رفتن به مطلب

سئو پرستا شاپ

armin008

پست های پیشنهاد شده

• 2 weeks later...

با سلام و احترام

بنده یه چند روزی مشکل سرور داشتم و سایتم به دلیل استفاده از منابع سرور مسدود شد تا زمانی که دوستان پرستا کمک کردند و مشکل رفع شد. حالا یک مشکل دارم که نمیدونم باید چه طور حل بشه:

تا قبل از این قضیه در جستجوی گوگل رتبه خوبی داشتم، مثلا وقتی جستجو میشد تلفن پاناسونیک 6821 صفحه اول گوگل و در بین 5 سایت اول همیشه این صفحه پیدا میشد ولی حالا وقتی توی گوگل سرچ میکنم حتی با تایپ آدرس مستقیم سایت (karajkala.com) سایت پیدا نمیشه.

نمیدوم باید دقیقا چه کار کرد. آیا با fetch کردن مشکل رفع میشه؟

یا کار دیگه ای میشه کرد.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

سلام

سئو نیاز به هزینه نداره

یکم تجربه نیاز داره که دوستان در تیکت های مختلف به اون اشاره کردن و باید به صورت دقیق باید بررسی بشه

عنوان Meta: سعی کنید عنوان متا را دقیق نام محصول به همراه جزئیات کلیدی تا 120 کارکتر وارد کنید . مثلا ماوس TM 240 ای فورتک - وی ترک / Mouse A4tech

توضیحات Meta:بعد همون عنوان را به همراه یک مقدار از توضیحات متن در توحیحات کوتاه وارد کنید

لURL XXX: لینک هم عنوان را قرار بدید مثلا ماوس TM 240 ای فورتک - وی ترک / Mouse A4tech

بعد در توضیحات کوتاه محصول حتما عنوانی که تایپ کردید را به صورت استاندارد وارد کنید

با انجام اینکار 90 درصد مطلب شما تو جستجوها میاد

لینک به دیدگاه

• 8 months later...

دوستان من به وسیله ی سایت سئوبین این آزمون رو انجام دادم ایرادهایی مانند موارد زیر گرفته شده. این ایرادها چی هستند و آیا بهبود اونها دارای اهمیت هست؟
نشانی تست سایت: http://www.seobin.ir/fa/www/echista.ir

ارور ها:

این وب سایت فاقد خصوصیات og است.

Text/HTML Ratio    نسبت : 12%

نسبت محتوا به کد HTML در این صفحه کمتر از 15 درصد است. پیشنهاد سئوبین، افزایش محتوای متنی به این سایت می باشد.

خوب نیست. بخشی از محتوای این صفحه در iframe نمایش داده شده است که توسط موتور های جستجو قابل درک نیست.

هسته دوبلین    این وب سایت از هسته دوبلین بهره نمی برد. هسته دوبلین چیست؟

XML نقشه سایت    موجود نیست

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

با درود و خسته نباشید

دوستان برپایه ی آموزش سئو که در وبلاگ ای پرستا وجود داره اگر می شه راهنمایی کنید چون من دقیق این بخش رو متوجه نشدم

فرض کنید ما یک شاخه داریم به نام شاخه ی «مداد» که زیر این شاخه چندین گونه از مدادها موجود هست. سئوی شاخه رو «مداد» در نظر گرفتیم که نشانی شاخه این می شه:

http://yoursite.ir/مداد

حالا سئوی کالاهایی که زیر شاخه ی این بخش هست باید چطور باشه؟ یعنی همین که واژه ی مداد در شاخه میاد دیگه نیازی نیست ما در نشانی اینترنتی سئوی کالا از واژه ی مداد بهره ببریم؟ ( برای هر چه کوتاه تر شدن نشانی اینترنتی) / به زبان دیگر کدام یک از این گزینه درست و بهتر و سئوتر است:

1-    http://yoursite.ir/مداد/سوسمارنشان مشکی

2-

http://yoursite.ir/مداد/مدادسوسمار نشان مشکی

با سپاس

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی لطفا نظرتون رو در این زمینه بگید:
نوشتن پست مربوط به کالاهای درون فروشگاه پرستاشاپ٬ در وبلاگ هایی که لزوما ارتباطی با موضوع فرشگاه ندارن و لینک دادن به محصولات فروشگاه در متن پست یک کار خوب از نظر سئو هست یا خیر؟
در واقع پست کاملا مرتبط با کالا هست ولی اون وبلاگ (که پست توش گذاشته شده) موضوعش چیز دیگری هست

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی لطفا نظرتون رو در این زمینه بگید:

نوشتن پست مربوط به کالاهای درون فروشگاه پرستاشاپ٬ در وبلاگ هایی که لزوما ارتباطی با موضوع فرشگاه ندارن و لینک دادن به محصولات فروشگاه در متن پست یک کار خوب از نظر سئو هست یا خیر؟

در واقع پست کاملا مرتبط با کالا هست ولی اون وبلاگ موضوعش چیز دیگری هست

سلام. منظورتون اینه که از سایت دیگه که موضوع جدایی داره به یکی از محصولاتتون لینک بدید؟ برای شما مشکلی نداره بیشتر برای تبلیغ کننده ممکنه تاثیر منفی داشته باشه. فقط باید توجه کنید وقتی بک لینک میگیرید موضوع محصول یا شاخه در لینک تصویر/نوشته اومده باشه تا گوگل این کلمه کلیدی رو برای بهینه کردن صفحه محصول (در نتایج) بتونه شناسایی کنه.

دوستان اگرنظرمنروبخواید در ادرس دهی مناسب سایت هم باید بگم مورد دومی هیچ اشکالی نداره، چون عیناً و تنها کلمه مداد تکرار نمیشه.

موفق باشی

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون چیه؟: هفته ی پیش یکباره آمار بازدید از دوتا از سایت هایی که داشتم یکباره دقیقا دو برابر شد. (یکیش فروشگاه با پرستاشاپ هست)
الان پس از یک هفته بازدید ها دوباره به همون اندازه برگشته.
----
1- روی سایت فروشگاهی یک سری کارهایی کردن URL شاخه ها رو کوتاه تر کردم و تغییر دادم و کلا نشانی های اینترنتی کالاها کوتاه تر شدن ( البته هیچ صفحه ی 404 به وجود نیومده)
2- سایت دوم که فروشگاهی نیست رو کلا دست بهش نزدم

یعنی شکی که داشتم این بود که ممکنه به خاطر تغیر نشانی ها یوبده باشه ولی این امکان وجود نداره چون سایت دوم این تغییرات توش انجام نشده ولی همون هم بازدیدش دوباره برگشته سر جای اولش و کم شده

--------------
به نظرتون گوگل توی این یک هفته چه کار کرده! این نشانه ی خوبی بوده یا مشکلی وجود داشته؟

لینک به دیدگاه

سلام

بازدید از گوگل دو برابر شده ؟

در چه عباراتی ؟

این موارد رو باید با استفاده از آنالایتیک و وبمستر تولز گوگل بررسی کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

زیاد متاهای اصلیو (متا عنوان و توصیح) مخصوصا ادرسارو تعییر ندید ممکنه تاثیر منفی یا حتی از طرف گوگل پنالتی بشید. تعییر بدید و صبرداشته باشید تا نتیجه بگیرید

لینک به دیدگاه

سلام

بازدید از گوگل دو برابر شده ؟

در چه عباراتی ؟

این موارد رو باید با استفاده از آنالایتیک و وبمستر تولز گوگل بررسی کنید.

موفق باشید

بازدید کلی از سایت دو برابر شده بود برای چند روز در همگی واژه ها و .. ( ورودی ها از گوگل) مثلا از 50 بازدید شده بود 100 بازدید

ولی خب پس از اینکه تغییر دادم URL ها رو دوباره برگشت به آمار قبلی

حالا این جالب بوده. اینکه گوگل توی این چند روزه چکار کرده و چرا دوباره برگشته به آمار قبلی ( احتمال زیاد به این خاطر بوده که URL شاخه ها و کالاها رو کوتاه کردم و تغییر دادم ( به اصلاح کمی بهینه ترشون کردن)

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون میشم راهنمایی کنید درباره این موضوع که دوستامان فرمودن

من این مشکل رو دارم مرسی

این وب سایت فاقد خصوصیات og است.

Text/HTML Ratio    نسبت : 12%

نسبت محتوا به کد HTML در این صفحه کمتر از 15 درصد است. پیشنهاد سئوبین، افزایش محتوای متنی به این سایت می باشد.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با درود دوستان لطفا در این زمینه راهنمایی کنید که بهترین کار چی هست از نظر سئو و بهینه بودن

فرش کنیم کالایی داریم به نام:

1- فیش تبدیل 3 به 1 پورت AV

2- میکروفن آهوجا مدل AKSNF-212A

برای لینک آشنا کدام گزینه بهتر هست ( با در نظر داشتن اینکه واژه های کلیدی باید توی نشانی درج بشه و البته به صورت همزمان باید کوتاه هم باشه )

1- الف ( فیش تبدیل AV ) ب ( فیش تبدیل 1 به 3 AV )

2- الف ( میکروفن آهوجا ) ب ( میکروفن آهوجا AKSNF-212A)

با سپاس

لینک به دیدگاه

برای مورد یک توصیه من "فیش-تبدیل-3-1-av" یا "تبدیل-3-1-av" هست (فیش رو میتونید حذف کنید چون احتمالا در لینک شاخه هست و در عنوان هم هست)

برای مورد دوم گزینه ب توصیه میشه. هرچند بازهم با توجه به ساختار لینک اگر میکروفون در لینک شاخه هست میتونه حذف بشه.

http://example.co/microphone/123-ahoja-aksnf-212a.html

اگر محصولات شما بیشتر نام های برند دارند توصیه من استفاده از کلمات انگلیسی هست چون گوگل مطابق جستجو ترجمه هم میکنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...