رفتن به مطلب

مشکل با فرم تماس با ما

پست های پیشنهاد شده

سلام فرم تماس با ما من دقیقا یادم نیست کدوم قسمت رفتم و پیامی که مشتری فرستاده رو اومده دستگاری کنم و یه بخش دیگه براش بسازم به غیر از پیام به مدیر سایت زدم خرابش کرد م الان مجحبوم شماره سفارش رو بردارم چون 2 بخش دارم پیام به مدیر و پیگیری سفارش هر کدوم رو مشتری بزنه شماره سفارش طاهر میشه که جالب نیست چطوری میتونم برش دارم و ممنون میشم بگید از کدوم قسمت میشه مدیریت کرد پیام های تماس با ما رو:P

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فرم تماس رو شما باید آدرس ایمیلی چیزی تعریف کنید براش !

پیامهای مشتری هم دو حالت داره ، یکی همین تماس با ما ، یکی پیامی که موقع سفارش مشتری ثبت میکنه که از طریق خود اون سفارش قابل پیگیری هست در قسمت سفارشات.

لینک به دیدگاه

والا فرم تماس با ما سایت من زدم سرویسش کردم کلا پاک شد بعد یکی براش از پنل تعریف کردم قسمت کارمندان > تماس ها اما تو هر 2 حالت عنوان موضوع که انتخاب میکنیم شماره سفارش رو میخاد و قاطی کرده یادمه یکیش رو شماره سفارش رونمیخواست و مهم تر از اون تماس میگیره مشتری با ما و ما جواب میدیم مثلا سفارش شما ارسال شد ایمیلی که به مشتری ارسال میشه جالب نیست خودتون تو غکس ضمیمه شده ببینید

post-101-14373017272405_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

بخش مدیریت >> کارمندان>> تماس ها

اینجا شما تعریف میکنی که چه کسی به چه چیزی پاسخ بده ! و پیغام به چه ایمیلی ارسال بشه !

شما ایمیل مربوطه رو هم میتوین از تو سی پنل قسمت مدیریت ایمیل ها ایجاد کنی.

مثلن یکی برای فروش ، یکی برای مدیریت سایت و ...

بخش مدیریت >> تنظیمات>> پست الکترونیک

اینجا شما تعیین میکنی که تنظیمات ایمیل ارسالی از فرم "تماس با ما" چطوری باشه !

که من خودم برای امنیت بیشتر فقط روی تکست تنظیم کردم !

در ضمن فرم تماس با ما یه ماژول داره که بهش کد CAPTCHA اضافه میکنه که اسپم نیاد.

اگه پیدا کردم میذارم.

اون جریان ایمیل های ارسالی هم باید از قسمت وضعیت های سفارش پیگیری کنین.

لینک به دیدگاه

مشکل من چیز دیگه ای بود شما چی جواب دادی.......

من میخام متن ایمیلی که ارسال میشه انگلیسی نباشه و شماره سفارش رو از تو قسمت تماس با ما بر دارم

لینک به دیدگاه

من میخام متن ایمیلی که ارسال میشه انگلیسی نباشه و شماره سفارش رو از تو قسمت تماس با ما بر دارم

هیدن عزیز اصلاحیه ی نسخه ی 2 رو امروز بر روی انجمن قرار میدیم که ایمیل ها فارسی و مشکلات گزارش شده کاملا برطرف شدن

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خط آخر همینو گفتم !!

لینک به دیدگاه

شما اصلا نفهمیدی مشکل چی هست ..... دوست عزیز من مشکلم اینه تماس با ما میزنه مشتری یکی از عنوان ها رو باید انتخاب کنه و انتخاب که هر کدوم رو بزنه مینویسه شماره فیش و این حرفا میخام برش دارم امیداورم گرفته باشی منطورم رو

لینک به دیدگاه

شما اگه اون دوقسمتی که من گفتم رو چک کرده بودی گرفته بودی باید چیکار کنی !

شما دوتا مشکل جدا از هم توضیح دادین من هر دو موردش رو توضیح دادم !

از همون پست اول کاملن فهمیدم مشکل شما چی هست !

ولی شما فقط سوال رو تکرار میکنی .

همین الان فرم تماس خودم من رو چک کن ، همونی هست که شما میخای ، هر توضیحی میشه اضافه کرد یا حذف.

لینک به دیدگاه

سلام مدیران لطفا کمک کنند من مشکلمو تو عکس ضمیمه بیان کردم

1- بلوکهای سمت چپ لود نمیشه هیچکدوم

2- میخام شماره سفارش رو بردارم چیکار باید بکنم برای برداشته شدنش

post-101-14373017275933_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

فایل 7f147a713eda050a74f80d1d3b11a6be2f36bd45.file.contact-form.tpl.php رو در فولدر \tools\smarty\compile پیدا کنید و این خطوط رو از اونجا حذف کنید.

'Order ID'),$_smarty_tpl);?>

getVariable('customerThread',null,true,false)->value['id_order'])&&isset($_smarty_tpl->getVariable('isLogged',null,true,false)->value)&&$_smarty_tpl->getVariable('isLogged')->value==1){?>
				'-- Choose --'),$_smarty_tpl);?>
getVariable('orderList')->value;?>

getVariable('customerThread',null,true,false)->value['id_order'])&&!isset($_smarty_tpl->getVariable('isLogged',null,true,false)->value)){?>

getVariable('customerThread')->value['id_order']>0){?>

لینک به دیدگاه

مطمئن هستید که درست میفرمایید ؟؟؟ تو این ادرسیی که شما دادی 2 تا فایل با این نام هست یکیشو باز کردم این کدی که شما دادی رو حذف کردم اما تماس با ما هیچ تغییری نکرد توجه داشته باشید که من میخام شماره سفارش رو از ماژول تماس با ما حذف کنم

لینک به دیدگاه

مطمئن هستید که درست میفرمایید ؟؟؟ تو این ادرسیی که شما دادی 2 تا فایل با این نام هست یکیشو باز کردم این کدی که شما دادی رو حذف کردم اما تماس با ما هیچ تغییری نکرد توجه داشته باشید که من میخام شماره سفارش رو از ماژول تماس با ما حذف کنم

من تست کردم و کار کرده. در این ورژن که من دارم یک فایل بیشتر نیست. شاید شما دو بار نصب کرده باشید. اگه اون یکی تغییری نداده اون فایل دیگه رو باز کنید و تغییر بدید. یادتون باشه ذخیره کنید و صفحه رو چندبار refresh کنید.

لینک به دیدگاه

2 بار نصب کنی چه ربطی داره اطلاعات غلط به کاربر میدید.....

اساتید کسی نیست کمک کنه ؟

دوست عزیز در گفتار خودتون تجدید نظر کنید. کسی اطلاعات غلط نمیده. دفعه اول یک کد رو از html گرفتم و چک نکردم. اما این دفعه کاملا تست کردم و یک راه کار پیدا کردم که جواب داده پس میگم یا کمک میکنه یا نمیکنه. اگر شما نمیتونید از این روش جواب بگیرید یا اشتباه انجام دادید یا این که این روش روی هر سیستمی جواب نمیده!

این اسکرین شات هم میدم که ببینید.

contact.jpg

لینک به دیدگاه

سلام من به این ادرسی که میگید رفتم 2 تا فایل هست که تهش نوشته

file.contact-form.tpl.php

فایلا رو نگاه کردم 2 جا این کدی که گفتید بود نمیدونم چیکار کنم ضمیمه کردم برام درست کنید هر کدومش باید اصلاح بشه تشکر

file.contact-form.tpl.php.zip

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...