رفتن به مطلب

چند تا سوال درباره گوگل وبمستر

moghimi

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان
توی گوگل وبمستر چند تا مشکل دارم ولی جواب هاش رو پیدا نکردم
1. Structured Data

چی هست و چرا یه محصول رو که دو سه روز پیش اضافه کردم با تیپ product و سورس: markup: schema.org اضافه کرده و بقیه رو اضافه نکرده؟

اون آدرسی که اضافه کرده مربوط به محصول زیر هست، فرقی بین این محصول با محصول های دیگه هست؟

2. data highlighter
.قتی استارت دیتا هایلایتر رو می زنم، می گه یه آدرس اضافه کن و نوع اون آدرس رو انتخاب کن، وقتی وارد می کنم و به عنوان محصول می زنم، ارور می ده می گه در گوگل ایندکس یافت نشد، توضیحاتی که ارجاع می ده هم می گه برو از طریق استراکچر دیتا و های لایت اقدام کن

3.
HTML Improvements
زده هیچ موردی یافت نشد، سایت رو فکر کنم 4 ماه شده که توی گوگل وبمستر ثبت کردم و همون موقع هم راه اندازی شده
لطفا هر اطلاعاتی نسبت به موارد یاد شده دارین بگین، جزیی یا فقط مربوط به یه بند هم بود ایراد نداره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این موارد کمی تخصصی هستند و توضیح کاملشون در این جا شاید در قالب پاسخ به چند سوال ساده جا نشه.

با این حال

1.مورد اول تا جایی که میدونم در نسخه 1.6 جاسازی شده تا rich snippet داشته باشه و ااین موارد به صورت خودکار توی گوگل قابل تشخیص باشن.

اگر یک محصول رو تشخیص داده احتمالا به مرور زمان باقی کوارد رو هم تشخیص میده.

2. تا جایی که میدونم این جا نباید آدرسی وارد کنید. خودش چند آدرس رو انتخاب میکنه و بعد طبق اون ها سایر لینک ها رو تشخیص میده.

3. این بخش توصیه هایی هست که برای بهبود سایت ارایه میکنه. اگر چیزی نیست گوگل نمیتونه توصیه ای داشته باشه.

لینک به دیدگاه

این موارد کمی تخصصی هستند و توضیح کاملشون در این جا شاید در قالب پاسخ به چند سوال ساده جا نشه.

با این حال

1.مورد اول تا جایی که میدونم در نسخه 1.6 جاسازی شده تا rich snippet داشته باشه و ااین موارد به صورت خودکار توی گوگل قابل تشخیص باشن.

اگر یک محصول رو تشخیص داده احتمالا به مرور زمان باقی کوارد رو هم تشخیص میده.

2. تا جایی که میدونم این جا نباید آدرسی وارد کنید. خودش چند آدرس رو انتخاب میکنه و بعد طبق اون ها سایر لینک ها رو تشخیص میده.

3. این بخش توصیه هایی هست که برای بهبود سایت ارایه میکنه. اگر چیزی نیست گوگل نمیتونه توصیه ای داشته باشه.

ممنون آقا دانوش

یه سوال دیگه در رابطه با کرول ارور، یه کلمه دانلود رو زده که ارور هست روش کلیک می کنم

آدرسش:

صفحه هایی که لینک بهش دادن

Response Code: 403

این چه اروری هست؟ البته از ریمو یو ار ال، پاکش کردم ولی اینجا هست هنوز

اون مشکل ارسال ایمیل هم درست شد

لینک به دیدگاه

خطای ۴٠۳ دسترسی غیرمجاز هست

مثل صفحاتی که نیاز به لاگین دارند

بهنام جان نیاز نیست نقل قول بزنید برای پاسخ چون بحث ها در این انجمن تاپیک جداگانه دارند

البته جز در مواقع ضروری

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

ممنون

آقا دانوش /دانلود داره چیزی رو دانلود می کنه از سایت؟ یا می خواد دانلود کنه و نمی شه؟

چه جوری بفهمم از کجا این درست شده و از بین ببرمش؟

لینک به دیدگاه

خودتون صفحه مورد نظر رو ببینید و صفحات مختلف سایت رو چک کنید که به این صفحه لینک نداده باشن.

دامنه قبلا استفاده نشده؟ مثلا وردپرس نصب داشته باشه؟

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

دامنه هیچی روش نصب نبوده و سابقه ثبت هم نگاه کردم توی سایت هوایز چیزی براش ثبت نشده بوده
برای لینک شدن و دادن، مشکل اینکه خود بهش لینک داده، توی روت نگاه کردم پوشه یا فایلی به اسم دانلود نداره
اون لینک دیگه هم صفحه اش وجود نداره

لینک به دیدگاه

ان شاا...

خودم فکر می کردم توی پیشخوان سمت چپ بالا که یه حالت نیم چه تبلیغاتی هست ( اونجا که نوشته آپدیت جدید ورژن 1.6.6)، یه سری اطلاعات برای اونجا داره دانلود می شه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...