رفتن به مطلب

درخواست خرید ماژول نوار اخبار

moghimi

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت آقا دانوش و دوستان

آقا دانوش توی یکی از پست ها از آقا جواد پرسیدم ماژول اخبار بالای سایتش رو از کجا آورده؟ گفت شما زحمت نوشتن رو کشیدین

برای 1.6 کار می کنه؟ توی بازارچه گشتم ندیدم

دلیل اینکه اینجا مطرح کردم، این بود که یکی دوبار درخواست از تماس با ما دادم کامل جواب نگرفتم، گفتم اینجا مطرح کنم شاید بهتر باشه

فقط سه سوال، زمان تغییر خبر رو می شه کم و زیاد کرد؟ می شه به خبری لینک نداد؟ فقط یه مطلب رو عنوان کنه؟ محدودیت تعداد خبر داره؟ چند تا؟ کجای نسخه 1.6 قرار می گیره روی قالب دیفالت؟

ماژول کد شده است؟ البته قصد سو استفاده از یه ماژول رو روی چند تا سایت یا فروش اون رو یا تغییر کد رو ( که کلا برنامه نویسی بلد نیستم ) ندارم فقط برای این پرسیدم که سازگاری با سایر ماژول ها داشته باشه

ممنون می شم اگه پاسخ بدین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود ، نیاز نبود مطرح کنید میتونستید پیام خصوصی به دانوش بدید به هر حال . . .

برای 1.6 کار میکنه ! توی بازارچه وجود نداره بهشون پیام بدید تا قیمت رو بهتون بدن و خرید کنید !

زمانش رو هم میشه کم و زیاد کرد ، بله میشه ، محدودیت نداره ، هر جا بخواهید هم قرار میگیره !

ماژول قطعا کد شده هست ! سازگاری هم داره هیچ مشکلی به وجود نمیاد !

موفق باشید !

لینک به دیدگاه

درود ، نیاز نبود مطرح کنید میتونستید پیام خصوصی به دانوش بدید به هر حال . . .

برای 1.6 کار میکنه ! توی بازارچه وجود نداره بهشون پیام بدید تا قیمت رو بهتون بدن و خرید کنید !

زمانش رو هم میشه کم و زیاد کرد ، بله میشه ، محدودیت نداره ، هر جا بخواهید هم قرار میگیره !

ماژول قطعا کد شده هست ! سازگاری هم داره هیچ مشکلی به وجود نمیاد !

موفق باشید !

سلام والا آقا جواد قصدم رو از زدن تاپیک گفتم بحث مالی اش نیست، می دونم مدیرهای انجمن سرشون شلوغه و وقت زیاد ندارن( خدا رو شکر) ولی یکی دوبار درخواست دادم از 4 تا موضوعی که می خواستم انجام بدم دوتاش رو جواب گرفتم مثلا اینجوری 1. اینو می خوام 2. اینم می خوام 3. اینم 4. این هم پاسخی که اومد 1. مشکلی نیست می شه2. می شه، اما 3 و 4 چی؟ می شه نمی شه؟ البته حق می دم وقت و گرفتاری کاری و همین مسائل روزمره که همه باهاش سر و کله می زنیم برای همه هست.
لینک به دیدگاه

پیام خصوصی میدادی زودتر نتیجه میگیرفتید !

عرض کردم که برای 1.6 کار میکنه ، زمان رو میشه تغییر داد ، به اخبار ها نیز میتونید لینک بدید یا ندید ، میتونید فقط یک مطلب رو عنوان کنید ، محدودیت تعداد خبر نداره ، روی قالب دیفالت هم هر جا که بخواهید جا میگیره ، ماژول هم کد شده هست ، با سایر ماژول ها سازگاری داره .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

پیام خصوصی میدادی زودتر نتیجه میگیرفتید !

عرض کردم که برای 1.6 کار میکنه ، زمان رو میشه تغییر داد ، به اخبار ها نیز میتونید لینک بدید یا ندید ، میتونید فقط یک مطلب رو عنوان کنید ، محدودیت تعداد خبر نداره ، روی قالب دیفالت هم هر جا که بخواهید جا میگیره ، ماژول هم کد شده هست ، با سایر ماژول ها سازگاری داره .

موفق باشید

درخواست دادم

آقا جواد توی محصولاتت فیلم های آموزشی هم داری؟

لینک به دیدگاه

سلام خدمت آقا دانوش و دوستان

آقا دانوش توی یکی از پست ها از آقا جواد پرسیدم ماژول اخبار بالای سایتش رو از کجا آورده؟ گفت شما زحمت نوشتن رو کشیدین

برای 1.6 کار می کنه؟ توی بازارچه گشتم ندیدم

دلیل اینکه اینجا مطرح کردم، این بود که یکی دوبار درخواست از تماس با ما دادم کامل جواب نگرفتم، گفتم اینجا مطرح کنم شاید بهتر باشه

فقط سه سوال، زمان تغییر خبر رو می شه کم و زیاد کرد؟ می شه به خبری لینک نداد؟ فقط یه مطلب رو عنوان کنه؟ محدودیت تعداد خبر داره؟ چند تا؟ کجای نسخه 1.6 قرار می گیره روی قالب دیفالت؟

ماژول کد شده است؟ البته قصد سو استفاده از یه ماژول رو روی چند تا سایت یا فروش اون رو یا تغییر کد رو ( که کلا برنامه نویسی بلد نیستم ) ندارم فقط برای این پرسیدم که سازگاری با سایر ماژول ها داشته باشه

ممنون می شم اگه پاسخ بدین

به زودی به بازارچه اضافه میشه

برای 1.6 هم کار میکنه و با بوتسترپ سازگار شده تا ریسپانسیو بشه

بله تنظیمات زیادی داره - 15 تم با رنگ بندی مختلف داره. افکت تعویض خبر قابل انتخاب هست - میزان تاخیر و سرعت هم قابل انتخاب هست

بله میشه و لینک دادن اجباری نیست

محدودیتی نداره و نامحدوده. اولویت خبرها هم قابل تنظیم هست (کشیدن و رهاکردن)

مشکلی با سایر ماژول ها نداره ولی کد شده هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...