رفتن به مطلب

ماژول فارسی فوق العاده حرفه ای اسلایدشو vtemslideshow

پست های پیشنهاد شده

خطای داخلی سرور هست. احتمالا توابع مربوطه رو بستن. با مدیریت هاستتون تماس بگیرید

موفق باشید

به مدیریت هاست تیکت زدم گفت مشکلی در پیام در مورد هاست گفته نشده...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یا مدیر هاستتون مدیریت بلد نیستند یا ترجمه شون ضعیفه!

Internal Server Error

یعنی خطای داخلی سرور!

تو خودشم توضیح داده: Please contact the server administrator

یعنی با مدیر سرور تماس بگیرید

فایل error log سرورتون رو باز کنید و خطای داخلش رو اینجا بذارید

لینک به دیدگاه

راست میگی شرمنده

ورژن 1.4

من از قسمت مدیریت_ماژول ها_افزودن یک ماژول از رایانه من

ماژول رو نسب کردم ونصب با موفقیت انجام شد

اما در هیچ سر برگی ماژولی اضافه نشد

با تشکر

قربان شما at0071 :cool:

من دقیقا این مشکل را داشتم با کمک راهنمایی دوستان که دراین انجمن بود وبا تکرار مراحل مختلف به این نتیجه رسیدم فقط کافی است

1-پس از دانلود ماژول به راحتی در قسمت ماژولهای سایت نصب از روی کامپوتر را انتخاب می کنیم که پیغام نصب با موفقیت انجام شد می اید

اما در هیچ سر برگی ماژولی اضافه نمی شود.

2-در کنترل پانل سایت فولدر ماژول رفته و محتوی فولدر vtemslideshow_for_prestashop را به سطح فولدر ماژول منتقل می نماییم واین فولدر را حذف می کنیم

3-حالا این ماژول در قسمت سایر ماژولها اضافه می شود

ضمنا نسخه من 1.4.9 است :)

با سلام و خسته نباشید،من دقیقا مشکل همین دوستمون رو دارم،ولی متوجه نشدم ایشون چطور حل کردن.ویرایشم1.4.9هست،پیغام نصب موفقیت آمیز دارم ولی تو لیستم نیست،از هاست هم آپلود کردم ولی باز نیومد،ممنون میشم راهنمیی کنین«باسپاس

با سلام مجدد،معذرت میخوان که پست تکراری ارسال میکنم،فقط می خواستم ببینم که امکان راهنمایی من هست؟ورژنم1.4.9 هست،از توی هاست که میرم پوشه ماژول موجوده ولی توی پنل ماژولهام نیست و ضمنا نصب با موفقیت هم انجام شده،جستجو هم که کردم چیزی تو ماژولام چیزی نبود.در صورت امکان به صورت ساده من رو راهنمایی کنین خیلی کم تجربه هستم،با تشکر

لینک به دیدگاه

یا مدیر هاستتون مدیریت بلد نیستند یا ترجمه شون ضعیفه!

Internal Server Error

یعنی خطای داخلی سرور!

تو خودشم توضیح داده: Please contact the server administrator

یعنی با مدیر سرور تماس بگیرید

فایل error log سرورتون رو باز کنید و خطای داخلش رو اینجا بذارید

ممنون بابت پاسختون

فایل error log دقیقا" کجاست ؟

لینک به دیدگاه

در پنل هاستتون باید بخشی به نام logs یا error logs داشته باشه

اگر پنل هاستتون دایرکت ادمینه از مسیر: Site Summary / Statistics / Logs -> Apache Error Log -> 10 Lines

میتونید دسترسی داشته باشید. بهتره کل فایل error log تون رو اینجا پیوست کنید تا بررسی بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

راست میگی شرمنده

ورژن 1.4

با تشکر

من دقیقا این مشکل را داشتم با کمک راهنمایی دوستان که دراین انجمن بود وبا تکرار مراحل مختلف به این نتیجه رسیدم فقط کافی است

1-پس از دانلود ماژول به راحتی در قسمت ماژولهای سایت نصب از روی کامپوتر را انتخاب می کنیم که پیغام نصب با موفقیت انجام شد می اید

2-در کنترل پانل سایت فولدر ماژول رفته و محتوی فولدر vtemslideshow_for_prestashop را به سطح فولدر ماژول منتقل می نماییم واین فولدر را حذف می کنیم

با سلام و خسته نباشید،من دقیقا مشکل همین دوستمون رو دارم،ولی متوجه نشدم ایشون چطور حل کردن.ویرایشم1.4.9هست،پیغام نصب موفقیت آمیز دارم ولی تو لیستم نیست،از هاست هم آپلود کردم ولی باز نیومد،ممنون میشم راهنمیی کنین«باسپاس

با سلام مجدد،معذرت میخوان که پست تکراری ارسال میکنم،فقط می خواستم ببینم که امکان راهنمایی من هست؟ورژنم1.4.9 هست،از توی هاست که میرم پوشه ماژول موجوده ولی توی پنل ماژولهام نیست و ضمنا نصب با موفقیت هم انجام شده،جستجو هم که کردم چیزی تو ماژولام چیزی نبود.در صورت امکان به صورت ساده من رو راهنمایی کنین خیلی کم تجربه هستم،با تشکر

با سلام و خسته نباشيد

من ماژول را نصب كردم ولي در پيكربندي وقتي عكسهاي پيشفرض را پاك كردم و فايلهاي jpg خودم را آپلود كردم ،صفحه را كه refresh كردم،عكسها را نشان نميده،سفيد نشون ميده،لينكش را قرار ميدم در صورت امكان راهنمايي بفرماييد

www.fekrenobook.ir

با سپاس

راست میگی شرمنده

ورژن 1.4

با تشکر

با سلام و خسته نباشيد

من ماژول را نصب كردم ولي در پيكربندي وقتي عكسهاي پيشفرض را پاك كردم و فايلهاي jpg خودم را آپلود كردم ،صفحه را كه refresh كردم،عكسها را نشان نميده،سفيد نشون ميده،لينكش را قرار ميدم در صورت امكان راهنمايي بفرماييد

www.fekrenobook.ir

با سپاس

حل شد با سپاس
لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با تشکر ماژول به راحتی نصب شد و داره کار میکنه

http://eynak.gigro.ir/

فقط یه سوال

این ماژول رو تو تم دیفالت پرستا توی کدوم هوک باید بزاریم تا بتونیم تمام عرض صفحه رو پر کنیم - یعنی بالای سه تا ستون چپ و راست و وسط قرار بگیره

لینک به دیدگاه

lممکنه این کار نکنه چون اینطور ماژول های برای ستون وسط هستند ولی میتونید ببرید تو top ریجستر کنید ببینید چه اتفاقی میوفته ولی خب باید عرض ماژول هم زیاد بشه و ....... این راهنمایی من توصیه هم نمیکنم اینکار رو بکنید

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

اگر اشتباه نکنم در قسمت "سایر ماژول ها" قرار میگیره

در هر صورت در قسمت جستجوی ماژول ها کلمه "vtem" رو بزنید خودش ماژول رو نشون میده

موفق باشید

سلام

من این ماژول روی ورژن 1.4.9.0 از همین سایت دانلود کردم نصب میکنم

پیغام میده که نصب موفقیت آمیز بوده اما هرچی سرچ میکنم میبنم که اضافه نشده

اگر این ماژول برای این ورژن کار نمیکنه لطفا اگر چیز دیگری جایگزین دارید بگید

ممنون

لینک به دیدگاه

اگر اشتباه نکنم در قسمت "سایر ماژول ها" قرار میگیره

در هر صورت در قسمت جستجوی ماژول ها کلمه "vtem" رو بزنید خودش ماژول رو نشون میده

موفق باشید

سلام

من این ماژول روی ورژن 1.4.9.0 از همین سایت دانلود کردم نصب میکنم

پیغام میده که نصب موفقیت آمیز بوده اما هرچی سرچ میکنم میبنم که اضافه نشده

اگر این ماژول برای این ورژن کار نمیکنه لطفا اگر چیز دیگری جایگزین دارید بگید

ممنون

با اجازه مدیریت . . .

شما برو به سی پنل این قسمت public_html/modules و این vtemslideshow رو پیدا کنید اگه نبود یعنی آپلود نشده و از داخل سی پنل آپلود کنید .

این ماژول اسلایدشو نیز هست : http://bazaar.presta-shop.ir/prestashop-modules/61-nivo-slider-prestashop-1-4.html

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
  • 4 months later...

این ماژول سازگاری خوبی با پرستا 1.5 نداره .

از ماژول پیش فرض پرستا 1.5 به نام " اسلايدر تصويري براي صفحه خانگي شما " استفاده کنید .

و یا هم از این ماژول :

http://presta-shop.ir/forum/Thread-2041-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%B1-NIVO-minic-studio-%D8%AF%D9%85%D9%88

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

سلام به همه دوستان

اقا کسی از این اسلاید شو تمام صفحه خبری داره؟ یا سر در میاره؟

http://demo.prestaholic.com/fashionstore/en/

من 1 راه حل هایی پیدا کردم

http://mypresta.eu/en/art/tips-and-tricks/how-to-move-image-slider-module-from-home-to-top-in-prestashop.html

اما مثل اون سایته نمیشه.

ممنون می شم کسی راهنمایی کنه.

لینک به دیدگاه

آقا یکی بیاد کمک!!!!

من فعلا تونستم این اسلایدرVTM رو به هدر منتقل کنم!! حالا چطوری بفرستمش پشت سر همه چیز پیزا؟

یک نگاهی به این بندازید easy-web.ir

لینک به دیدگاه

چرا اینقدر سایتتون رو خراب کردید ! اسلاید رو بیارید بین دو ستون خیلی بهتره ! از پرستاشاپ 1.5.6.2 هم استفاده کنید خیلی بهتره تا ورژن های پایین تر خودش اسلاید هم داره نیاز به اسلاید ندارید . موفق باشید

لینک به دیدگاه

چرا اینقدر سایتتون رو خراب کردید ! اسلاید رو بیارید بین دو ستون خیلی بهتره ! از پرستاشاپ 1.5.6.2 هم استفاده کنید خیلی بهتره تا ورژن های پایین تر خودش اسلاید هم داره نیاز به اسلاید ندارید . موفق باشید

جواد جان، من می خوام این اسلایدر رو ببرمش تو پس زمینه سایتم(backgoung)...برای همین هرچی سعی کردم نشد!!! می خوام 1 چیزی مثل این بشه، یک نگاهی بهش بنداز

http://demo.prestaholic.com/fashionstore/en

بازهم من!!!!

یک اسلایدر مشابه هم پیدا کردم

http://www.prestashop.com/forums/topic/182693-module-slideshow-background-homepage/?pid=903564#entry903564

که درصورتی که موفق بشید نصبش کنید مثل این سایت میشه

http://www.photo-univers.fr

منکه هنوز نتونستم راهش بندازم اما شما خوبان حالشو ببرید!!!!

لینک به دیدگاه

این ماژول این قابلیت رو نداره که توی بک گراند ببرید باید ماژول اسلایدشو که برای همین کار طراحی شده استفاده کنید که احتمالا چیز خوب بخواهید بیشترش تجاری هست و باید هزینه کنید .

لینک به دیدگاه

این ماژول این قابلیت رو نداره که توی بک گراند ببرید باید ماژول اسلایدشو که برای همین کار طراحی شده استفاده کنید که احتمالا چیز خوب بخواهید بیشترش تجاری هست و باید هزینه کنید .

ممنون آقا جواد از توجهتون. کلا می تونید در باره پس زمینه 1 تو ضیح کوچولو بدید؟ آیا یک هوک اختصاصی داره مثل هدر یا فوتر؟ کلا باید از کجا این پس زمینه را دستکاری کرد.

ممنون دوست گلم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...