رفتن به مطلب

آپدیت ناموفق نسخه جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من نسخه 1.4.8.2 نصب کردم

خواستم به 1.4.9 ارتقا بدم ولی فکر کنم گند زدم

اول نسخه ارتقا را از سایت گرفتم و در سایتم آپلود کردم و بعد از حالت فشرده خارج کردم

بعد ماژول ارتقا را فعال کردم

و چون نسخه ماژول ارتقا قدیمی بود کار صورت نگرفت

پس من نسخه جدید ماژول را جایگزین کردم

حالا من موندم و سایتی که کار نمی کنه

آدرس سایتم

http://www.apexeshop.com

محیط کاربری بالا نمیاد و نمی دانم چگونه به 1.4.9ارتقا بدم

از همین الان تشکر که راهنماییم می کنید

فقط لطفا مو شکفانه توضیح دهید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قبل از ارتقا بکاپ نگرفتین از سایتتون ؟!! اگه نگرفتین کارتون خیلی سخت میشه

باید بگم کاری که 1 دقیقه هم زمان نمیبره نمیدونم چرا دوستان عزیز انجام نمیدن قبل از تغییرات تو سایتشون !!

قبل از هر کاری برین تو سی پنل رو روی بکاپ کلیک کنید ، مطمئن باشین خسته نمیشین :)

حالا شما هم اگه بکاپ دارین از سایتتون اونو برگردونید و عملیات ارتقا رو از اول انجام بدین ، اگه ندارین که هیچ باید فایلهایی که جایگزین کردین از درون فایل زیپ نسخه 1.4.8.2 جایگزین کنید احتمالا مشکلتون حل بشه . البته اگه مشکلی در دیتابیس ایجاد نشده باشه والا یکم طولانی میشه .

لینک به دیدگاه

اگر از روش بهمن جان نتونستید بازگردانی کنید با سرویس دهنده هاستتون تماس بگیرید و درخواست بدید سایتتون رو به روز قبل از این مشکل برگردونن (البته اگه پشتیبانی هاستتون قوی باشه و بکاپ داشته باشن!)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد با برگرداندن فایل های نسخه 1.4.8 مشکل حل میشه چون ظاهرن ارتقا ندادید و دیتابیس سالم هست.

پوشه install رو هم حذف کنید وگرنه صفحه سفید میبینید

نکته مهم: برای ارتقا با ماژول ارتقا نیازی به دانلود نسخه 1.4.9 کامل ندارید

نسخه 4 مگابایتی رو دانلود کنید و فقط بعد از به روز رسانی جایگزین کنید

لینک به دیدگاه

من ماژول رو دانلود کردم ولی مشکل جاوا اسکریپت داشت

اما به شیوه نصب مجدد یکی از فروشگاه هام رو از 1.4.4.1 به 1.4.9 آپگرید کردم و همه چیز درست بود

لینک به دیدگاه

Hey Everyone,

Thank you for your messages and feedback :)

This upgrade process has been working like a charm with most of the hosting providers, however we do experience several issues depending on your server's configuration.

The 1-click upgrade module has been improved (new version, v0.8.6) and we will continue to take into account your suggestions and issues.

Let me give you some clues to resolve this issue:

- Usually it happens if you have turned on PHP errors (/config/config.inc.php => display_errors)

- It can also happen if your server is returning a 500 error

To resolve this issue, I would suggest that you follow these steps:

Step 1: Make sure you have the latest version of the 1-click upgrade module (v0.8.6 today) and that you have backuped your files and database.

Step 2: Install a debugging tool

- Install Firebug if you are using Firefox, then press F12 and look at the "Console" tab.

The error should appear clearly in this tab and then you could post the screenshot here for some help.

or

- Use the native Google Chrome console if you are using Google Chrome.

In the same way, press F12 then go to "Network" and "XHR" (at the bottom), click on the .php script and the error should appear.

I am attaching two pictures to this topic to illustrate these methods.

Step 3: Upload manually the newest version to your FTP autoupgrade folder

This last week, we helped about 45 stores to upgrade, with various configurations.

Unfortunately, some hosting providers are experiencing issues with the download or unzip operation.

To avoid these two steps during the 1-click upgrade process you can:

a) Download on prestashop.com the version to which you would like to upgrade (let's say 1.4.9.0)

http://www.prestashop.com/forums/public/style_emoticons/default/cool.png Extract it on your computer

c) Upload it to your FTP to: /admin/autoupgrade/latest/prestashop

d) Then, go back to the "1-click upgrade" module and select "More options (expert mode)"

e) Change the channel, instead of "Major release" select "Local directory"

f) Type "1.4.9.0" for "The directory /admin/autoupgrade/latest/prestashop/ will be used for upgrading to version"

g) Click "Save", you should see a confirmation message "Configuration successfully updated"

h) Click "Check if a new version is available", and the "Upgrade PrestaShop now" button should appear

i) Then, you can click on this button and the upgrade process will start, bypassing the download and unzip steps

My PMs inbox was full but it's now resolved. Please let me know if you need some help to perform the upgrade, the PrestaShop team and myself will be glad to assist you :)

Regards,

Attached Thumbnails

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...