رفتن به مطلب

تغییر اجباری نام فروشگاه و نگرانی بابت وضعیت سئو بعد از آن

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان بنده فروشگاهی دارم که به دلیل تشابه اسمی با یک فروشگاه دیگه اشتباه گرفته میشه و بعضا باعث دردسر یعنی آش نخورده و دهن سوخته میشه ! کاربران از اون فروشگاه خرید میکنن اون فروشگاه پاسخگو نیست تلفنش رو و بعد از جستجو فروشگاه بنده رو پیدا میکنن و هر بار باید کلی توضیح داد که تشابه اسمی هست و اشتباه گرفتید و ...

مثال :

اسم فروشگاه من " فروشگاه آرمین " هست و اسم فروشگاه مشابه " " فروشگاه اینترنتی آرمین "

حالا با این داستان و بیشتر از 500 صفحه سئو شده در گوگل که دارم با چه روشی میشه بدون افت رتبه و کلمات کلیدیم اسم فروشگاه رو عوض کنم ؟ اسم فروشگاه در صفحه اصلی + توضیحات محصولاتم و بعضا در تیتر ها و دسکرپشن سئو هست

نکته اینه که کاربرای فروشگاه مشابه فقط با جستجوی اسم اون فروشگاه به فروشگاه من می رسن و اگر بشه کاری کرد که با جستجوی اسم صرفا فروشگاه من بالا نیاد به طوری که سئوی محصولات و ... خراب نشه اتفاق خوبی افتاده

-  آیا با تعریف یک robot.txt میشه تعیین کرد که فقط مثلا برای کلمه " فروشگاه آرمین " این دامین در نتایج گوگل نشون داده نشه ؟ اگر میشه چجوری

-  آیا با اضافه کردن خط کشیده به اسم اصلی مثلا " فروشگاه آرمـــیــن " میشه از نتایج حذف کرد ؟

ممنون میشم اگر در این زمینه کمک کنید

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...