رفتن به مطلب

حذف عبارت نیرو گرفته از پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت همه دوستان 

من از قالب لئوتم در پرستاشاپ استفاده می کنم و در قسمت پیکربندی قالب لئوتم تونستم عبارت (نیرو گرفته از پرستاشاپ) رو از قسمت فوتر سایتم حذف کنم ولی وقتی ما مطالبمون رو لینک میدیم توی کانال تلگراممون این عبارت در زیر لینک تلگراممون نشون داده میشه میخواستم بپرسم راه حلی هست یا جای دیگه ای توی تنظیمات سایت هست که این عبارت نوشته شده باشه  و بشه برای همیشه حذفش کرد؟؟؟
با تشکر از توجهتون ...
یا علی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام

در این خصوص یه کار دیگه هم باید بکنید ، از منو تنظیمات / سئو و یو ار ال ها تشریف ببرید و گزینه ایندکس رو ویرایش کنید و اولا اسم سایت و معرفی کوچولو در خصوص سایت و کلمات کلیدی رو هم بزنید ممکنه که شما این قسمت رو ایدیت نکرده باشید و اون کلمه نیروگرفته در قسمت توضیحات ایندکس از ابتدا بوده باشه .

پس حتما یه سر بزنید به اون قسمت.

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

در این خصوص یه کار دیگه هم باید بکنید ، از منو تنظیمات / سئو و یو ار ال ها تشریف ببرید و گزینه ایندکس رو ویرایش کنید و اولا اسم سایت و معرفی کوچولو در خصوص سایت و کلمات کلیدی رو هم بزنید ممکنه که شما این قسمت رو ایدیت نکرده باشید و اون کلمه نیروگرفته در قسمت توضیحات ایندکس از ابتدا بوده باشه .

پس حتما یه سر بزنید به اون قسمت.

خیلی خیلی ممنونم 

خوشحالم یه نکته خیلی خوب و کاربردی رو تونستم یاد بگیرم

خیلی لطف کردی

لینک به دیدگاه

خیلی خیلی ممنونم 

خوشحالم یه نکته خیلی خوب و کاربردی رو تونستم یاد بگیرم

خیلی لطف کردی

یه نکته دیگه : در مورد نمایش درست اعداد فارسی در متن انگلیسی و برعکس هم راه حل خوبی داری؟

لینک به دیدگاه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...