رفتن به مطلب

قالب لیندا پرستا شاپ (1.6)

پست های پیشنهاد شده

با درود فراوان خدمت تمامی کاربران عزیز پرستا شاپ پارسی

responsive-cover.jpg

ضمن عرض تبریک و شاد باش سال نوی میلادی به همه به خصوص مسیحیان گرامی، باید به اطلاعتون برسونم قالب جدید لیندا ویژه نسخه 1.6 پرستا شاپ پارسی آماده استفاده برای شما کاربران دوست داشتنی می باشد.

قالب لیندا کاری مشترک از من و بهمن (B.A.H.M.A.N) گل هست که سعی کردیم تجربیات مفید و ارزشمند فروش قالب های قبلی رو در این قالب بگنجونیم! به عبارتی این قالب ترکیبی از کارایی بالا و کاربری بسیار بسیار ساده ست :)

revised-final.jpgrevised-final-dark.jpg

امکانات قالب:

[-approved-]

ریسپانسیو

دارای ماژول مدیریت قالب - رنگ بندی بی نهایت

دارای دو رنگ بندی پیش فرض نارنجی و تیره

دارای مدیریت بنر اختصاصی پیشرفته

دارای ماژول اختصاصی نمایش محصولات جدید شاخه ها در صفحه اصلی

امکان تنظیم ستون بندی قالب (یک، دو و سه ستونه)

[/-approved-]

ویژگی های قالب:

[-info-]

کاربری بسیار بسیار ساده و جذاب

سادگی و زیبایی

طراحی شده بر اساس آخرین استانداردهای وب

CSS3، HTML5، Bootstrap3 و JQuery

شامل تگ های Google RichSnippet برای بالا بردن سئو

دارای درجه A از نظر سرعت لود از سایت GTmetrix

[/-info-]

نکات قبل و بعد از خرید:

[-note-]

این قالب تنها با نسخه 1.6 همین انجمن سازگار است

روی قالب های عمومی هیچ گونه شخصی سازی انجام نمی شود

قالب دارای 6 ماه گارانتی رفع مشکلات می باشد

حداکثر تا 6 ماه آپدیت های رایگان برای قالب منتشر می شود

پشتیبانی قالب فقط از طریق ایمیل یا ارسال تاپیک خواهد بود

کپی رایت قالب مربوط به سایت http://ipresta.ir بوده و هرگونه کپی برداری، نشر، ریپ و فروش این قالب توسط اشخاص متفرقه ممنون می باشد و پیگرد قانونی دارد

تمامی ماژول های انحصاری قالب دارای لایسنس می باشند و روی دامنه اعلام شده هنگام خرید قابل استفاده می باشند

روی قالب های عمومی هیچگونه شخصی سازی انجام نمی گردد و هرگونه دستکاری در سورس قالب باعث ابطال گارانتی می شود

[/-note-]

توجه: برای خرید این قالب با 30000 تومان تخفیف و پرداخت تنها 130000 تومان فقط تا 5 ژانویه ماه میلادی (16 دی ماه سال 1393 خورشیدی) فرصت دارید پس این فرصت را از دست ندهید. پس از این تاریخ قیمت به صورت خودکار دوباره 160000 تومان خواهد شد!

دموی شماره 1 (رنگ بندی نارنجی)

دموی شماره 2 (رنگ بندی تیره)

لینک خرید از بازارچه

(برای مشاهده ویدیو معرفی قالب به بازارچه مراجعه کنید)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 64
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

دوستان

یک راهنمایی هم بکنید

با خرید این قالب کلیه ماژول ها و دموی کار میاد نصب میشه یا باید خودمون نصب کنیم ؟

یک سوال دیگه با خرید این قالب اگر بخواهیم همین قالب رو روی سایت دیگه کار کنیم باید همین مبلغ رو کامل مجدد پرداخت کنیم ؟

باتشکر

لینک به دیدگاه

با خرید قالب دقیقا همون چیزهایی که در دمو میبینید بهتون تحویل داده میشه بجز محصولات و شاخه بندی که شامل قالب نیست

اگر برای سایت دوم و یا بیشتر بخواین کد 20% تخفیف بهتون داده میشه (این درصد ممکنه در آینده تغییر کنه)

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

من این قالب رو خریدم. ولی در قسمت ماژول این خطا داده میشه:

2 خطا

1. iblocktopmenu (خطا در تحلیل /modules/iblocktopmenu/iblocktopmenu.php)
  2. iblocktopmenu (کلاس موجود پیدا نشد /modules/iblocktopmenu/iblocktopmenu.php

وقتی از قسمت تنظیمات ، مدیریت گروه بنر رو می زنیم نیز یک صفحه سفید بدون هیچ پیام خاصی ظاهر میشه.

لطفا راهنمایی کنید. (اون فایل اصلاحیه نیز نصب گردیده ولی هیچ فرقی نکرد)

لینک به دیدگاه

خیر اصلاحیه رو درست نصب نکرده بودید

مشکل تنظیمات بنر هم به خاطر یک ایراد کوچک در کد شدن ماژول کنترلر بنر بود که هم روی سایت شما و هم روی بازارچه رفع شد

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی شما .

منتها الآن هیچکدوم از این هایی که فعال و رفع اشکال شد کار نمی کنه.

نه قسمت بلوک بالا فعال میشه و نه اون تبلیغاتی که وسط هست غیر فعال میشه (سه تاش رو غیر فعال کردم)

میشه یه بار چک بفرمایید.

لینک به دیدگاه

مشکل کار نکردن "غیر فعال و حذف کردن" بنرها در ماژول مدیریت بنر رفع گردید. به زودی اصلاحیه برای تمامی خریداران همراه با راهنمای اعمال اصلاحیه ارسال میگردد

لینک به دیدگاه

هنوز اصلاحیه ای برای من ارسال نشده.

مشکل دیگر این قالب، نداشتن بخش نظر خواهی و امتیاز دادن کاربران هست (review)

حتی ماژول Prestashop Rating Review+Google Snippets رو نصب کردم ولی کل قالب (صفحه محصول) به هم ریخته شد. میشه بررسی کنید و در آپدیت قالب این مشکل رو رفع کنید؟

http://sourceforge.net/projects/prestashopratingreview/

لینک به دیدگاه

اصلاحیه امروز برای تمام کاربران ارسال میشه

مشکل نظرات رو هم بررسی میکنم (البته باید از نظرات خود پرستا استفاده کنید که ارتباطی با قالب نداره) ولی اگر قالب با ماژول نظرات مشکلی داشته باشه رفع میکنم

لینک به دیدگاه

اصلاحیه شماره 1 در تاریخ 14 آبان 93 برای تمامی خریداران قالب لیندا جهت رفع مشکل "عدم حذف و ویرایش بنرها" در ماژول مدیریت بنر ارسال گردید

با تشکر از manix جهت گزارش باگ

لینک به دیدگاه

این قالب اسلایدر نداره درسته؟ یعنی فقط یک بنر میشه بالای سایت قرار داد؟

3 نوار محصول جدید برای 3 شاخه اول در صفحه اول سایت در نظر گرفته شده. میشه تعدادش رو بیشتر کرد؟ مثلا برای 5 شاخه محصولات جدید رو در صفحه اول نشون بده.

لینک به دیدگاه

اسلایدر داره. میتونید از پیکربندی ماژول "اسلایدر صفحه خانگی" اسلایدهای مورد نظرتون رو اضافه کنید (در دمو یک اسلاید گذاشتیم فقط)

محصولات جدید شاخه ها هم محصولات جدید تمام شاخه های اصلی رو نشون میده و تعدادش محدودیت نداره

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون

میخوام الان این قالب رو خریداری کنم فقط قبلا من یه قالب خریدم شما بعدش یه قالب بهتر ارائه کردین. الان نمیشه یک دمو یا پیش زمینه ای از قالب پروشاپ داشته باشم؟

بحث قیمت نیست ولی خودتون بهتر میدونین که هر روز تغییر دادن ظاهر سایت زیاد جالب نیست.

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم

فعلا نمیتونم از پروشاپ دمو یا شات نشون بدم بهتون اگر عجله ندارید حدود یک ماه صبر کنید قالب پروشاپ آماده میشه. بسیار بسیار زیاد روی جزییات پروشاپ تمرکز شده

لینک به دیدگاه

سلام

چند مورد رو میخواستم اطلاع بدم برای رفع مشکل قالب

1 - در قسمت محصولات جدید محصول ها کاملا واکنشگرا نیستند مثال : در نمایش روی تبلت 7 اینچ این قسمت بیشتر فضا خالی مونده و محصولات

به همان اندازه قبلی دیده میشن اگر بشه دو ستون بشه یا محصول به نسبت صفحه واکنش نشون بده

2- در قسمت شبکه های اجتماعی (فوتر) وقتی لینک اینستاگرام قرار میگیره رو صفحه نمایش داده نمیشه بقیه شبکه های اجتماعی درست عمل میکنند

مشکلی ندارند اگر میشه کمی زنده تر باشه بهتره یعنی موس وقتی روی آیکن شبکه ها ی اجتماعی قرار میگیره تغییر رنگ ویا نمایانتر بشه(اگر به بخش خصوصی سازی قالب مربوط نشه)

3 -در مرورگر گوگل کروم اندروید سایت به خوبی دیده میشه ولی وقتی روی محصول برای جذئیات بیشتر زده میشه یک صفحه با این پیغام( Server error 500)نمایش داده میشه ولی در مرورگر اینترنت اکسپلورر اندروید همچین مشکلی نداره

4 -نمیشه گفت مشکل ولی اگر بشه در بخش (محصولات دیگر در همان شاخه) اسکرول محصولات مثل صفحه اول اسکرول با کلیک و حرکت موس انجام میشد بهتر بود اگر از گارانتی قالب میشه استفاده کرد این رو هم زحمتش رو بکشین اگر نه هزینش رو اعلام بفرمایید

5- لوگو ترنسپرنس هست ولی عمل نمیکنه وسفید نشون داده میشه پشت زمینه ..مشکل از هسته هست یا قالب ؟

با تشکر از پشتیبانی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...