رفتن به مطلب

مشکل در مرحله ی اخر خرید

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید من فروشگاه رو تازه نصب کردم مخصول اضافه کردم

وقتی یکی از محصولات رو تایید برای خرید می کنم و بعد از ثبت نام می به مرحله ی ارسال می رسم و بعد گزینه ی بعدی رو می زنم تا به مرحله ی اخر یعنی پرداخت بره قالب سایت بهم میریزه انگار css وجود ندارم و این ارور رو بم میده

Invalid carrier or no carrier selected

من باید چیکار کنم ؟ چیزی باید نصب کنم

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بسیار ممنون هستم ازتون اما من 2 تا مشکل دارم هنوز

من تمام اون کار ها رو مو به مو رفتم اما اون قسمتی که می خواد متصدی حمل رو انتخواب کنه قیمتش رو رایگان می زنه . من چطور می تونم قیمت برای اون قسمت بزارم

مشکل بعدیم هم اینه که وقتی یه متصدی رو انتخواب می کنم و به قسمت بعد می رم .زده هیچ ماژول پرداختی نصب نشده ...

باید چیکار کنم

ممنون ازتون ببخشید که سوالام ابتدایی هست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ، شما از قسمت حمل می تونید هزینه ی حمل رو بر اساس قیمت یا بر اساس وزن تعیین کنید

ماژول پرداخت می تونه ، ماژول های پرداخت آنلاین درگاه های بانکی ، زرین پال ، ثبت با فیش بانکی و غیره باشه

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

دوست عزیز ، شما از قسمت حمل می تونید هزینه ی حمل رو بر اساس قیمت یا بر اساس وزن تعیین کنید

ماژول پرداخت می تونه ، ماژول های پرداخت آنلاین درگاه های بانکی ، زرین پال ، ثبت با فیش بانکی و غیره باشه

سلام خسته نباشید

ممنون ازتون

اما وقتی من هزینه ی حمل رو بر اساس قیمت می زنم .اون حاملی که بر اساس قیمت فعالش کردم از قسمت انتخواب در مرحله یکی مونده به اخر خرید یعنی ارسال حذف میشه. و و قتی دوباره بر اساس وزن قرار میدم .بر میگرده مشکل از چیه ؟ ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...