رفتن به مطلب

لطفا تجربه داران پرستاشاپ راهنمایی کنند.

پست های پیشنهاد شده

(ممنون میشم وقت بذارید و بخونید و پاسخ بدید سپاس بیکران )

با سلام و ضمن خسته نباشید به دوستان عزیز ..

بنده چند سوال دارم که دوست دارم بجای اینکه خودم تجربه کنم از تجربیات شما عزیزان استفاده کنم که میدانم ارزشمند هستند

دوستان بنده میخام یک فروشگاه احداث کنم .. رویای من ایجاد یک فروشگاه بسیار بزرگ (البته در آینده) همانند دیجی کالا است .

پس از بررسی فروشگاه ساز های مجنتو اپن کارت و پرستاشاپ بلاخره پرستاشاپ رو انتخاب کردم .

بنده میخام سایتمو راه اندازی کنم ، اما در اغاز کار محصولی برای فروش ندارم به همین خاطر میخام برای بهتر شدن رتبه سایت در آغاز مطلب و راهنمای خرید در سایت ایجاد کنم ، البته در سایت دیدم و متوجه شدم برای ارسال مطلب باید از ماژول استفاده کرد اما نمیدونم که میشه مطالب سایت در صفحه اول و اصلی سایت باشه :s

بخاطر اینکه بنده در اغاز محصولی ندارم پس باید مطالبم در صفحه اصلی باشه ... و بعدها اقدام به ایجاد محصولات کنم

پیشنهاد شما چیست ؟

پرستا شاپ رو نصب کنم و در آینده اقدام به خرید قالب کنم ؟ یا قالب رو خریداری کنم و از آغاز با قالب خوب پیش برم ؟

قالب رو از همین سایت بخرم یا از سایت های خارجی بخرم و بدم که ترجمه کنند ؟

فعلا سوال دیگه ای به ذهنم نمیرسه و ممنون میشم که شما عزیزان که کار کردید تجربتون از کار رو بهم منتقل کنید .

میدونم که همه شما به امید یک فروشگاه بزرگ شروع به کار کردید ! الان در کجا قرار دارید ؟ و اگر به اغاز برگردید چطور شروع خواهید کرد .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پیشنهاد من نصب ورد پرس در پیج اصلی و در آینده نصب پرستاشاپ در سابدامینه

من اول به همین فکر کردم .. اما به نظرم زیاد جالب در نمیاد بخاطر اینکه وب سایت های معروف .. آموزش ها داخل خود قالب هستش و اینکه بخوام بلاگ قالب مجزایی داشته باشه به نظرم زیاد جالب نیست اما فکر میکنم از نظر سئو خیلی عالی باشه چون وردپرس برای اینکار ساخته شده

لینک به دیدگاه

لطفا بهم بگید اگر که محصول نداشته باشیم .. و داخل ماژول بلاگ مطلب بذاریم ایا این مطلب در صفحه اصلی نشون میده یا جداست ؟

دقیقا مثل وردپرس نه ولی اگر ماژول اختصاصی بخوایید طراحی میکنن بچه ها براتون که به همون صورت نمایش بده

لینک به دیدگاه

دقیقا مثل وردپرس نه ولی اگر ماژول اختصاصی بخوایید طراحی میکنن بچه ها براتون که به همون صورت نمایش بده

ممنون .. خب یعنی من اول باید ماژول بلاگ رو بخرم ؟ بعدش برم درخواست بدم که ماژولی بسازن که مطالب رو در صفحه اصلی نشون بده ؟

از کدوم قسمت سایت باید سفارش بدم ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...