رفتن به مطلب

غیر فعال کردن url آشنا

eershab

پست های پیشنهاد شده

سلام 

منم مشکل عدم نمایش تصاویر محصولات رو داشتم که با غیر فعال کردن url    آشنا مشکلم حل شد 

ولی بعد که در مورد مزایای اون خوندم با هاستینگ خودم صحبت کردم و گفتم شما باید اجازه بازنویسی url  ها رو بدین 

ولی متوجه منظور بنده نمی شن 

دقیقا باید بهشون چی بگم 

ممنون 

سرور از نت افراز هست 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بازنویسی url یا mod_rewrite  باید اینا فعال باشن که فکر میکنم فعال باشه نیازی نیست چیزی بگین .شما گزینه url آشنا و url بومی رو فعال کن بعدش از توی هاست (جایی که پرستا نصبه) فایل htaccess  رو پاکن بعد کش مرورگر و پرستاشاپ رو پاک کن . درست میشه بعدش برای ایجاد دوباره htaccess برو به url , سئو ذخیره بزن که فایل ساخته بشه (برای ایجاد امنیت ضروری هست)

این برای 1.6 بود اما فکر میکنم برای شما هم شبیه همین باشه 

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

بازنویسی url یا mod_rewrite  باید اینا فعال باشن که فکر میکنم فعال باشه نیازی نیست چیزی بگین .شما گزینه url آشنا و url بومی رو فعال کن بعدش از توی هاست (جایی که پرستا نصبه) فایل htaccess  رو پاکن بعد کش مرورگر و پرستاشاپ رو پاک کن . درست میشه بعدش برای ایجاد دوباره htaccess برو به url , سئو ذخیره بزن که فایل ساخته بشه (برای ایجاد امنیت ضروری هست)

این برای 1.6 بود اما فکر میکنم برای شما هم شبیه همین باشه 

متاسفانه با انجام دادن این کار هم مشکل من حل نشد (تصاویر محصولات را نشان نمی دهد)

سرور از نت افراز تهیه شده و افزونه mod_rewrite فعال هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...