رفتن به مطلب

تک برگی صفحه ی محصولات در صفحه ی اصلی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من 31 محصول رو در فروشگاه هم تعیین کردم و 6 تعداد محصولات برای نمایش رو انتخاب کردم در صحفه ی اصلی فروشگاه انتخاب کردم

اما فقط به 6 محصول اول دست رسی دارم و گذینه ای برای ورق زدن به صفحه بعدی  موجود نیست که به صفحه ی دوم رجوع کنم

لطفأ کمک کنید دلیلش چی میتونه باشه یا اگر تنظیمات خاصی داره

اینم آدرس سایتم

http://parsa-crystal.com

با تشکر 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز ماژول پیشفرض صفحه اول ، دارای صفحه بندی نیست

موفق باشید

با سلام و درود

برای صفحه بندی باید چیکار کرد آیا راهی تنظیماتی چیزی دارد که بتونم صفحه بندی ماژول پیشفرضم رو؟

ممنون میشم کمکم کنید

لینک به دیدگاه

با سلام و درود

برای صفحه بندی باید چیکار کرد آیا راهی تنظیماتی چیزی دارد که بتونم صفحه بندی ماژول پیشفرضم رو؟

ممنون میشم کمکم کنید

یعنی شما میگین بر فرض مثلا اگر 200 عدد محصول تعریف شده باشه باید در صفحه ی اصلی باشه؟

اینجوری فکر نمیکنید که به لود شدن سایت و بالا اومدن فروشگاه رو رو به کندی بالا اومدن میکنه

و اگر یک مشتری یا بازدید کننده از اینترنت خوبی برخوردار نباشه و یا اصلا صحفه رو بخاد پیدا کنه براش چقدر سخته

الان امروزه بازدیدکنندگاه سایت ها همیشه مشتاق به یک فروشگاهی هستن که راحت باشه و بشه قشنگ و به ترتیب دیدن و خرید کرد نه این که بخاد بابت هر محصول هی صبر کنه تا سایت بالا بیاد 

ضمنا این عمل نداشتن صفحه بندی باعث مشکلات مدیرت فروشگاه میشه و به مراتب پرستا شاپ کشش پر میشه و عملکرد ضعیف تری رو دربر داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...