رفتن به مطلب

ماژول پیشنهاد قیمت

moghimi

پست های پیشنهاد شده

سلام

بعضی از دوستان برای فروشگاهشون دنبال ایده و راه جدید فروش هستن

توی یکی از سایتهای خارجی دیدم ( البته زیاده این نوع فروش) که فروشنده یه ماژول یا پلاگین درست کرده، می یاد برای محصول یه قیمت پایه می ذاره، مشتری ها می یان قیمت بالاتر پیشنهاد می دن، یا می یارن پایین تر از قیمت پایه، شرایط فروش زیر قیمت پایه وجود نداره، ولی بالاتر خوب فروشنده از خداشه! می تونین این راه رو برای فروشگاه تون امتحان کنین، فقط روی اینکه وقتی مشتری بالاترین پیشنهاد رو داد ، چه جوری می شه پول رو ازش گرفت و خرید اون محصول رو برای سایر مشتری ها بست، فکر کنین، اگه اول مشتری رو مجبور به شارژ کردن حسابش تا پیشنهاد خریدی که داره می ده بکنین، صد تا مشکل براتون پیش می یاد مثل کلاهبرداری و... ولی می شه بگین این پیشنهاد قیمتتون تا 2 ساعت فعال هست، اگه خرید نکردین، دوباره محصول برای فروش فعال می شه، به نظرم جذابیت خرید برای خریدار ایجاد می کنه ( این طرح جدید نیست، صرفاً یه ایده به دوستانی هست که نمی دونن دقیق می خوان چی کار کنن!)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این روش برای هر فروشگاهی جواب نمیده. قطعا در صورتی کاربردی تر میشه که محصولات کمیابی رو بفروشید و از طرفی اینقدر بازدید داشته باشید که بتونید رقابت ایجاد کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

سلام

فکر میکنم این ماژول به درد کسانی بخوره که لوازم دست دوم میفروشند مثل لب تاب و پرینتر و غیره خیلی جالبه

فکر میکنم باید فروشنده محدوده قیمت رو بتونه انتخاب کنه یعنی هر وقت به محدوده قیمت فروشنده رسید خرید فعال بشه مثل نرم افزارهای بورس محدوده قیمت را روی اتوماتیک بذاره و تمام البته در این شرایط فروشنده بیشترین قیمت را از دست میدهد اما به بهترین قیمت میفروشد

لینک به دیدگاه

سلام

فکر میکنم این ماژول به درد کسانی بخوره که لوازم دست دوم میفروشند مثل لب تاب و پرینتر و غیره خیلی جالبه

شاید هم محصولاتی مثل فرش که اصلا بازار فعالی توی اینترنت نداره( به نظرم) یا صنایع دستی و محصولات لوکس و آنتیک و کل محصولات دست دوم( دست دوم درد سرش زیاده) یا کسانی که دنبال الگو برداری ( کپی کردن 100%) سایتهایی مثل نت برگ و نخفیفان و... هستن، اون صنف محصولات رو در قالب و طرح آفر ویژه بیارن، کم کم جذاب هم می شه، البته پشتیبانی قوی می خواد، ادمین باید 24 ساعته توی سایت باشه، حتی اگه مشتری نباشه ( این مشکل اکثر سایتهای فروشگاهی آماتور هست، از سایتشون خرید می شه، ادمین بعد از 4 روز متوجه می شه!)

لینک به دیدگاه

بله برای مواردی که فرمودید هم کاربرد داره همچنین فروش خودرو های دست دوم اما مشکل بزرگ اینه که چطور مشتری رو نگه داریم بعد از اینکه پیشنهاد داد فرض کنید من پیشنهاد قیمت میدم و از سایت خارج میشم و بعد پیشنهاد من قبول میشه و از کجا من رو پیدا کنند و هزاران مشکل دیگه به نظر من باید پیشنهاد دهند مبلغی مثلا 20 درصد مبلغ پایه کالا را پرداخت کند تا بتواند در حراج شرکت کند و در صورت عدم خرید به عنوان زیان به نفع فروشگاه برداشت شود و اگر هم مابقی پول پیشنهادی را پرداخت کرد که معلومه خرید کامل میشه

اینجا هم یه مشکل وجود داره که این همه 20 درصدی پرداخت میکنند دوباره به حساب مشتریان واریز کنند ..

لینک به دیدگاه

بله برای مواردی که فرمودید هم کاربرد داره همچنین فروش خودرو های دست دوم اما مشکل بزرگ اینه که چطور مشتری رو نگه داریم بعد از اینکه پیشنهاد داد فرض کنید من پیشنهاد قیمت میدم و از سایت خارج میشم و بعد پیشنهاد من قبول میشه و از کجا من رو پیدا کنند و هزاران مشکل دیگه به نظر من باید پیشنهاد دهند مبلغی مثلا 20 درصد مبلغ پایه کالا را پرداخت کند تا بتواند در حراج شرکت کند و در صورت عدم خرید به عنوان زیان به نفع فروشگاه برداشت شود و اگر هم مابقی پول پیشنهادی را پرداخت کرد که معلومه خرید کامل میشه

اینجا هم یه مشکل وجود داره که این همه 20 درصدی پرداخت میکنند دوباره به حساب مشتریان واریز کنند ..

توی تاپیک اول صورت صحیحش بیان شده، مثلا پیشنهاد کننده 30 دقیقه فرصت تکمیل خرید داشته باشه وگرنه محصول دوباره به گردش خرید در می یاد، اگه اول پول رو از مشتری بگیری ، توی ایران برچسب کلاهبرداری رو خیلی راحت به ادمین و مجموعه اش می چسبونن، هیچ پولی اول نمی تونه گرفته بشه، می شه بعد از قطعیت خرید به پردخت ارجاع بشه، دیگه اون نیم ساعت هم لازم نیست، یعنی تا بالاترین پیشنهاد ثبت شد، ادمین تایید کنه ، مشتری بره واسه خرید ، یه ماژول حرفه ای لازم داره، من یه زمان دنبال b2b و شبکه اجتماعی ( تلفیق این دو تا بودم) ، البته به صورت بین المللی ، وقت و امکانات اجازه نداد، همه بتونن آفر بدن، چت کنن، مشتری پیدا شده و خرید رو انجام بده، حق عضویت و حق فروش و... می شد دریافت کنم( اون موقع جوون بودیم!)
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...