رفتن به مطلب

بعد از لاگین وارد هر قسمتی میشم logout میشه و صفحه لاگین را نشان میده

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من از پرستاشاپ 1.6.1.7 و 1.6.1.11 استفاده کردم، روی هاست اشتراکی سرور پارس پک، حدود 3000 محصول داریم روی فروشگاه و از نظر بازدید کننده هم نسبتاً بازدید زیادی داریم، از سی دی ان پارس پک استفاده میکنیم

اینا توضیحات کلی

مشکل اینه که وقتی لاگین میکنم توی ادمین بعد از لاگین وارد هر بخشی میشم یه دفعه لاگ اوت میکنه و صفحه لاگین باز میشه برام، همه تنظیماتی که مربوط به کوکی توی تنظیمات بود رو درست کردم، یه بار بر اساس آی پی غیر فعال کردم یک بار فعال کردم یه بار تایم رو زیاد کردم یه بار کم کردم، حل نشد که نشد.

چی کار کنم، لطفاً راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 months later...

سلام 

اگر از منوی تنظیمات >> مدیریت، عمر کوکی ها رو زیاد کردید و کنترل آدرس  IP کوکی رو غیرفعال کردید و مشکل نشده می تونید تیکت بزنید تا بررسی بشه 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

سلام

بنده زمانی که وارد صفحه مدیریت میشم شاخه هایی که قبلا کار کردم و تغیر دادم زمانی که یکی از اون شاخه هارو انتخاب میکنم از قسمت مدیریت خارج میشه و میره به صفحه لاگین

مثلا قبلا صفحه تعمیرات رو تغیر دادم الان که شاخه تعمیرات رو باز میکنم از مدیریت خارج میشه یا قسمت شاخه ها در کاتالوگ

از منوی تنظیمات >> مدیریت، عمر کوکی ها رو زیاد کردم و کنترل آدرس  IP کوکی رو غیرفعال کردم ولی  مشکل حل نشد

حتی الان که می خوام از منوی مدیریت به تنظیمات برم چون قبلا تغیرش دادم از محیط مدیریت خارج میشه و میره رو صفحه لاگین

البته اینم بگم بعد از نصب قالب پرواز این اتفاق افتاد ولی حتی قالب رو به دیفالت تغیر میدم باز همین مشکل وجود داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...