رفتن به مطلب

دانلود ماژول های پرستاشاپی

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید و پیشا پیش تبریک بابت یلدا

من تقریبا همه ماژول های رایگان پرستا 1.6 ر ا از سایت های گوناگون خارجی و ایرانی جمع کردم و در انجمن سایتم گذاشتم

دوستان تعداد ماژول ها فعلا 40 تا می باشد که تا الان ده تاش وارد شده بقیشم تا اخر هفته وارد می شود سعی می کنم زودتر تمومش کنم

ماژول کریسمس

با تشکر پازل

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کار بسیار عالی هست و معنی مشارکت رو می رسونه

فقط یه توصیه، از هر سایتی ماژول دانلود نکنین، و هر ماژول رو که دانلود می کنین خودتون یه بار تست کنین ببینین اون کاری رو که طراح گفته ماژول انجام می ده یا نه؟ تو انجمن اصلی هم ماژول های با کارائی خاص زیاده ولی بعضی ها رو که نصب می کنی می بینی تعریف طراح از کارکرد ماژول قصه است، یعنی اون کارائی رو که درج شده نداره، البته این فقط یه بخش کاره و طبیعی هم هست، شاید!

لینک به دیدگاه

بله درسته منم ماژول متفرقه زیاد دارم ولی هیچ قت جرائت استفادشونو نداشتم

و این ماژولا اکثرشون از سات معتبر هستن ولی خیلیاشونو تست نکردم

البته اگر برای دوستان امکان دارد لطفا ماژول های سفاشی که دوستان دیگر سفارش دادن یا قبلا نشته شده رو در بازارچه قرار بدهند حالا چه فرش چه رایگان تا دوستان بتوانند استفاده کنند چون یادم نیست کی بود ولی گفتن ماژول های زیادی نوشتن که هیچ وقت نتونستن به علت مشغله در دسترس قراربدهند

ماژول ها تا شنبه در دسترس دوستان قرار می گیرد چون دارم تو ضیحات فارسی بهش اضافه می کنم

و در اسرع وقت داخل انجمن نیز پیوست خواهم کرد

لینک به دیدگاه

قراردادن ماژول فروشی ظاهرا فقط از طرف مدیران شدنی هست، تو قوانین درج شده، من فرصت نکردم بخوندم

اما رایگان ها مشکلی از این نظر نداره، اما یه نکته، من رو فروشگاه فعال بر داشتم از یه سایت معتبر یه ماژول رو که لازم داشتم دانلود و نصب کردم ، فردا صبح اش سایت اومد پایین و هیچ صفحه ای باز نشد، تو گوگل وبمستر هم به تعداد محصولات ( نزدیک به 400 محصول) ارور 500 یا 505 ( الان یادم نیست مربوط به نزدیک دو سال پیشه این جریان) درست شد، بلو هاست هم لطف کرد بک آپ یه ماه قبلش رو به ما داد و کلی از زحمات ما رفت هوا

یه سری ماژول های رایگان هم آی فریم دارن، که فقط با سایتهای آنالیز حرفه ای قابل تشخیص هستن، پس رایگان یا تجاری خالی مهم نیست، سالم بودن ماژول رو در نظر داشته باشین، مخصوصا وقتی که ماژولی منتشر می شه، معمولا تازه کارها سعی می کنن همه رو دانلود کنن و یه جایی بالاخره ازش استفاده کنن که بعد از تسلط پیدا کردن رو پرستا و مسائل فنی متوجه می شن که مثلا فلان ماژول دو تا امکان خوب به سایت اضافه کرده ولی 10 تا مشکل اساسی هم برای سایت ایجاد کرده یا بحث همخوانی ماژول ها، خودتون به موضوع وارد هستین، این توصیه رو هم بیشتر به دوستان تازه کار گفتم که هر ماژولی مناسب نیست، ولی خیلی از ماژول های رایگان هستن که طراح لطف کرده و واقعا زحمت کشیده و به صورت رایگان منتشر کرده که جای تشکر هم داره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...