رفتن به مطلب

مشکل در تنظیم شاخه ها

afzal

پست های پیشنهاد شده

وقت بخیر

جهت ساخت شاخه و دسته بندی در آخرین ورژن که تازه دانلود و نصب شده است مشکل دارم

1 - دسته بندی نمی توان ساخت

2 - وقتی شاخه را می سازم و می خواهم در آن شاخه محصول را قرار دهم نمی شود و فقط اعلام می کند یک شاخه به نام صفحه اصلی هست و فقط محصول در آن قرار می گیرد

3 - مشکل اصلی من با منو بالا هست ( می خواهم در منو بالا روی هر کلید که می زنم محصولات متفاوتی داشته باشم) اما هر محصولی اضافه می کنم فقط زیر کلید صفحه اصلی قرار می گیرد

post-5764-0-51943100-1466493364_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ابتدا باید از بخش کاتالوگ - شاخه ها

دسته بندی های مورد نظرتون رو ایجاد کنید سپس میتونید وارد پیکربندی (ویرایش) ماژول منوی افقی شده و شاخه هایی که ایجاد کردید رو به منو اضافه کنید

لینک به دیدگاه

ابتدا باید از بخش کاتالوگ - شاخه ها

دسته بندی های مورد نظرتون رو ایجاد کنید سپس میتونید وارد پیکربندی (ویرایش) ماژول منوی افقی شده و شاخه هایی که ایجاد کردید رو به منو اضافه کنید

می خواهم لیست محصولات زیر تب لیست قیمت محصولات باشد اما هر کاری می کنم زیر تب صفحه اصلی قرار می گیرد / چه کاری باید انجام دهم

post-5764-0-16528200-1466617628_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

خب مشکل اینجاست که شما شاخه "صفحه اصلی" رو به منو اضافه کردید. بجاش "شاخه" لیست قیمتتون رو به منو اضافه کنید خودش زیر منوهاش رو میاره براتون

لینک به دیدگاه

خب مشکل اینجاست که شما شاخه "صفحه اصلی" رو به منو اضافه کردید. بجاش "شاخه" لیست قیمتتون رو به منو اضافه کنید خودش زیر منوهاش رو میاره براتون

الان صفحه اصلی رو حذف کردم و باز هم نشد

لینک به دیدگاه

بنده عرض کردم بجاش "شاخه" لیست قیمتتون رو به منو اضافه کنید

دوست عزیز ضمن تشکر از همراهی شما می توانید برای اینکه منوها را تکمیل کنم روش ساخت منو را به ترتیب اعلام نمایید

مثال : ساخت شاخه / منو / قرار گرفتن منوها زیر هم و ...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ضمن تشکر از همراهی شما می توانید برای اینکه منوها را تکمیل کنم روش ساخت منو را به ترتیب اعلام نمایید

مثال : ساخت شاخه / منو / قرار گرفتن منوها زیر هم و ...

اول از منوی کاتالوگ >> شاخه ها، شاخه مورد نظر رو ایجاد کنید.

به منوی ماژول ها >> ماژول ها ، برید و ماژول منوی افقی بالا رو جستجو کنید. حالا شاخه مورد نظرتون رو اضافه کنید (نیازی به اضافه کردن زیرشاخه ها نیست به صورت خودکار نمایش داده میشه).

زیر شاخه های مورد نظرتون رو برای شاخه جدید (انتخاب شاخه جدید به عنوان والد) ایجاد کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...