رفتن به مطلب

رفع مشکل ارسال ایمیل

دانوش

پست های پیشنهاد شده

متاسفانه گزارش های زیادی داشتیم که به خصوص در نسخه 1.6 ایمیل های مختلفی برای مدیر ارسال نشده یا به دست مشتریان نمی رسند.

با بررسی های فنی صورت گرفته متوجه یک باگ در پرستاشاپ شدیم که باعث عدم ارسال ایمیل می شود. در مواقعی که نام دریافت کننده ایمیل فارسی (غیر از انگلیسی) باشد ایمیل ارسال نمی شود و خطایی هم تولید نمیکند.

برای حل مشکل ایمیل فایل پیوست را دانلود کرده و فایل Mail.php را در پوشه classes بذارید. این اصلاحیه هرچند موقتی است ولی مشکل را حل می کند.

نکته مهم: این اصلاحیه فقط برای نسخه 1.6.0.6 می باشد و برای نسخه های بعد یا قبلی کاربردی ندارد.

نکته مهم: استفاده از مطالب این سایت فقط با ذکر نام و آدرس سایت مجاز است.

Mail.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

متاسفانه گزارش های زیادی داشتیم که به خصوص در نسخه 1.6 ایمیل های مختلفی برای مدیر ارسال نشده یا به دست مشتریان نمی رسند.

با بررسی های فنی صورت گرفته متوجه یک باگ در پرستاشاپ شدیم که باعث عدم ارسال ایمیل می شود. در مواقعی که نام دریافت کننده ایمیل فارسی (غیر از انگلیسی) باشد ایمیل ارسال نمی شود و خطایی هم تولید نمیکند.

برای حل مشکل ایمیل فایل پیوست را دانلود کرده و فایل Mail.php را در پوشه classes بذارید. این اصلاحیه هرچند موقتی است ولی مشکل را حل می کند.

نکته مهم: این اصلاحیه فقط برای نسخه 1.6.0.6 می باشد و برای نسخه های بعد یا قبلی کاربردی ندارد.

نکته مهم: استفاده از مطالب این سایت فقط با ذکر نام و آدرس سایت مجاز است.

در فایل مذکور اپلود کردم و پیغام اپلود میاد ولی اثری از خود فایل نیست چندین مرتبه انجام دادم
لینک به دیدگاه

به هم ریختگی در ایمیل نداشتیم

راست چین نبوده که در نصب جدید مشکل حل شده (فایل ها در سرور پرستاشاپ فرانسه هست و برای اصلاح آن سیستم تولید ایمیل پرستا را برای سایت اصلی بومی کردیم)

کافیه ایمیل ها رو از یک نصب جدید منتقل کنید به پرستا فعلی خودتون

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 8 months later...

سلام

در پست اول نوشته شده که این اصلاحیه فقط برای نسخه 1.6.0.6 میباشد.

مشکلتون رو در تاپیک مربوط به سوالتون کامل شرح بدید تا جواب بگیرید. البته قبلش حتما جستجو کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

در پست اول نوشته شده که این اصلاحیه فقط برای نسخه 1.6.0.6 میباشد.

مشکلتون رو در تاپیک مربوط به سوالتون کامل شرح بدید تا جواب بگیرید. البته قبلش حتما جستجو کنید

موفق باشید

من با ورژن 1.6.0.14 کار می کنم و واقعا کلافه شدم تمام فروم ها رو خوندم و هر مدل تستی بود انجام دادم ولی جواب نگرفتم لطفا اگر اصلاحیه برای نسخه ما وجود دارد بگذارید.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

نسخه ۱.۶.٠.۱۴ و بالاتر این مشکل رو ندارن

اگر مشکل دارید احتمالا یا نسخه انجمن ما رو نصب نکردید و یا هاست شما ایراد داره

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

برای منم پرستای 1.6.0.6 هستش ولی اولا کمی که چه عرض کنم، خیلی اشکال درست کرد. ولی رفتم و تنظیمات ایمیل سی پنل هاستم رو دستکاری کردم (بخش default address) رو همه اشونو گذاشتم رو no routed... یعنی برای ایمیل های غیر اون آدرس پیام وجود ندارد بده، که درسته از لحاظ منطقی با عقل جوردرنمیاد :D ولی الان میتونم براحتی ایمیل بفرستم بعد از دریافت سفارش یا خرید ولی دیده نشدن ایمیل مستقیم در سی پنل همچنان به قوت خود باقیست!:|

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

سلام

مشکل در تنظیمات exim هاست هست و ارتباطی با نسخه 1.6 نداره . در صورتیکه سرور اختصاصی دارید خودتون در غیر اینصورت به پشتیبانی بگید اینکار را انجام بده برای شما

رفع مشکلات :
بازیابی ایمیل
ارسال ایمیل
پاسخ به تیکت های مدیریت

لینک به دیدگاه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...