رفتن به مطلب

ناتوان در خرید

padsha

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی سبد خرید تکمیل می شود و برای پرداخت میرویم و بعد از مرحله ادرس ها به مرحله بعد نمیره چیکار کنم؟

اینم ادرس فروشگاه http://shop.nooghaabchik.com

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من با گوگل کروم تست کردم مرحله بعد نرفت سایت منم واسه بعضی از مشتریام همینجوری میشه از اون جایی که من بعد از کلی تحقیقات فهمیدم کلا پرستاشاپ تو ایران خوب کار نمیکته و با هاستای ایران مشکل داره ولی نوش دارو پس از مرگ سهراب چه فایده من خیلی واسه سایتم زحمت کشیدم الان نمیتونم برم سراغ یکی دیگه در ضمن این مشکلات تو ورژن 1.4 خیلی بیشتره ورژن 1.3 خیلی بهتر جواب میده فکر میکنم به خاطر پروتوکولای عقب افتادمون باشه.

لینک به دیدگاه

من با گوگل کروم تست کردم مرحله بعد نرفت سایت منم واسه بعضی از مشتریام همینجوری میشه از اون جایی که من بعد از کلی تحقیقات فهمیدم کلا پرستاشاپ تو ایران خوب کار نمیکته و با هاستای ایران مشکل داره ولی نوش دارو پس از مرگ سهراب چه فایده من خیلی واسه سایتم زحمت کشیدم الان نمیتونم برم سراغ یکی دیگه در ضمن این مشکلات تو ورژن 1.4 خیلی بیشتره ورژن 1.3 خیلی بهتر جواب میده فکر میکنم به خاطر پروتوکولای عقب افتادمون باشه.

فکر کنم این دوست عزیزمون کلا دل خوشی از پرستا شاپ نداره :D دوست گلم padsha جان من تست کردم فروشگاهتون کاملا سالمه و مشکلی نداره و خریدم رو تا آخر مرحله ی تایید تونستم به پایان برسونم. شما کش مرورگرتون رو پاک کنید و دوباره خرید رو امتحان کنید درست میشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...