رفتن به مطلب

عدم نمایش تغییرات در سایت با وجود کامپایل اجباری روشن و حاقظه نهان، خیر و پاک کردن حافظه موقت

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه

می دونیم که برای اینکه تغییرات داده شده در قالب یا ماژول ها در سایت نمایش داده شوند، باید کامپایل اجباری روشن و حاقظه نهان، خیر باشد... بنده هم دقیقا این کارو انجام دادم اما بعضی از تغییرات نمایش داده می شوند و بعضی نمایش داده نمی شوند. به عنوان مثال تغییرات شامل آدرس، تلفن و ایمیل در ماژول های مربوطه به طور صحیح نمایش داده می شوند اما ترجمه مربوط به بعضی از ماژول ها در سایت نمایش داده نمی شوند در حالی که در بخش مدیریت ترجمه انجام شده و در همان بخش مدیریت به طور صحیح مشاهده می شود؛ مانند ترجمه "هم اکنون با ما تماس بگیرید:" که من به "شماره تلفن فروشگاه" در بخش ترجمه ها تغییر دادم. اما نمی دانم علت اینکه این جمله در سایت تغییر نمی کند چیست!! با اینکه کامپایل اجباری روشن و حافظه نهان روی خیر تنظیم شده است.

این رو هم اضافه کنم که "پاک کردن حافظه موقت" رو هم زدم.

حتی سایت رو با مرورگر دیگری تست کردم که یک موقع مشکل کش نباشد.

علت چیست و چه کاری باید انجام داد؟

با سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همچنین اضافه کنم که فایل ترجمه ماژول یعنی modules/blockcontactinfos/translations/fa.php رو هم چک کردم و دقیقا ترجمه، درست همان چیزی بود که در بخش ترجمه ها وارد کرده بودم... اگر دقت کنید خط آخر، دقیقا ترجمه خودم رو نمایش میده..

خلاصه واقعا نمی دونم چرا اینجوریه و چطور میشه حلش کرد!!!

<?php

global $_MODULE;
$_MODULE = array();
$_MODULE['<{blockcontactinfos}default-bootstrap>blockcontactinfos_fc02586aa99596947b184a01f43fb4ae'] = 'بلوک اطلاعات تماس';
$_MODULE['<{blockcontactinfos}default-bootstrap>blockcontactinfos_86458ae1631be34a6fcbf1a4584f5abe'] = 'این ماژول به شما اجازه نمایش اطلاعات تماس فروشگاه شما را در یک بلوک سفارشی می دهد.';
$_MODULE['<{blockcontactinfos}default-bootstrap>blockcontactinfos_20015706a8cbd457cbb6ea3e7d5dc9b3'] = 'تنظیمات بروز شد';
$_MODULE['<{blockcontactinfos}default-bootstrap>blockcontactinfos_f4f70727dc34561dfde1a3c529b6205c'] = 'تنظیمات';
$_MODULE['<{blockcontactinfos}default-bootstrap>blockcontactinfos_c281f92b77ba329f692077d23636f5c9'] = 'نام شرکت';
$_MODULE['<{blockcontactinfos}default-bootstrap>blockcontactinfos_dd7bf230fde8d4836917806aff6a6b27'] = 'آدرس';
$_MODULE['<{blockcontactinfos}default-bootstrap>blockcontactinfos_1f8261d17452a959e013666c5df45e07'] = 'شماره تلفن';
$_MODULE['<{blockcontactinfos}default-bootstrap>blockcontactinfos_ce8ae9da5b7cd6c3df2929543a9af92d'] = 'ایمیل';
$_MODULE['<{blockcontactinfos}default-bootstrap>blockcontactinfos_c9cc8cce247e49bae79f15173ce97354'] = 'ذخیره';
$_MODULE['<{blockcontactinfos}default-bootstrap>blockcontactinfos_02d4482d332e1aef3437cd61c9bcc624'] = 'تماس با ما';
$_MODULE['<{blockcontactinfos}default-bootstrap>blockcontactinfos_2e006b735fbd916d8ab26978ae6714d4'] = 'تلفن';
$_MODULE['<{blockcontactinfos}default-bootstrap>blockcontactinfos_6a1e265f92087bb6dd18194833fe946b'] = 'ایمیل:';
$_MODULE['<{blockcontactinfos}default-bootstrap>blockcontactinfos_80a11d2a54a677f6fadd9c041c0d6b98'] = 'اطلاعات فروشگاه';
$_MODULE['<{blockcontactinfos}default-bootstrap>blockcontactinfos_320abee94a07e976991e4df0d4afb319'] = 'شماره تلفن فروشگاه:';

لینک به دیدگاه

مجددا اضافه کنم که طبق آموزش  https://www.blmodules.com/prestashop-tutorials-users/prestashop-cache-when-modification-do-not-see  فایل و فولدرهای زیرو حذف کردم ولی نتیجه ای نداشت:

• Prestashop root folder cache/smarty/cache/
  • Prestashop root folder cache/smarty/compile/
  • Prestashop root folder cache/class_index.php (classes and controllers map)

واقعا دیگه گیج شدم و نمی دونم چه کار باید انجام بدم...

لطفا اگر کسی می دونه و یا با همچین مساله ای قبلا روبرو شده و راه حلی داره بگه..

سپاس

لینک به دیدگاه

شما باید موقع ترجمه ماژول، قالب خودتون رو هم انتخاب کنید

و ترجمه به جای مسیر modules/blockcontactinfos/translations/fa.php باید در مسیر themes/yourtheme/modules/blockcontactinfos/translations/fa.php ثبت شود

لینک به دیدگاه

خب اگر قالب انتخاب نشه که اصلا نمیشه ترجمه رو ویرایش کرد...

و همچنین مسیر هم دقیقا themes/default-bootstrap/modules/blockcontactinfos/translations/fa.php هست..

من همچنان منتظر جوابی هستم که این مشکل رو حل کنه؛ لطفا اگر کسی می دونه دریغ نکنه

سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...