رفتن به مطلب

غیر فعال کردن حالت آجاکس پرستاشاپ

dididi

پست های پیشنهاد شده

یک ماژول دارم  که برای کار خاصی ازش استفاده میکنم

می خوام بخش افزودن به سبد خرید این ماژول حالت اجاکس نداشته باشد یعنی بعد کلیک کردن بر روی گزینه افزودن به سبد خرید اون صفحه پاپ اپ نیاد  و فقطم می خوام همین قسمت اینطوری بشه یعنی خود محصول اصلی صفحه محصولات حالت پاپ داشته باشه برای همین از تنظیمات پرستاشاپ نمی تونم غیر فعال کنم راه حلش چیه ؟

{if ($product.id_product_attribute == 0 || (isset($add_prod_display) && ($add_prod_display == 1))) && $product.available_for_order && !isset($restricted_country_mode) && $product.minimal_quantity <= 1 && $product.customizable != 2 && !$PS_CATALOG_MODE}
							{if ($product.allow_oosp || $product.quantity > 0)}
								{if isset($static_token)}
									<a class="buttonn ajax_add_to_cart_button btn btn-default" href="{$link->getPageLink('cart',false, NULL, "add=1&id_product={$product.id_product|intval}&token={$static_token}", false)|escape:'html':'UTF-8'}" rel="nofollow" title="{l s='Add to cart'}" data-id-product="{$product.id_product|intval}">
										<span><i class="fa fa-arrow-circle-o-up"></i>{l s='Add to cart'}</span>
									</a>
								{else}
									<a class="buttonn ajax_add_to_cart_button btn btn-default" href="{$link->getPageLink('cart',false, NULL, 'add=1&id_product={$product.id_product|intval}', false)|escape:'html':'UTF-8'}" rel="nofollow" title="{l s='Add to cart'}" data-id-product="{$product.id_product|intval}">
							</a>
								{/if}						
							{else}
								<span class="buttonn ajax_add_to_cart_button btn btn-default disabled">
								</span>
							{/if}
						{/if}

این هم کد tpl نمایش افزودن به سبد خرید هستش

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توضیحات فکر کنم کامل بودن من این بخش رو برای لوازم جانبی دارم استفاده میکنم و فکر کنید در هر محصول مثلا 10 تا لوازم جانبی گذاشتیم و مشتری با انتخاب هر جانبی باید یک پاپ ببینید و دوباره ببندد و محصول جانبی بعدی رو انتخاب کند که خیلی جالب نیستش
ولی اگر این بخش قسمت افزودن به سبد خرید دیگه براش پاپ نید مشتری خیلی راحت محصولات جانبیش رو به سبد خرید اضافه میکنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...