رفتن به مطلب

طرح هر ایرانی یک سایت

moghimi

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یه تراکت تبلیغاتی یه شرکت پخش کرده با عنوان طرح هر ایرانی یک سایت کلی هم داره روی اعتماد سازی تبلیغ می کنه

نوشته : ما تمام سایتهای مد نظر شما را در کمتر از دو ساعت راه اندازی می کنیم و دیگر نگران ....نباشید

این نوید را می دهیم که تمام سایتها را شرکتهای معتبر آمریکایی ( پرستاشاپ فرانوسی هست درسته؟) طراحی کرده اند و تمام امکانات لازم برای سایتها و فروشگاه های بین المللی را دارد

نکته: تمام اسکریپتها را به صورت رایگان و مستقیم از سایت سازنده دریافت می کنیم و با هزینه بسیار ناچیز بومی سازی در اختیار شما قرار می دهیم

هاست یک ساله 80 هزار تومان

نصب و توسعه 140 هزار تومان

دامین ملی 30 هزار تومان

قیمتها را مقایسه کنین

یک قدم تا موفقیت فاصله دارین ...

توضیح تبلیغه بیشتر بود مهم ها رو نوشتم

به نظر شما این کار چقدر می ارزه؟

به نظرم گفته cms ها رایگانه کار خوبی کرده

ولی کل تبلیغ رو می گم

الان مثلا پرستاشاپ رو از این انجمن دانلود می کنه و می ده به مشتری، سود رو کی باید ببره؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

یه تراکت تبلیغاتی یه شرکت پخش کرده با عنوان طرح هر ایرانی یک سایت کلی هم داره روی اعتماد سازی تبلیغ می کنه

نوشته : ما تمام سایتهای مد نظر شما را در کمتر از دو ساعت راه اندازی می کنیم و دیگر نگران ....نباشید

این نوید را می دهیم که تمام سایتها را شرکتهای معتبر آمریکایی ( پرستاشاپ فرانوسی هست درسته؟) طراحی کرده اند و تمام امکانات لازم برای سایتها و فروشگاه های بین المللی را دارد

نکته: تمام اسکریپتها را به صورت رایگان و مستقیم از سایت سازنده دریافت می کنیم و با هزینه بسیار ناچیز بومی سازی در اختیار شما قرار می دهیم

هاست یک ساله 80 هزار تومان

نصب و توسعه 140 هزار تومان

دامین ملی 30 هزار تومان

قیمتها را مقایسه کنین

یک قدم تا موفقیت فاصله دارین ...

توضیح تبلیغه بیشتر بود مهم ها رو نوشتم

به نظر شما این کار چقدر می ارزه؟

به نظرم گفته cms ها رایگانه کار خوبی کرده

ولی کل تبلیغ رو می گم

الان مثلا پرستاشاپ رو از این انجمن دانلود می کنه و می ده به مشتری، سود رو کی باید ببره؟

خب برای نصب و توسعه مخصوصا تیکه توسعه اگر پول میگیره که ایراد نداره!البته منظورش از توسعه اگر نصب ماژول های مورد نیاز و رفع مشکلاتش باشه بازم ایراد نداره!

البته این دامنه ملی رو بدجور زیاد میگیره!حدود دو برابر!هاست هم که مشخص نیست اصلا چه حجمی داره و رو چه سروری هست!

حالا نمیدونم هدف اینا از اینکار چیه؟والا کل زیرسازی اینترنت رو خارجیا کردن ولی تاکید رو سایت داشتن ملت ندارن!خب علتش واضحه چون به اندازه ایران بیکار وجود نداره که بشینه از صفر سایت درست کنه!بماند که چقدر هزینه تلف میشه!عوضش تا دلتون بخواد وبلاگ دارن!البته خداییش وبلاگاشون از 80 درصد سایتای ما مفیدتره!

لینک به دیدگاه

همین که توضیح دادن اسکریپت ها رایگان هست و برای توسعه و ... پول دریافت میکنند باعث میشه که ایرادی به کارشون وارد نباشه

البته همیشه کیفیت کار هست که باعث جذب مشتری میشه. فکر میکنم توضیحاتشون خیلی کلی هست و این که همه اسکریپت ها آمریکایی نیستند (پرستا شاپ فرانسوی هست اما در آمریکا و چند کشور دیگه دفتر داره)

در هر صورت با این روش کار کردن کسب درآمد بدون ایراد هست و این که سیستم های اوپن سورس در رو روی همه توسعه دهنده ها باز گذاشتن و ما هم منع نمیکنیم که با استفاده از توسعه کسب درآمد کنید

ما فقط با افرادی مخالف هستیم که خود اسکریپت رو به سایر افراد میفروشن و بدتر از اون این که ماژول ها و قالب های ما رو هم یکبار میخرن و بعد چندین با ر میفروشن به سایر افراد بدون این که از ما لایسنس تهیه کنند!

لینک به دیدگاه

نمیدونم منظورشون از توسعه چیه. ولی حتی اگه قانونی هم نگاه کنیم ایرادتی به کارشون هست. مثلا لازمه دریافت پول مشخص کردن عنوان خدمات ارایه شده است. صرف بیان توسعه نمیتونه مشخص کنه چه خدماتی داره ارایه میشه.

ولی منطقی که ببینیم میتونه خیلی قیمت بالایی نباشه.

از نظر من اشکالی نداره که برای خودمون کار ایجاد کنیم ولی اگر این کار به گونه ای باشه که از تلاش دیگران کسب درآمد کنیم یه جور دلالی هست و دلالی جز در مواردی مثل خرید و فروش ملک و ... باعث آسیب رساندن به اون کسب و کار میشه.

فرض کنید من فروشگاه رو نصب میکنم و بعد مشکلی به وجود میاد. خودم توانایی رفعش رو ندارم و میام از بازارچه کمک میگیرم. مثلا ۳٠ هزار تومان پرداخت میکنم و مشکل حل میشه. حالا از مشتری خودم ۵٠ هزار تومان میگیرم و ۲٠ هزار تومان سود میکنم.

این ۲٠ هزار تومان صرف چه کار مفیدی شده؟ من چیزی یاد نداشتم و یاد هم نگرفتم. به اون فرد هم آموزشی ندادم. پس عملا کار مفیدی انجام ندادم فقط پول گرفتم.

جامعه وقتی رشد میکنه که اقتصاد براساس کسب و کار پویا باشه و همه در محیط کاری خودشون کسب تجربه کنند و بتونن از این تجربه برای آموزش به دیگران و توسعه کار استفاده کنند

قطعا وقتی وضعیت اقتصادی مناسب نباشه خیلی نمیشه انتظار داشت همه کسب و کارها برای جامعه مفید باشه. اما استراتژی شرکت های موفقی مثل گوگل و مایکروسافت میتونه الگوی خوبی باشه. اونا معتقدن اگه برای جامعه مفید نباشی اون کسب و کار موفق نخواهد شد

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...