رفتن به مطلب

ویرایش ماژول

پست های پیشنهاد شده

سلام تو ماژول ثبت نام کابر جدید چند تا مشکل وجود داره

1- یه سوالاتی میپرسه در حین عضویت که اصلا جالب نیست چگونه میشه ویرایش کرد که کلا برش داشت یا غیر فعالشون کرد مثلا جنسیت زن یا مرد یا تاریخ تولد ....

2- ماژول عضویت رو با اینترنت اکسپلورر که باز میکنی کلا همه چی به هم ریخته هست مشکل از چیست ؟؟؟

پیشاپیش تشکر از کمکی که میکنید:D

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اصلا نیاز نیست چون من فقط مشتری عضو میشه پرداخت میکنه و سفارشش اراسل میشه هدیه روز تولد و امتیاز دادن و خوش حسابی اینا رو کا خوشم نمیاد .... ممنونت میشم کمک کنی مشکلاتم رو در ضمن ادرس تو امضا هست چک کردی ؟؟ مشکل داره ماژول با اینترنت اکسپلورر

لینک به دیدگاه

واقعا تعجب میکنم سوال من چی هست چی جواب داده میشه من خواستم اموزش بدید چطوری این ماژول فعلی رو تاریخ تولد و جنسیت رو بر داریم نه چیز دیگه

لینک به دیدگاه

خب اینو که تو این تاپیک صحبت شد که !

هم آپلود کردم هم لینک دادم به توضیحاتش !

تاپیک کجاست پییداش نمیکنم تاپیکی که توش لینک اموزش تغییرات ماژول بود :(

لینک به دیدگاه

این اموزش اصلا تغییری ایجاد نکرد فیل هایی که گفته شده بود رو اپلود کردم اما متاسفانه تغییری ایجاد نشد مدیراین لطفا بگن چطوری تاریخ تولد رو حذف کنیم در ضمن قرم ثبت نام با مرورگرهای اینترنت اکسپلورر کاملا مشکل داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...