رفتن به مطلب

رنگ هر محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه سایت دیدم امروز که برای هر محصولش مثلا رنگ داره مثلا من که محصولاتم بعضی هاش رنگ بندی داره باید مشتری بگه چه رنگی میخاد خیلی این قابلیت به دردم میخوره

1- چطوری باید فعالش کنیم

2- هر رنگ رو چطوری باید بهش داد مثلا ابی یخی یا قرمز یا .... ممنون میشم کمک کنید

post-101-14373017277606_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من رفتم به این بخش قسمت

انتخاب کننده رنگ: نوشته مدیریت خوصیت رنگ اینو که میزنم میگه ایا مطمئن هستید میخاهید ازلاعات محصول حذف شود ....

ممنون میشم کامل توضیح بدید چیکار باید کرد که رنگ تعریف کرد

لینک به دیدگاه

سلام مرسی فقط یه چیزی من رفتم گروه و مشخصه براش ساختم رنگ هم تعریف کردم کد رنگ هم بهش دادم اما اون مربع های کوچیک رو نشون نمیده که رنگ رو مشخص کنه ؟؟؟؟؟

و یه سوال میشه مثلا به غیر از رنگ چیز دیگه ای تعریف کرد مثلا سایز اون رو چطوری باید مشخص کنیم ؟

لینک به دیدگاه

کسی کمک نمیکنه من چطوری رنگ بندزی کنم محصول رو مثلا مشتری دیکه نخواد تو سفارش بنویسه مثلا این لباس من چه رنگی رو میخام رنگ رو انتخاب کنه و سفارشش رو تکمیل کنه ....

و میخام یه قابلیت دیگه هم درست کنم که مشتری سایز رو انتخاب کنه ممنون میشم کمکم کنید

لینک به دیدگاه

توی همون قسمت ترکیبات و ویژگی ها همه ی این ها قابل تعریف هست! نیازی به کار خاصی نیست! همونجا هر ویژگی یا ترکیبی مثل رنگ، سایز و... رو میتونید به محصولتون اضافه کنید و حتی برای اون ویژگی یک عکس هم بذارید!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اما برای نمایش اون دکمه خوشگل هنگامی که محصولی رو ایجاد می کنی در تب ترکیبات که رنگها رو مشخص می کنی در ته تب نوشته

انتخاب کننده رنگ: بزار روی رنگ فقط روی عدم نمایش نذار که نشون نمیده

اگه نحوه گذاشتن رنگ رو هم بخوای بگم یاد نگرفتی

اگه وقت کنم یک اموزش تصویر برای این کار درست می کنم.

لینک به دیدگاه

سلام مرسی داش فقط یه چیزی هر 2 قسمت نمایش داده میشه رنگ نمیشه اون کادر رنگش خوشکله خودمون رو نشون بده اما اون قسمت که باز مینویسه رنگ رو نشون نده تو عکس مشخص کردم

post-101-14373017281878_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اولی پیشنمایش تصویرها هست دومی یعنی اون منوی کشویی برای خرید و تعیین نوع رنگ خرید هست اگه اون منوی کشویی حذف بشه دیگه مشتری نمی تونه رنگ مورد علاقه خود رو سفارش بده

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...