رفتن به مطلب

مشکل در نصب قالب الکترون

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان. من قالب الکترون را میخواهم نصب کنم. بعد از فعال سازی پیغام میدهد که ماژول dchomenote به درستی نصب نشد. 

فایل ماژول را جدا میکنم و دستی هم که میخواهم نصب کنه باز میگه به درستی نصب نشد. میخواستم بدانم علت چیه؟ که اگر خواستم دوباره نصب کنم خودم بتوانم مشکلش را حل کن و دیگر تیکت نزنم برای رفع مشکل 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 5 months later...

سلام خدمت دوستان. من قالب الکترون را میخواهم نصب کنم. بعد از فعال سازی پیغام میدهد که ماژول dchomenote به درستی نصب نشد. 

فایل ماژول را جدا میکنم و دستی هم که میخواهم نصب کنه باز میگه به درستی نصب نشد. میخواستم بدانم علت چیه؟ که اگر خواستم دوباره نصب کنم خودم بتوانم مشکلش را حل کن و دیگر تیکت نزنم برای رفع مشکل 

تیکت بزنید همکارانم در بخش پشتیبانی موضوع رو بررسی می کنند

اگر به غیر از ارجا به بخش تیکت لطف بکنید در بخش های عمومی هم پاسخ مشکلات کاربران رو بدید ، منی که با سرچ مشکلم و با سرعت می خواهم مشکل نصبم رو حل کنم هم به جوابم برسم و علاف تیکت و دسترسی دادن و زمان و... نشم ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• 1 year later...
در در ۱۳۹۹/۱/۱۵ در 22:10، shahabalk گفته است :

اگر به غیر از ارجا به بخش تیکت لطف بکنید در بخش های عمومی هم پاسخ مشکلات کاربران رو بدید ، منی که با سرچ مشکلم و با سرعت می خواهم مشکل نصبم رو حل کنم هم به جوابم برسم و علاف تیکت و دسترسی دادن و زمان و... نشم ممنون میشم

من هم موافق این قضیه هستم متاسفانه بخش پاسخ گویی به تیکت بسیار طولانی است و برای حل این موارد که من هم برخورد کردم لازمه مدیران انجمن پاسخ درستی رو قید کنند

من هرجای انجمن شما رو نگاه کردم اخر سر نوشتید تیکت بزنید؟!
اینکه نشد مدیریت دانش !

لینک به دیدگاه

مواردی به تیکت ارجاع میشن که یا مربوط به محصولات تجاری که کاربر خریداری کرده باشند یا نیاز به بررسی فنی داشته باشند که زمان بر باشه و امکان راهنمایی در اینجا وجود نداشته باشه

اگر پروفایل بنده رو مشاهده کنید میبینید که تا الان چند هزار سوال رو پاسخ دادم. البته انجمن در واقع محل تبادل تجربیات کاربران با هم دیگه ست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...