رفتن به مطلب

دانلود نسخه جدید و اصلاح شده ماژول فروتل

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همکاران ارجمند

ظرف چند روز گذشته با پیگیری هایی که برای رفع مشکلات ماژول فروتل برای اسکریپت پرستاشاپ پارسی انجام شد و با همکاری تیم قدرتمند پرستاشاپ پارسی و همچنین همراهی جناب آقای رضا علائی مدیریت محترم فروتل، مشکلاتی که در نسخه پیشین این ماژول وجود داشت بطور کامل برطرف شد و امروز در این انجمن تقدیم شما همکاران گرامی می گردد.

در نسخه پیشین این ماژول، محدودیت ها و مشکلاتی سبب شده بود تا عملاً استفاده از آن برای یک فروشگاه پربازدید غیرممکن شود. بخش اصلی این مشکلات در نسخه حاضر برطرف شده و فایل راهنمای نصب ارائه شده همراه ماژول، به شما عزیزان کمک خواهد کرد تا کلیه مراحل نصب و استفاده صحیح از این ماژول را بدون مشکل طی نمایید.

عملکرد صحیح این نسخه بر روی پرستاشاپ پارسی نسخه های 1.4.8.2 و 1.4.9 و بر روی 3 سرور متفاوت بررسی شده است. با این وجود پیشنهاد میشود برای استفاده از آن، فروشگاه خود را به آخرین نسخه ارتقاء دهید.

با تشکر ویژه از آقایان عبدالله دومنجیری کدنویس ماژول و بهمن رستم پور بابت زحماتی که برای اصلاح ماژول و سازگاری آن با آخرین نسخه پرستاشاپ پارسی انجام داده اند.

frotelmodule 1.1.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان نسخه جدید ماژول فروتل در این پست قرار گرفت! در این نسخه دو باگ دیگه در این ماژول برطرف شده. در صفحه عضویت فرم دریافت اطلاعات پستی خریدار و همینطور در صفحه درج آدرس جدید برای اعضایی که قبلش عضو شدن یک باگ مشابه وجود داشت که در این نسخه برطرف شده.

دو فایل addresses.tpl و authentication.tpl موجود در نسخه جدید رو جایگزین فایلهای همنام بر روی سرورتون کنید تا مشکلش برطرف بشه.

موفق باشید.

frotelmodule 1.2.zip

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

با این ماژول میشه به صورت مهمان و در یک مرحاه خرید کرد؟

سلام

این ماژول با خرید بصورت مهمان مشکلی نداره و مشکلات قبلی اون تا حد قابل قبولی که بشه ازش استفاده کرد و به مشکل نخورد برطرف شده ولی نمیشه بصورت یک مرحله ای خرید کرد. چه مهمان و چه عضو باید مراحل خرید روی 5 مرحله ای باشه.

امیدوارم نسخه جدیدی که دانوش خان روی اون کار میکنن و در آینده منتشر میکنن این دسته ایراداتش هم برطرف بشه و روی تنظیمات مراحل خرید 1 مرحله ای هم کار کنه.

لینک به دیدگاه

سلام

این ماژول با خرید بصورت مهمان مشکلی نداره و مشکلات قبلی اون تا حد قابل قبولی که بشه ازش استفاده کرد و به مشکل نخورد برطرف شده ولی نمیشه بصورت یک مرحله ای خرید کرد. چه مهمان و چه عضو باید مراحل خرید روی 5 مرحله ای باشه.

امیدوارم نسخه جدیدی که دانوش خان روی اون کار میکنن و در آینده منتشر میکنن این دسته ایراداتش هم برطرف بشه و روی تنظیمات مراحل خرید 1 مرحله ای هم کار کنه.

الان تنها مشکلی که این ماژول داره همین هستش که به صورت یک مرحله ای نمیشه خرید کرد؟
لینک به دیدگاه

بله تقریبا تنها مشکلش همینه که نمیشه به صورت یک مرحله ای خرید کرد که اونم نمیشه اسمشو مشکل گذاشت . میشه گفت چنین برنامه نویسی شده

لینک به دیدگاه

سلام

الان تنها مشکلی که این ماژول داره همین هستش که به صورت یک مرحله ای نمیشه خرید کرد؟

یک مشکل دیگه هم داره که من به تجربه درعمل توی چندتا سایت باهاش مواجه شدم و اونم اینه که حدود یکی دو ماه بعد از نصب یکدفعه می بینید سایت بالا نمیاد و ایندکس سفید شده که راه‌حل این مشکل اینه که از سربرگ ماژولها زیرمنوی موقعیت ها باید برید و ماژول فروتل رو از هوک "هدر" حذف کنید تا مشکل صفحه سفید شدن ایندکس حل بشه.

این خطا با این کار بطور کامل برطرف میشه و دیگه رخ نمیده.

لینک به دیدگاه

اقا دانوش داره روی ورژن جدید این ماژول کار میکنه. بنظرتون چند وقت دیگه عرضه میشه؟ ایا ارزش داره صبر کنم اون نسخه بیاد و بعدش نصب کنم؟

من از لینک خرید پستی توی فروشگاهم استفاده میکنم و تمام دکمه های افزودن به سبد خرید رو از سایت حذف کردم ایا ارزش داره که همه این تغییرات رو دوباره به حالت اول برگردونم و این ماژول رو نصب کنم؟

ممنون میشم بازم راهنماییم کنین

لینک به دیدگاه

من چند ماهه دارم از این ماژول استفاده میکنم هیچ مشکلی نداره که بخاطرش بکم ازش استفاده نکنید. خیلی ها رو هم میشناسم دارن استفاده میکنن.

حتی اگر دانوش قرار نبود این ماژول رو برای پرستا 1.5 سازگار کنه بازهم بهتون پیشنهاد میدادم ازش استفاده کنید.

اینکه مراحل خرید توی فروشگاه خودتون طی بشه و خریدار رو به سبد خرید فروتل ارجا ندید خیلی اعتبار سایتتون رو بیشتر میکنه.

درضمن خودتون که فروشنده فروتل هستید و میدونید غالباً در ساعات اوج ترافیک مثل غروب، ممکنه سفارشات زیادی رو بخاطر سرورهای سبدخرید فروتل مخصوصاً برای کاربرهایی که با تبلت و موبایل خرید میکنن از دست بدید. پس بهتره از ماژول استفاده کنید.

هروقت هم نسخه بعدیش رو دانوش منتشر کرد، به سادگی ارتقا میدین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...