رفتن به مطلب

مشکل در راه‌اندازی بخش حمل

پست های پیشنهاد شده

سلام

در ورژن prestashop_1.4.9.0_rtl.1.0.zip در "بخش مديريت > حمل > استان‌ها" وقتی "تهران" رو انتخاب میکنم کشور "آرژانتین" رو براش مشخص میکنه. امکان تغییر کشور به ایران وجود نداره چون فقط چندتا کشور اسمشون هست و ایران در لیست وجود نداره.

هر کاری میکنم زمانیکه میخوام سفارش رو در سایت ثبت کنم در قسمت "نحوه تحویل" "روش تحویل مورد نظرتان را انتخاب کنید" میگه "حاملی برای ارسال به آدرس مشخص شده وجود ندارد."

ممکنه زمان نصب روی انگلیسی نصب کرده باشم و این مشکل بوجود اومده باشه؟

چطور مشکل حمل رو حل کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

آقا با راهنمایی شما مشکل حل شد.

محدوده های قیمت و وزن رو برای حامل ها مشخص کردم و حل شد.

ممنون.

سلام

این خطا فکر نمیکنم به استان ها مربوط بشه

محدوده های قیمت و وزن رو برای حامل ها تعیین کردید ؟

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من اینه که در صورتی که اکثر خریدارانتون از داخل ایران هستند در بخش حامل ها و در هر جای دیگری که لازم است کشور پیش فرضتان را بر روی ایران تنظیم کرده و استانهای دیگر از تمام کشور ها به غیر از استان های ایران را از بخش مدیریت حذف کنید و در بخش مناطق به غیر از Asia تمام مناطق دیگر را کلاً حذف کنید در اینصورت مشتریانتان در بخش کاربری سایت تان در انتخاب استان ها و شهرها هیچ مشکلی نخواهند داشت مطمئن باشید

لینک به دیدگاه

دقیقا قبل از راه اندازی نسخه نهایی همین کار رو انجام میدم

ممنون از راهنمایی شما

پیشنهاد من اینه که در صورتی که اکثر خریدارانتون از داخل ایران هستند در بخش حامل ها و در هر جای دیگری که لازم است کشور پیش فرضتان را بر روی ایران تنظیم کرده و استانهای دیگر از تمام کشور ها به غیر از استان های ایران را از بخش مدیریت حذف کنید و در بخش مناطق به غیر از Asia تمام مناطق دیگر را کلاً حذف کنید در اینصورت مشتریانتان در بخش کاربری سایت تان در انتخاب استان ها و شهرها هیچ مشکلی نخواهند داشت مطمئن باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...