رفتن به مطلب

حل مشکل تاریخ برای 1.4.6.2

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید...

راه حلی برای تبدیل تاریخ میلادی به شمسی در کل سیستم پرستا وجود نداره؟ خیلی توی انجمن بهش کم بها داده میشه در صورتی که برای ما ایرانی ها از همه چیز مهم تره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز به این راحتی ها که شما میگید نیست. ما خیلی وقته داریم روش کار میکنیم (البته در کنار مسائل و مشکلات دیگه ای که باهاشون رو به رو هستیم) و اگر تا قبل از ارائه ی نسخه ی قبل بتونیم این مشکل رو حل کنیم که به صورت یک اصلاحیه برای دانلود میذاریم اگرنه روی نسخه ی بعدی ارائه خواهد شد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

متأسفانه باید بگم که دوستان زیاد همکاری نمی‌کنند. هرکسی که توانایی داره میتونه یک بخش کار رو برای اصلاح انجام بده و یا حداقل شروع کنه و از بچه های دیگه کمک بخواد. اما خیلی در اصلاح پرستاشاپ کمک نمیشه.

لینک به دیدگاه

من میدونم کار ساده ای نیست ولی یکی از اصولی هست که بلاخره باید انجام بشه

اگر معرفی کنید کدوم فایلها و کجای دیتا بیس باید تغییرات انجام بشه خب ما هم کمک میکنیم! مشکلی نیست بلاخره یه چیزهایی از برنامه نویسی تحت وب سر در میاریم

لینک به دیدگاه

من آدرس‌ها رو میدم و دوستانی که میتونن زحمت بکشن و دست به کار بشن:

فایل classes/tools.php و تابع displaydate در این تابع خروجی تاریخ رو میتونید ببینید.

برای تبدیل تاریخ میلادی به شمسی هم از فایل pdate.php استفاده کنید که پیوست کردم. یک تابع برای تبدیل در داخل فایل ارایه شده.

و اطلاعاتی که می‌تواند مفید باشند (در نسخه 1.4.6.2):

date_format_full = d/m/Y H:i:s
date_format_lite = d/m/Y

pdate.php

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...