رفتن به مطلب

برآورد هزینه

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

بنده به تازگی عضو این انجمن شدم و نمیدونستم سئوالم را کجا باید مطرح کنم.

بنده قصد راه اندازی یک فروشگاه فایل دارم فایلهایی که قصد فروش اونارو دارم مقاله و پایان نامه هست.این سایت را دیدم و خیلی ازش خوشم اومد :

http://www.pajoohesh.in/

از دوستان عزیز میخام که در صورت امکان بنده را راهنمایی بفرمایند که راه اندازی یک سایت مشابه با این بدون احتساب هزینه ی هاست و دامین چه مقدار هست ؟آیا صاحب این فروشگاه از قالب اختصاصی و ماژول پولی خاصی استفاده کرده؟ اگر استفاده کرده این ماژول ها چی هستن و قیمت این قالب چقدر هست؟

ممنون از دوستانی که پاسخ بنده را میدن.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

چیزی که مد نظر شماست : "قالب نایس شاپ 2" و "سبد خرید ویژه فروش فایل" هست

هر دو رو میتونید از بازارچه تهیه کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه دوستان، من تازه به جمع شما پیوستم، قصد دارم یک فروشگاه در زمینه فروش گل و گیاه راه اندازی کنم، یکی از دوستان توماتوشاپ فارسی را بخاطر سادگیش پیشنهاد کرد، پس از بررسی زیاد به این نتیجه رسیدم که پشتیبانی کم و ماژولها و تمهای محدود و عدم توسعه مشکل این فروشگاه هست، بخاطر همین پرستار را انتخواب کردم، هردورا لوکال نصب کردم ولی در کار با پرستا گیج شدم و نمیدونم چجوری باید با ماژولها کار کنم. می خواستم یک تم مناسب برای این منظور و یک راه حل جهت راه اندازی و تنظیم فروشگاه به من بدهید، البته هزینه را هم مشخص کنید ممنون میشم.

یک سوال دیگه هم اینکه میتونم پرستارو برای کار روی چند دامنه همزمان تنظیم کرد، آخه من دامنه را با اسپلای مختلف توی ir و com گرفتم.

پیشاپیش از پاسخگویی شما سپاسگذارم.

لینک به دیدگاه

سلام

به انجمن خوش اومدید

اول پیشنهاد میکنم که راهنمای خرید قالب رو در انجمن مطالعه کنید

ماژولها اگر دارای تنظیمات و مدیریت باشند، یا منویی به بخش مدیریت اضافه میکنند و یا اینکه به منوی ماژولها رفته و ماژول مورد نظر رو پیدا میکنید و روی دکمه پیکربندی کلیک میکنید.

مدتی با پرستاشاپ روی لوکال کار کنید و سوالاتتون رو در انجمن جستجو کنید تا با روال کار آشنا بشید. بعد برای خرید قالب اقدام کنید. ضمنا هیچ براورد و کار تجاری در انجمن انجام نمیشه و بر خلاف قوانین هست. از بخش تماس با ما میتونید درخواست براورد قیمت کنید.

در مورد دامنه هم در صورتیکه دو دامنه به یک سایت اشاره داشته باشند (پارک شده باشند) مشکلی نیست ولی در صورتیکه دو سایت مجزا باشند باید جداگانه خرید کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...