رفتن به مطلب

مشکل 0 بودن قیمت

farhad

پست های پیشنهاد شده

سلام

تاپیک قبلیم که 20 دقیقه پیش ارسال کردم پاک شد خودمم نمیدونم چرا !!!

چجوری باید برای کالا قیمت گذاشت تو قسمت ارسال محصول قیمت رو میزارم ولی بازم 0 میشه لطفا کمک کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

تاپیک قبلیم که 20 دقیقه پیش ارسال کردم پاک شد خودمم نمیدونم چرا !!!

چجوری باید برای کالا قیمت گذاشت تو قسمت ارسال محصول قیمت رو میزارم ولی بازم 0 میشه لطفا کمک کنید

دوست عزیز ابتدا جستجو کنید در انجمن بعد پست بزنید . اگه هر عضو انجمن بیاد و واسه مشکلاتی که داره تاپیک بزنه اون وقت انجمن پر میشه از ضدها تاپیک یک شکل و تکراری که همه رو گیج میکنه .

البته من پستتون رو پاک نکردم ، یکی از مدیران دیگه پاک کرده .

در مورد صفر نمایش دادن قیمت :

برین به بخش پرداخت/واحد پول

روی تومان کلیک کنید و نرخ تبدیل رو به 1 تغییر بدین . برای ریال هم همینکارو بکنین.

و اینکه قبل از ارسال پست بعدی لطفا از جستجوی انجمن که امکانات خوبی داره استفاده کنید . اگه جستجو تو عنوان تاپیک ها نتیجه نداد تو متن ارسال ها جستجو کنید . کلی امکانات داره قسمت جستجو

لینک به دیدگاه

مرسی درست شد دوتا صفر بعد نقطه رو چجوری باید از بین ببرم ؟؟

40,000.00 تومان

یه مشکل دیگه بوجود اومده وقتی تومان رو به ریال تبدیل میکنم مثلا به جای اینکه 4000 تومان بشه 40000 ریال میشه 4000 ریال اینو چجوری باید درست کنم؟؟

لینک به دیدگاه

از یک واحد پول تو فروشگاهتون توصیه میکنم استفاده کنید . اگه میخواین از دو واحد پول استفاده کنید . کافیه نرخ تبدیل اون واحدی که پیشفرض استفاده میکنید رو 1 بزنید .

مثلا اگه از تومان به عنوان پیشرفض استفاده میکنید و زمانی که محصولی وارد میکنید به تومان وارد کرده اید ، تومان رو 1 و ریال رو 10 تنظیم کنید .

اگه از ریال به عنوان پیشفرض استفاده میکنید : تومان رو 0.1 و ریال رو 1 تنظیم کنید .

دو تا صفر هم همه چی مشخصه اگه دقت کنید . تو همون تنظیمات واحد پول نمایش اعشار رو غیرفعال کنید تو پیکربندی هر واحد پول .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...