رفتن به مطلب

انتقال اطلاعات از پرستاشاپ

itesalat

پست های پیشنهاد شده

بعید میدونم زیاد جالب از کار در بیاد. حالا دلیلتون واسه انتقال چیه؟ اگر صبر می کردید نسخه 1.4.4 رو دانلود می کردید اون واقعا خیلی نسخه ی قوی و عالی ایه! در هر صورت فکر نمی کنم اگرم بشه اطلاعات رو منتقل کرد زیاد جالب بشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دلیلم همون مشکلیه که چند پست قبل بیان کردم هیچکسم راهنمایی نکرد اونم اینه که سفارشات واسم ثبت نمیشه یک فروشگاه اینترنتی که سفارش ثبت نکنه به چه دردی می خوره 1.4 نصب کردم بدتر شد

لینک به دیدگاه

دلیلم همون مشکلیه که چند پست قبل بیان کردم هیچکسم راهنمایی نکرد اونم اینه که سفارشات واسم ثبت نمیشه یک فروشگاه اینترنتی که سفارش ثبت نکنه به چه دردی می خوره 1.4 نصب کردم بدتر شد

دوست عزیز آدرس فروشگاهت رو میدی یه نگاهی بندازیم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزيز

واقعيت من هم مي خواستم چنين سوالي بكنم كه دوستمون

itesalat پرسيدند

با توجه به اينكه زماني كه اين فروشگاه را ديدم به نظرم بسيار جالب بود و گروه بسيار خوبي اينجا خيلي از سوالات من را پاسخ دادند

ولي من هم 2 مشكل خيلي مهمي كه داشتم حل نشد

مطمئنا اگركسي بخواهد با اين فروشگاه به صورت جدي كار كند نمي تواند اطلاعاتش را به صورت دستي وارد كند من فايل اكسل با حدود 10000 ركورد دارم و نمي توانم تك تك وارد كنم خيلي كار وقت گير است و مي خواستم import كنم كه اصلا نشد

و دوم اينكه من مي خواستم مشخصات كتاب مثل نام نويسنده ناشر...روبروي آن از ديتا بيس بخواند (نه به صورت دستي وارد شده باشد) و دوستان لطف كردند راهنمايي كردند شد ولي به صورت ليست باكس نشان مي داد كه با توجه به اينكه هر كتاب فقط يك نويسنده دارد و يك ناشر دارد بنابراين ليست در مقابل آن جالب نمي شود و برا ي اين هم راه حلي به من پيشنهاد نشد

مي خواستم خواهش كنم اگر دوستان كه تخصص دارند مي تواننند راهنمايي كنند كه ممنون ميشوم

و اگر واقعا راهي براي اين دومشكل وجود ندارد با كمال تاسف براي خودم (چون خيلي از اين فروشگاه ساز خوشم آمده بود و همينطور از افرادي كه اين گروه را مديريت مي كنند كه خيلي مودبانه و با تخصص جوابگو بودند) مجبور خواهم بود دوباره سرچ بار يفروشگاه ساز را شروع كنم

با تشكر از همه دوستان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...