رفتن به مطلب

مشکل نصب قالب الکترون

keomd

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قالب الکترون رو خریداری کردم و روی پرستاشاپ نسخه ۱.۶.۱.۲۳ بارگذاریش کردم.

اولین بار که دکمه «استفاده از این قالب» رو زدم به من این پیغام داده شد که باید ioncube رو نصب کنم، بعد از نصب ioncube مجدد دکمه «استفاده از این قالب» رو میزنم ولی کلا چیزی به من نمایش داده نمیشه، مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

دیباگ رو روشن کنید تا متن خطا نمایش داده بشه، چنانچه موفق به نصب نشدید، تیکت بزنید تا نصب توسط کارشناسان آی پرستا براتون انجام بشه.

https://ipresta.ir/support

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

دیباگ رو روشن کنید تا متن خطا نمایش داده بشه، چنانچه موفق به نصب نشدید، تیکت بزنید تا نصب توسط کارشناسان آی پرستا براتون انجام بشه.

https://ipresta.ir/support

موفق باشید

اینکار رو انجام دادم:

الان هنگام نصب قالب پیغام زیر به من نمایش داده میشه؟

Fatal error: 
The file /var/www/html/modules/emfooterblocks/emfooterblocks.php was encoded with the Encoder for PHP 7.1 and can only run on PHP 7.1 or later.
If you are the administrator of this site then please upgrade to PHP 7.1 or later and install the corresponding ionCube Loader. in Unknown on line 0

الان که نسخه php رو بررسی کردم، نتیجه به صورت زیر شد:

php -v
PHP 5.6.38 (cli) (built: Oct 16 2018 02:40:13) 
Copyright (c) 1997-2016 The PHP Group
Zend Engine v2.6.0, Copyright (c) 1998-2016 Zend Technologies
    with the ionCube PHP Loader (enabled) + Intrusion Protection from ioncube24.com (unconfigured) v10.2.7, Copyright (c) 2002-2018, by ionCube Ltd.
    with Zend OPcache v7.0.6-dev, Copyright (c) 1999-2016, by Zend Technologies

نسخه php رو تغییر میدم و نتیجه رو همینجا خدمتتون اعلام میکنم

لینک به دیدگاه

خطا بخاطر ناسازگاری نسخه php هاست و قالب تون هست.

بعد از تغییر نسخه php نباید مشکلی برای نصب قالب داشته باشید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خطا بخاطر ناسازگاری نسخه php هاست و قالب تون هست.

بعد از تغییر نسخه php نباید مشکلی برای نصب قالب داشته باشید

موفق باشید

نسخه ۷.۱ php رو نصب کردم:

php -v
PHP 7.1.23 (cli) (built: Oct 16 2018 01:03:39) ( NTS )
Copyright (c) 1997-2018 The PHP Group
Zend Engine v3.1.0, Copyright (c) 1998-2018 Zend Technologies
    with the ionCube PHP Loader (enabled) + Intrusion Protection from ioncube24.com (unconfigured) v10.2.7, Copyright (c) 2002-2018, by ionCube Ltd.
    with Zend OPcache v7.1.23, Copyright (c) 1999-2018, by Zend Technologies

الان مجدد روی دکمه «استفاده از این قالب» کلیک کردم، پنجره ای باز شده برای نصب ماژول های جدید،‌ منم روی دکمه ی save کلیک کردم تا ماژول ها نصب بشن.

الان مجدد با پیغام خطا مواجه شدم، ارور رو در فایل پیوست میتونید مشاهده کنید.

post-16766-0-70443000-1544538756_thumb.png

post-16766-0-73903600-1544538747_thumb.png

لینک به دیدگاه

صفحه localhost الان این خطا رو به من میده:

Warning: xipblog::hookdisplayheader(/var/www/html/modules/xipblog/classes/ModuleActivation.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/modules/xipblog/xipblog.php on line 0

Warning: xipblog::hookdisplayheader(): Failed opening '/var/www/html/modules/xipblog/classes/ModuleActivation.php' for inclusion (include_path='/var/www/html/tools/htmlpurifier/standalone:.:/usr/local/lib/php') in /var/www/html/modules/xipblog/xipblog.php on line 0

Fatal error: Uncaught Error: Class 'iPrestaActivation' not found in /var/www/html/modules/xipblog/xipblog.php:0 Stack trace: #0 /var/www/html/classes/Hook.php(591): xipblog->hookdisplayheader(Array) #1 /var/www/html/classes/Hook.php(546): HookCore::coreCallHook(Object(xipblog), 'hookdisplayHead...', Array) #2 /var/www/html/classes/controller/FrontController.php(579): HookCore::exec('displayHeader') #3 /var/www/html/controllers/front/IndexController.php(37): FrontControllerCore->initContent() #4 /var/www/html/classes/controller/Controller.php(189): IndexControllerCore->initContent() #5 /var/www/html/classes/Dispatcher.php(367): ControllerCore->run() #6 /var/www/html/index.php(28): DispatcherCore->dispatch() #7 {main} thrown in /var/www/html/modules/xipblog/xipblog.php on line 0

post-16766-0-51464000-1544539832_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام 

برای رفع مشکلات محصولات تجاری سایت رو به صورت آنلاین بالا بیارید تا بشه مشکل رو تست و بررسی کرد 

موفق باشید

الان هم میشه مشکل رو تست و بررسی کرد، من متوجه نمیشم شما که نمایندگی انحصاری در ایران هستید و برای به دست آوردن این امتیاز حتما توانایی فنی مجموعه شما تایید شده چرا توانایی دیباگ کردن نرم افزار خودتون رو ندارید!

مشتری های شما از اقشار مختلف هستن، از آدم های فنی تا غیر فنی بعضی ها میخوان شما مشکل رو براشون برطرف کنید بعضی ها هم میخوان خودشون مشکلشون رو رفع کنن.

من در حال dockerize کردن پرستاشاپ نسخه 1.6.1.23 هستم و این مشکل باید توسط خودم رفع بشه، البته شما خودتون هم میتونید از طریق این آدرس اون رو نصب کنید.

https://hub.docker.com/r/keomd/prestashop-persian

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم خطای شما مربوط به یکی از ماژول های تجاری قالبه و ارتباطی با تخصصی فنی کارشناسان ما نداره. رفع اون هم مستلزم دسترسی کارشناسان ما بصورت آنلاین به سایت شماست تا بررسی بشه مشکل از کجا ناشی شده. صرفا با دیدن خطای دیباگ نمیشه برای شما شرح بدیم که چطور خودتون مشکل رو رفع کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...