رفتن به مطلب

درخواست ماژولی برای تفکیک یوزر و همکار

honestvip

پست های پیشنهاد شده

بله امکان گروه بندی مشتریان وجود داره:

مدیریت -> مشترین -> گروه ها

اینجا کاربرانتون رو گروه بندی میکنید. سپس میتونید هنگام اضافه کردن محصول از تب قیمت ها و افزودن قیمت جدید میتونید قیمت های مختلفی و برای گروه های مختلف تعیین کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 year later...

یک سوال که بی ربط به سوال این دوست عزیزمون هم نیست

اگر من علاوه بر گروه مشتری

گروه همکار هم تعریف کنم

اونوقت بخوام قیمت ها رو با استفاده از csv بروز رسانی کنم

فیلد/ستون قیمت گروه دوم در فایل csv دقیقا کجا میشه؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

در بخش مدیریت دو گروه ایجاد کردم . یکی همکاری و دیگری مصرف کننده که به صورت پیش فرض هست

این امکان وجود داره که بدون کد نویسی بشه حداقل مقدار خرید همکار را 500 تعیین کنیم و اگر کمتر از این مبلغ خرید کرد بهش ارور بده ؟

سلام

در بخش مدیریت دو گروه ایجاد کردم . یکی همکاری و دیگری مصرف کننده که به صورت پیش فرض هست

این امکان وجود داره که بدون کد نویسی بشه حداقل مقدار خرید همکار را 500 تعیین کنیم و اگر کمتر از این مبلغ خرید کرد بهش ارور بده ؟

لینک به دیدگاه

سلام

فکر نمیکنم بدون کدنویسی این امکان وجود داشته باشه. چیزی که به نظر من میرسه اینه که شما میتونید یک کد تخفیف به همکاراتون بدید و در بخش قوانین سبد خرید ، حداقل ارزش خرید رو تعیین کنید تا زیر اون مبلغ ، تخفیف اعمال نشه.

در مورد csv هم شما باید قیمت عادی رو وارد کنید و برای همکاران با توجه درصدی که تعیین شده در سایت قیمتها کاهش پیدا میکنه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...