رفتن به مطلب

وبلاگ یا یک مدیریت محتوای دیگر

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من کاملا با ورد پرس آشنایی دارم. چون سایت بر اساس ورد پرس دارم

حالا برای فروشگاه میخواستم یه قسمت وبلاگ و اخبار و مطالب بزنم ... به نظرم رسید وردپرس نصب کنم که هم قوی هست هم کلی پلاگین داره و هم باهاش آشنا هستم  تا اینکه بخوام با وبلاگ پرستاشاپ سر و کله بزنم درسته ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وردپرس گزینه خیلی خوبیه برای بلاگ

مزیت ماژول بلاگ این هست که میتونید داخل محصولاتتون مقالات مرتبط رو نمایش بدید. به طور مثال اگر فروشگاه لباس داشته باشید میتونید یک مقاله با عنوان راهنمای انتخاب سایز بذارید و لینکش کنید به محصولاتتون

یا برعکسش هم امکان پذیره. مثلا فرض کنید یک مقاله در مورد شارژرهای بی سیم نوشتید. میتونید داخل صفحه اون مقاله محصولات شارژر بی سیمتون رو لینک کنید

برای وردپرس هم امکان پذیره هست منتها اتصال وردپرس به پرستا نیاز به ماژول داره

لینک به دیدگاه

وردپرس گزینه خیلی خوبیه برای بلاگ

مزیت ماژول بلاگ این هست که میتونید داخل محصولاتتون مقالات مرتبط رو نمایش بدید. به طور مثال اگر فروشگاه لباس داشته باشید میتونید یک مقاله با عنوان راهنمای انتخاب سایز بذارید و لینکش کنید به محصولاتتون

یا برعکسش هم امکان پذیره. مثلا فرض کنید یک مقاله در مورد شارژرهای بی سیم نوشتید. میتونید داخل صفحه اون مقاله محصولات شارژر بی سیمتون رو لینک کنید

برای وردپرس هم امکان پذیره هست منتها اتصال وردپرس به پرستا نیاز به ماژول داره

بله درسته اینکه میشه لینک گذاشت خوبه .. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...