازه بدین سوال کنند و شما هم جواب بدین تا بشین مرجع سوالات

چون عموم مردم ایران خیلی خدمات غیر رایگان رو نمیپذیرن

خدمات غیر رایگان خودتون رو باید به اعضای متخصص بدید و افرادی که کاربر دایم انجمن شما شدند

تامین محتوای غیر رایگان هم چون علمش رو ندارم نمیتونم بگم مثلا چه محتوایی میتونه غیر رایگان باشه

با سلام ممنون از راهنمایی جامع تون

این انجمن ساز vb ایران نال شده است؟ از همین نسخه می شه استفاده کرد؟

برای پلاگین پرداخت؟ چه در مای بی بی و چه وی بی بانک ملت رو ندارن؟ بعضی انجمن ها یه سری مطالب رو ویژه کردن و برای دسترسی باید یه مبلغی پرداخت کنیم تا بتونیم اون مطلب رو ببینیم یا دانلود گنیم، این ویژه کردن با خود برنامه است یا با پلاگین های پرداخته؟

ممنون

لینک به دیدگاه

ویژه کردن ها پلاگین دارند.

وی بی نال شده نیاز به هاست وارز داره و شما رو محدود به یک سری پلاگین نال شده میکنه چون با یک گزارش ساسپند میشید. نسخه اصلش هم گرون هست.

ما به دلیل پایبندی و احترام به کپی رایت از مای بی بی استفاده کردیم تا سراغ نسخه های نال شده نریم.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

وی بی نال شده نیاز به هاست وارز داره و شما رو محدود به یک سری پلاگین نال شده میکنه چون با یک گزارش ساسپند میشید. نسخه اصلش هم گرون هست.

ما به دلیل پایبندی و احترام به کپی رایت از مای بی بی استفاده کردیم تا سراغ نسخه های نال شده نریم.

سلام خدمت آقا دانوش و دوستان

آقا دانوش دیگه برنامه ریزی راه اندازی انجمن رو با دو سه نفر از دوستا کردم، چند تا سوال و راهنمایی هم از شما می خواستم

1. تو انجمن ساز ها به دلایلی که شما فرمودین مای بی بی رو می خوام استفاده کنم ولی پلاگین پرداخت بانک ملت مثل اینکه نداره، چون یه تاپیک کلا زده بودن که همه سوال کردن و هیچ کس جواب نداده بود، برای ویژه کردن مطالب و پرداخت در ازای عضویت ویژه برای مای بی بی باید چی کار کرد؟

2. محدودیت راه اندازی تعداد انجمن و زیر انجمن وجود نداره کلا در مای بی بی منظورم هست؟

3. می شه مثلا توی شاخه یا انجمن اصلی دانلود پرستا شاپ و افزونه ها، وقتی کسی این انجمن رو باز می کنه یه مطلب ثابت به عنوان قانون این انجمن قرار داد، یعنی اگر 4 تا انجمن اصلی داریم و 5 تا زیر انجمن بشه 9 تا قانون و شرایط استفاده از اون انجمن و زیر انجمن قرار داد؟

4. در قسمت زیر انجمن ها می شه یک پست ثابت از مدیر قرار داد؟ که همیشه در بالا ترین جا باشه

5. برای ویژه کردن یک انجمن، مثلا معرفی آموزشگاه ها، با توجه به پلاگین پرداخت، می شه کاری کرد که استارتر موضوع فقط ملزم به پرداخت باشه و بقیه که می خوان نظر یا انتقادی کنن پولی پرداخت نکنن؟

مثلا آموزشگاه پرستا شاپ فارسی، از شما به عنوان مدیر یا مسئول هزینه ای دریافت بشه! و شما تمام مطالب مورد نیاز رو اونجا قرار بدین بعد یک کاربر به صورت رایگان بیاد سوال کنه قیمت و زمان تحویل قالب چقدر هست؟

6. نظرتون راجع به انجمن ساز زنفورو چی هست؟ این مورد رو تازه پیدا کردم، اینم آدرس سایت فارسی http://xenfa.ir/

ممنون

لینک به دیدگاه

من خودم از وی بی نال استفاده میکنم!قبلش هم smf استفاده میکردم!

یعنی باور کنین تازه معنی امکانات رو درک می کنم!

برای هاست هم کافیه هاست ایرانی یعنی سرورش تو ایران باشه داشته باشین!

همه چی هم داره و فوقش براش میشه ساخت!

البته اگر دنبال نسخه نال نیستی همین مای بی بی از همه بهتره!البته phpbb هم خوبه

لینک به دیدگاه

من خودم از وی بی نال استفاده میکنم!قبلش هم smf استفاده میکردم!

یعنی باور کنین تازه معنی امکانات رو درک می کنم!

برای هاست هم کافیه هاست ایرانی یعنی سرورش تو ایران باشه داشته باشین!

همه چی هم داره و فوقش براش میشه ساخت!

البته اگر دنبال نسخه نال نیستی همین مای بی بی از همه بهتره!البته phpbb هم خوبه

سلام ممنون از پاسخت

والا توی تاپیک های بالا من هم دنبال وی بی بودم اما آقا دانوش گفتن وی بی نال شده نیاز به هاست وارز داره و شما رو محدود به یک سری پلاگین نال شده میکنه چون با یک گزارش ساسپند میشید. نسخه اصلش هم گرون هست و قیمت وی بی هم به جیب من نمی خوره

لطفا ادرس انجمن الان تون هم بدین یه نگاه کنم

و جواب شماره ها رو به تفکیک بدین ممنون می شم چون چند تا انجمن تخصصی می خوام راه بندازم با دو نفر دیگه و می دونم اگه فکرمون عملی شه دیگه وقت سر خاروندن هم ندارم جه برسه برم دنبال کم و کسری هایی که به فرض توی پرداخت یا موارد دیگه داره

ممنون

لینک به دیدگاه

آقا دانوش دیگه برنامه ریزی راه اندازی انجمن رو با دو سه نفر از دوستا کردم، چند تا سوال و راهنمایی هم از شما می خواستم

1. تو انجمن ساز ها به دلایلی که شما فرمودین مای بی بی رو می خوام استفاده کنم ولی پلاگین پرداخت بانک ملت مثل اینکه نداره، چون یه تاپیک کلا زده بودن که همه سوال کردن و هیچ کس جواب نداده بود، برای ویژه کردن مطالب و پرداخت در ازای عضویت ویژه برای مای بی بی باید چی کار کرد؟

2. محدودیت راه اندازی تعداد انجمن و زیر انجمن وجود نداره کلا در مای بی بی منظورم هست؟

3. می شه مثلا توی شاخه یا انجمن اصلی دانلود پرستا شاپ و افزونه ها، وقتی کسی این انجمن رو باز می کنه یه مطلب ثابت به عنوان قانون این انجمن قرار داد، یعنی اگر 4 تا انجمن اصلی داریم و 5 تا زیر انجمن بشه 9 تا قانون و شرایط استفاده از اون انجمن و زیر انجمن قرار داد؟

4. در قسمت زیر انجمن ها می شه یک پست ثابت از مدیر قرار داد؟ که همیشه در بالا ترین جا باشه

5. برای ویژه کردن یک انجمن، مثلا معرفی آموزشگاه ها، با توجه به پلاگین پرداخت، می شه کاری کرد که استارتر موضوع فقط ملزم به پرداخت باشه و بقیه که می خوان نظر یا انتقادی کنن پولی پرداخت نکنن؟

مثلا آموزشگاه پرستا شاپ فارسی، از شما به عنوان مدیر یا مسئول هزینه ای دریافت بشه! و شما تمام مطالب مورد نیاز رو اونجا قرار بدین بعد یک کاربر به صورت رایگان بیاد سوال کنه قیمت و زمان تحویل قالب چقدر هست؟

6. نظرتون راجع به انجمن ساز زنفورو چی هست؟ این مورد رو تازه پیدا کردم، اینم آدرس سایت فارسی http://xenfa.ir/

ممنون

سلام شرمنده دو تا مورد دیگه هم سوال بود مجبور شدم اینجا عنوان کنم

7. محل صفحات داخلی پست ها (زیر اولین پست) برای تبلیغات کجاست؟

8. می شه به اعضای فقط یک انجمن از چند انجمن ایمیل از طرف مدیریت ارسال کرد؟

لینک به دیدگاه

۱.ویژه کردن و مشاه در ازای پرداخت و ... چند ماژول داره. یه نمونش ماژول انجمن ما بی بی ایرانه که تو سایتشون میفروشن و همه درگاه ها رو هم داره

۲.خیر محدودیت نداره

۳.بله. هم میتونید بالای هر دسته قانون بنویسید و هم میتونید مطالب رو مهم کنید

۴.فکر نکنم

۵.بله فکر میکنم. ارسال تاپیک و ارسال پست از هم قابل تفکیک هستند

۶.اطلاعی ندارم

۷.داخل تمام تاپیک ها و زیر پست استارتر. این مورد پلاگین قابل کدنویسیه و خود مای بی بی نداره

.۸ اعضا قابل گروه بندی هستند و میتونید برای گروه ها پیام بفرستید

لینک به دیدگاه

۱.ویژه کردن و مشاه در ازای پرداخت و ... چند ماژول داره. یه نمونش ماژول انجمن ما بی بی ایرانه که تو سایتشون میفروشن و همه درگاه ها رو هم داره

۲.خیر محدودیت نداره

۳.بله. هم میتونید بالای هر دسته قانون بنویسید و هم میتونید مطالب رو مهم کنید

۴.فکر نکنم

۵.بله فکر میکنم. ارسال تاپیک و ارسال پست از هم قابل تفکیک هستند

۶.اطلاعی ندارم

۷.داخل تمام تاپیک ها و زیر پست استارتر. این مورد پلاگین قابل کدنویسیه و خود مای بی بی نداره

.۸ اعضا قابل گروه بندی هستند و میتونید برای گروه ها پیام بفرستید

سلام ممنون آقا دانوش

ان شاا... راه انداختم خبر می دم ضمن اینکه خوشحال می شم همکاری هم داشته باشیم

لینک به دیدگاه

شرمنده اگر دیر جواب میدم!راستش مشکلات کاری زیاد شده!نه اینکه خیلی رونق داره بازار برا همین!

برا وی بی من جواب میدم:

1- برای ویژه کردن هک رایگان براش هست و ماژول بانک ملت هم موجوده البته پولیه!

2- هیچ محدودیتی وجود نداره

3- در مورد قانون دقیق نمیدونم ولی میشه یه موضوعی رو مهم کنین که همیشه بالای صفحه قرار بگیره

4- عین مورد قبلی با ویژه کردن موضوع میشه

5- این مورد رو ندیدم ولی کار نشد نداره فوقش باید براش هک جدید طراحی بشه

6- همیشه دنبال انجمن و کلا سیستمی باشید که تیم پشتیبانی خوبی داشته باشه و حداقل 80 درصد امکانات و یا گزینه های قابل افزودنش رایگان باشه!Xenforo پشتیبانی برای فارسی نداره

7- به صورت داخلی برنامه ریزی و وجود داره و بین پست ها میشه ایجاد کرد

8- اعضا تو همه انجمن ها به یک صورت هستند فقط می تونید خودتون دستی گروه بندی کنین و براشون ایمیل بفرستین!

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از پاسخت

اخبار تلویزیون هم هر روز رونق بیشتری به کسب و کار اینترنتی می ده همین جا جا داره نهایت قدر دانی از دست اندر کاران بکنم با خبرهایی چون دزد اینترنتی یا کلاهبرداری که اینترنتی از آب در اومد، یه سری از مشتری های ثابت هم دیگه از خرید آنلاین می ترسن و تمایل به کارت به کارت کردن دارن نشون می دن و اینجا یکی از ضعف ها و ناکارمدی های دیگه نماد اعتماد رو می رسونه که آگاه سازی نمی کنه هر کس فروشگاه داره دزد نیست!

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از پاسخت

اخبار تلویزیون هم هر روز رونق بیشتری به کسب و کار اینترنتی می ده همین جا جا داره نهایت قدر دانی از دست اندر کاران بکنم با خبرهایی چون دزد اینترنتی یا کلاهبرداری که اینترنتی از آب در اومد، یه سری از مشتری های ثابت هم دیگه از خرید آنلاین می ترسن و تمایل به کارت به کارت کردن دارن نشون می دن و اینجا یکی از ضعف ها و ناکارمدی های دیگه نماد اعتماد رو می رسونه که آگاه سازی نمی کنه هر کس فروشگاه داره دزد نیست!

بالاخره انجمن رو راه انداختم ولی واقعاً cms پرستاشاپ یه چیز دیگه است، تجربیات شما می تونه به ما کمک کنه

در رابطه با گذاشتن مطالب آموزشی پرستاشاپ خواستم از طریق مطالب انجمن شما استفاده کنم البته با ذکر کامل منبع و ارجاع به انجمن، از نظر شما که مشکلی نداره؟

یه نمونه گذاشتم اینم آدرسش : http://www.ir-forum.com/showthread.php?tid=14&pid=14#pid14

دوستان هم به جمع ما بپوندن خوشحال می شیم

اینم ادرس http://www.ir-forum.com انجمن گفتگوی ایران

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...