رفتن به مطلب

یک سوال در خصوص ای نماد

milad7091

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

من در حال ساختن فروشگاهم هستم. قراره توش جوراب بفروشم. مشکلی که دارم درگاه مستقیم از بانکه. باید اینماد داشته باشیم. 

* آیا بدون مجوز از صنف میتونم اینماد بگیرم یا کلا بیخیال این قضیه بشم و برم سمت درگاه واسط.

هر چی خوندم هیچ جایی در این مورد توضیحی ندادن.

* مورد بعدی که دارم، واسه درگاه باید اداره مالیات برم خودمو معرفی کنم یا همچین چیزی!

ممنون میشم یکی منو روشن کنه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اکثر مشاغل برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی نیاز به مجوز خاصی از صنف خودشون ندارن (مگر این که فعالیتشون به صورت شخصیت حقوقی باشه نه حقیقی)

اگر فروشگاه رو به صورت شخصیت حقیقی راه اندازی کنید معمولا نیازی به مجوز ندارید مگر در موارد خاصی مثل فروش دارو که نیاز به مجوزهای خاصی داره

گرفتن اینماد ساده ست و پیچیدگی خاصی نداره

درگاه واسط مالیات نداره مگر این که خودتون پرونده مالیاتی در اداره مالیات تشکیل بدید و اظهارنامه مالیاتی پر کنید

لینک به دیدگاه

اکثر مشاغل برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی نیاز به مجوز خاصی از صنف خودشون ندارن (مگر این که فعالیتشون به صورت شخصیت حقوقی باشه نه حقیقی)

اگر فروشگاه رو به صورت شخصیت حقیقی راه اندازی کنید معمولا نیازی به مجوز ندارید مگر در موارد خاصی مثل فروش دارو که نیاز به مجوزهای خاصی داره

گرفتن اینماد ساده ست و پیچیدگی خاصی نداره

درگاه واسط مالیات نداره مگر این که خودتون پرونده مالیاتی در اداره مالیات تشکیل بدید و اظهارنامه مالیاتی پر کنید

بابت پاسختون مچکر.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...