رفتن به مطلب

در خواست کمک در ویرایش قالب 1.4

prestaooo

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

هنگامی که رنگ قسمت سبد خرید در قالب دیفالت 1.4 رو تغییر می دم رنگ بلوک محصولات ویژه نیز تغییر میکنه برای تغییر نکردن این قسمت کدام کد را باید تغییر داد.

سوال2

برای برداشتن قسمت قدرت گرفته از PrestaShopاز قالب باید چه کرد.

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد سوال اولت شما یه کپی از استایل بلوک سبد خرید ایجاد کن با نام دیگه بعد تغییرات رو انجام بده و در فایل مربوط به کد سبد خرید نام قبلی رو به نام جدید تغییر بده (البته تست نکردم خودم ولی شما این روش رو امتحان کن )

در مورد سوال دومت کار درستی نیست کپی رایت رو حذف کنی نمی خواستم بگم ولی اگه admin جان قبول نکنه حذفش می کنم

شما به هاست یا پوشه پرستا برید بعد به پوشه tools

بعد پوشه smarty

بعد پوشه compile

بعد فایل

38b6d7de60e34e1b41f860f7a965f9222a7b4084.file.blockcms.tpl

با یک ادیتور مناسب باز کنید بعد

این کد رو در اخر های فایل پیدا کنید یا پاک کنید یا به اون چیزی که می خواهید ویرایش کنید

PrestaShop

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون از جوابتون ولی اولی که نشد یعنی کدای اون بلوک متراکم نیستن که بشه حذف یا کپی کرد تو چند خطتند.

در مورد دومی باید بگم من این قسمت رو می خوام از طریق قالب حذف کنم نه از خود پرستا اما هر کاری کردم نشون داد.

لینک به دیدگاه

شما برای اولی در پوشه css در پوشه modules به پوشه blockcart برید و css بخش سبد خرید اونجا هست و تغییراتی که می خواهید انجام بدهید رو اعمال کنید برای مثال

شما در اون پوشه استایل رو باز کنید و در خط اول این کد رو به جای قبلی بزارید رنگ پس زمینه سبد خرید عوض می شه

#cart_block .block_content {
   padding: 6px 6px 2px;
   background: #595A5E;
   border-left: 1px solid #595A5E;
   border-right: 1px solid #595A5E;
}

برای تغییر در بقیه قسمت ها کد اون قسمت رو در همون استایل تغییر بدید در این مورد باید کمی به css مسلط باشید و بهتره برای راحتی کار می تونید از firebug در فایرفکس استفاده کنید.

در مورد دومی باید بگم قبلا برای این ماژول بود که راحت تغییر داده می شد ولی اون ماژول حذف شده فعلا نمی دونم از روی قالب می شه حذف کرد یا نه من که ندیدم

همون راهی که گفتم رو بلد بودم عرض کردم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خیلی باحالی درست شد.مرسی

فقط در مورد این افزونه باید بگم من هم از firebug استفاده می کنم ولی بعد از این که سبد خرید رو انتخاب می کنم فقط قسمت ابعادی رو نمایش میداد و رنگ رو نمایش نمیداد و من دچار سردرگمی شدم.

http://up6.iranblog.com/uploads/13142575491.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...