رفتن به مطلب

یک سوال در مورد درج محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام من نمیدونم توماتو کارت بود یا اپن کارت مثلا یه جایی داشت یه قسمتی کنار نطرات و توضیحات محصول مثلا بهش وزن " طول " اندازه و اینا تعریف میکردیم یک بهم گفت پرستا شاپ هم این امکان رو داره من زیر رو رو کردم اما پیدا نکرردم ممنون میشم کمک کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همون ویژگی ها هست

شما از فهرست محصولات به ویژگیها برید بعد مثلا طول و عرض یا هرچی که می خوای اضافه کن اگر زیر ویژگی هم داره درست کن بعد هنگام ارسال محصول از تب مشخصات ویژگیهای محصول خود رو همون طول و غیره رو مقدار دهی کنید یا همون پیشفرض رو بزارید.

لینک به دیدگاه

واقعا؟

من ویژگی رو زدم : طول محصول

ساخت طول محصول رفتم بعد زدم مقدار رو 4 الان باید چیکار کنم ؟؟؟ و این 4 مثلا من اینجا زدم برای چی هست ؟

لینک به دیدگاه

واقعا؟

من ویژگی رو زدم : طول محصول

ساخت طول محصول رفتم بعد زدم مقدار رو 4 الان باید چیکار کنم ؟؟؟ و این 4 مثلا من اینجا زدم برای چی هست ؟

در توضیحات محصول برای مشتری نشون میده دوست عزیز

لینک به دیدگاه

دوست من باید یه جایی این اطلاعغات وارد به دیگه که وزن محصول مثلا چقدر هست اندازش چقدره یا ..... اون قسمت کجاست ؟؟ من یه ویژگی تعریف کردم به نام اندازه محصول اما این اندازه رو کجا باید برای محصول تعریف کنم ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

یبار باید محصولتون رو وارد کنید و روی "ذخیره و ماندن" کلیک کنید. بعدش چند تا تب موقع اضافه کردن محصول به تب ها اضافه میشه روی "ویژگی ها" کلیک کنید و اونجا ویژگی که قبلا تعریف کرده بودید روی روی محصول اعمال کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام سوال دارم مثلا ویژگی رو میزنم طول بعد مقدار ویژگی چی هست ؟؟؟ به چه درد میخوره مثلا من میخام تو هر محصولم بزنم مثلا طول مثلا بعد محصول رو درج میکنم طولش رو بزنم مثلا 1 سانتی متر.... امیدوارم منطومارم رو فهمیده باشید من مداری مشخص نکردم اما این پیام رو داد این مقدار کلا برای چی هست ؟

post-101-14373017266341_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام سوال دارم مثلا ویژگی رو میزنم طول بعد مقدار ویژگی چی هست ؟؟؟ به چه درد میخوره مثلا من میخام تو هر محصولم بزنم مثلا طول مثلا بعد محصول رو درج میکنم طولش رو بزنم مثلا 1 سانتی متر.... امیدوارم منطومارم رو فهمیده باشید من مداری مشخص نکردم اما این پیام رو داد این مقدار کلا برای چی هست ؟

دوست من شما یک ویژگی تعریف کردی به عنوان مثال وزن حالا باید برای هر محصول وزنش رو مشخص کنید و اگر مقدار رو وارد کنید در مشخصات کالا برای مشتری نشون داده میشه. مثلا نشون میده

وزن: 120 گرم

اگر مقدار ندید هم نشون نمیده.

لینک به دیدگاه

مثلا ویژگی اول رو میزنم وزن ویژگی دوم رو اندازه ویژگی سوم رو مثلا میزنم عمق اما به ترتیب نیست ...... یکی اول قرار میگیره یکی دوم از اخر هم شروع کردم اما اصلا ردیف هم نمیشه اینا رو اکی کرد مشکل چیه هر کدوم هر جا خواست قرار میگیره

لینک به دیدگاه

من نمیبینم مشکلی خاصی با این نوع چیدمان وجود داشته باشه. اما اگه خیلی براتون مهمه اول هرکدوم یه عدد بیارید شاید اونجوری مشکلتون حل بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اتفاقا این کارو کردم مثلا مینویسم

----------------

پایه

وات

ولت

وزن

طول

رنگ

----------------

رنگ میاد اول با اینکه اخر نوشتم باز از نو مینویسم رنگ رو اول مینویسم نمیره اخر همون اول میمونه اصلا یه مسخره بازی شده.... والا چی بگم عصری نوشتک پایه 1 پایه 2 و ..... اخرش به ترتیب مینوشتم اعداد رو پشت سر هم میومد اما قشنگ نمیشه

راه حلی برای رفع این مشکل بزرگ نیست ؟؟؟ دیگه به عقب ناقصم چیزی نمیرسه که چطوری بنویسمشون

لینک به دیدگاه

والا به ذهن من هم دیگه چیزی نمیرسه! اگر دوستان دیگه راهکاری دارند خوشحال میشیم بدونیم

البته من فکر نمیکنم جابجا نوشته شدن این مشخصات مشکل بزرگی باشه. باز هم اگر خیلی براتون مهمه باید امیدوار باشیم دوستان دیگه ای که اطلاعاتی دارن بیان و به این موضوع پاسخ بدن

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...