رفتن به مطلب

معرفی قابلیت جدید قوانین سبد خرید در پرستاشاپ 1.5

B.A.H.M.A.N

پست های پیشنهاد شده

ممکنه این قابلیت جدید رو در پرستاشاپ 1.5 بشناسید یا اصلا اسمش رو هم نشنیده باشین .

این زیاد مهم نیست ولی چیزی که مهمه اینه که این قابلیت چه کاری قراره برای شما انجام بده و اینکه اگه چیزی در مورد این قابلیت نمیدونید بهتون پیشنهاد میکنم در ادامه متن با بنده همراه باشین ، چون مطمئنا شگفت زده خواهید شد :D

پرستاشاپ از نسخه 1.5 به بعد قابلیتی رو به خودش اضافه کرده به اسم قوانین سبد خرید . این قوانین ممکنه به درد خیلی ها بخوره و ممکنه هم نخوره !! البته بیشتر به درد کسانی میخوره که از قابلیت های هیجان انگیز لذت میبرند !! :s

حالا میرسیم به اصل داستان :

قوانین سبد خرید به شما این امکان رو میده که بتونید با مشتری هاتون یکمی به اصطلاح حال کنید یا به عبارت درست تر به مشتری هاتون حال بدید ;)

در ضمن این قابلیت جدید اگه درست استفاده بشه میتونه باعث افزایش فروش و جذب مشتری های بیشتر و در نهایت بیشتر پرشدن جیب فروشگاه داران عزیز بشه :rolleyes:

خوب احتمالا تا اینجا ده ها بد و بیراه گفتین به بنده که چرا نمیرم سر اصل مطلب ، باشه نزنید الان میرم سر اصل مطلب ;)

- فرض کنید میخواین وقتی مشتری یه کالای خاصی رو به سبد خرید اضافه کرد شما یک کالای دیگه رو به عنوان هدیه بهش بدین ( البته اگه آدم دست و دلبازی باشین ) و دوست دارین همه چی اتوماتیک باشه و کالای هدیه اتوماتیک به سبد خرید اضافه بشه برای مشتری !!

- فرض کنید میخواین اگه جمع قیمت محصولات موجود در سبد خرید مثلا اگه شد 100 هزار تومان این کالای هدیه اتوماتیک به مشتری بدین !!

- یا میخواین وقتی جمع کالای موجود در سبد خرید به یه حدی رسید هزینه ارسال رایگان بشه و هم زمان با اون یه هدیه هم به مشتری داده بشه !

- یا دوست دارین وقتی یک کالای خاصی رو به سبد خرید اضافه کرد مشتری ، ارزانترین محصول فروشگاه بهش هدیه داده بشه

- یا فرض کنید وقتی دو یا چند کالای خاصی تو سبد خرید بود یه کالای خاص بهش هدیه بدین .

- یا میخواین وقتی یه کالای خاصی رو مشتری به سبد خرید اضافه کرد ، هم بهش یه کالای دیگه هدیه داده بشه ، هم ارسال رایگان بشه و هم یه درصدی بهش تخفیف داده بشه !! ( نهایت دست و دل بازی )

- یا فرض کنیم میخواین فروش ویژه راه بندازین و به مشتری هاتون بگین که امروز به ده نفر اولی که سفارش ثبت کنند هزینه ارسال رایگان میشه ، یا به ده نفری که امروز سفارش ثبت کنند فلان درصد تخفیف تعلق میگیره ، یا فلان هدیه رو میدیم و این کارا تماما اتوماتیک توسط پرستاشاپ برای شما انجام بشه !!

- یا فرض کنید میخواین وقتی مشتری با حاملی خاص خرید رو انجام بده یه چند درصدی تخفیف بهش بدین !! یا هدیه بدین .

- وقتی مشتری یه کالای خاصی رو به سبد خرید اضافه کرد یا ارزش کالای موجود در سبد خرید بالای یه مقدار خاص بود محصول دیگری که شما تعیین میکنید با تخفیف بهش داده بشه . مثلا یدونه ویندوز هشت میخره مشتری ، اگه ویندوز 7 رو هم به سبد خرید اضافه کنه 20 درصد تخفیف میگیره برای ویندوز 7 - یعنی 20 درصد تخفیف زمانی به ویندوز 7 اعمال میشه که ویندوز 8 هم تو سبد خرید باشه !!

دیگه سر خودم هم گیج رفت

و مورد آخر اینکه شما تمامی این هایی که گفتم رو با هم میتونید مخلوط کنید و مورد های جدید دیگری بسازید . میتونید این موارد رو با هم استفاده کنید یا بدون هم یا با هم مخلوط کنید !

این امکان اونقدر کاربردی و شگفت انگیزه که تنها بدون در نظر گر فتن موارد دیگر منو ترغیب میکنه که به پرستاشاپ 1.5 کوچ کنم . نظر شما چیه ؟ :D

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 years later...

مرسی مهندس از توضیح خوب و کاملت ....آموزشی برای این قسمت موجود هست؟؟

میخوام یک محصول رو برای یک تایم خاصی ده درصد تخفیف بدم .

ممنونم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام و معذرت از بالا اوردن پست قدیمی

می خواستم بدونم ایا راهی هست که بخش تخفیف یا هدیه رو در خود صفحه محصول هم نمایش بده چون الان فقط در بخش پرداخت نمایش می دهد

مثلا اگه من بخوام در صفحه محصول موبایل مشتری یک پک نرم افزاریم هدیه بگیرد ایا این امکان هست که این هدیه رو در خود صفحه محصول هم نمایش بدهد

لینک به دیدگاه

با سلام و معذرت از بالا اوردن پست قدیمی

می خواستم بدونم ایا راهی هست که بخش تخفیف یا هدیه رو در خود صفحه محصول هم نمایش بده چون الان فقط در بخش پرداخت نمایش می دهد

مثلا اگه من بخوام در صفحه محصول موبایل مشتری یک پک نرم افزاریم هدیه بگیرد ایا این امکان هست که این هدیه رو در خود صفحه محصول هم نمایش بدهد

فکر نکنم بدون ماژول بشه چنین کاری کرد .
لینک به دیدگاه

ایا ماژولی سراغ دارین واسه اینکار

این ماژولایی که تب اضافه میکنن خوبه. میتونید یه تب بذارید مثلا محصولات هدیه. بعد برای هر محصول توش وارد کنید چیا هدیه میدید.
لینک به دیدگاه

نمیشه چون هدیه ها هم تایم داره و هم هر سری عوض میشه ما واسه ده هزار محصول نمی تونیم این کارو بکنیم

ایا امکان داره گزینه های لایک و اشتراک در فیس بوک و افزودن به علاقه مندی ها به صورت ایکونهایی جذابتر و مرتبتر کنار هم قرار بگیرند

الان به این شکل در سایت من هستن

http://puzel.ir/android/1157-alcatel-2001x.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...