رفتن به مطلب

افزودن به فیلتر های جستجوی لایه ای

pitit

پست های پیشنهاد شده

سلام

در بخش ماژول ها ، ماژولی هست به اسم جستجوی لایه ای که همه تقریبا با اون آشنا هستن

این ماژول به صورت پیش فرض 6 فیلتر برای جستجوی پیشرفته در نظر گرفته، شامل

جستجو بر اساس قیمت ، زیر شاخه ها ، موجودی ، وضعیت محصول ، تولید کننده و وزن

دوستان اهل فن راهنمایی کنید که آیا امکانش هست که فیلترهای این ماژول را افزایش داد؟

به عنوان مثال من می خوام در یک شاخه

بر اساس ویژگی هایی که توی تب مشخصات تعریف کردم بشه جستجوی پیشرفته کرد

مثلا در تب مشخصات یک ویژگی تعریف کردم ، به اسم کارت گرافیک ، که در هر محصول مقدارهای مختلفی رو برای این ویژگی تعریف کردم

حالا می خوام در جستجوی پیشرفته امکان جستجو بر اساس ویژگی های محصول فراهم بشه

ساختن همچین فیلتری ممکنه؟

کسی هست راهنمایی کنه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله خوب

امکانش فقط در صورتی هست که برای ویژگی ها مقدار های مشخص تعیین کنید

یعنی اگر من در ویژگی هارد دیسک: اعداد 40-80-160-250-320-500 را به صورت از قبل تعریف شده وارد کنم ، و در یک کالا مقدار را به دلخواه مقداری غیر از مقادیر از پیش تعریف شده قرار بدهم ، این مقدار به دلخواه وارد شده جزء فیلترهای جستجو به حساب نمیاد

لینک به دیدگاه

من تا حالا جایی ندیدم که به دلخواه وارد بشه

معمولا این جور چیزا یا select داره و یا به صورت کشویی ، مثل قیمت ، باید انتخاب بشه

لینک به دیدگاه

دوست من این طبیعی و منطقی است! شاید شما 100 مدل یا حتی 1000 مدل از یک ویژگی داشته باشید که دستی وارد کردید. این مورد رو که نمیشه به این ماژول افزود.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

اگر ماژول هوشمند باشه میره می گرده توی محتوای محصول و اگر مورد وارد شده توسط کاربر با اطلاعات محصول یکی بود یا وجود داشت میاد نمایشش میده، هر چند این کار شدنیه اما چون فشا رمیاد و باید دیتا بیس را بگرده این کار را نکردند.

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

سلام خسته نباشید

آیا امکانش هست در جستجوی لایه ای فقط ویژگی هایی نمایش داده شود که در آن دسته بندی وجود دارد؟

برای من تمام ویژگی هایی که در فروشگاه تعریف کردیم را نمایش میدهد

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

تا جایی که من می دونم ماژول جستجوی لایه ای فقط ویژگی هایی رو لیست می کنه که متعلق به اون شاخه(ویژگی های محصولات اون شاخه) رو لیست میکنه. احتمالا اون محصول شما توی شاخه خانه یا شاخه والدی هست نه یک شاخه پایانی

لینک به دیدگاه

• 8 months later...

سلام.چرا واسه سازنده ، فیلتر درست شده اما برای فراهم کننده نه؟من  نیاز دارم فراهم کننده یا توزیع کننده که خودتون ماژولشا درست کردید، به فیلتر جستجو اضافه بشه.حتما جوابشو بدید.ممنون

لینک به دیدگاه

سلام.چرا واسه سازنده ، فیلتر درست شده اما برای فراهم کننده نه؟من  نیاز دارم فراهم کننده یا توزیع کننده که خودتون ماژولشا درست کردید، به فیلتر جستجو اضافه بشه.حتما جوابشو بدید.ممنون

سلام.

خب فراهم کننده رو خودتون اضافه کنید :rolleyes:

اول از منوی کاتالوگ >> مشخصه ها، فراهم کننده رو به عنوان مشخصه تعریف و به اوون مقادیر دلخواه بدید. در تب ترکیبات صفحه محصول فراهم کننده رو انتخاب کنید.

بعد از صفحه پیکربندی این ماژول این مشخصه رو به لیست فیلترها اضافه کنید.

لینک به دیدگاه

مشخصه های محصول هم  داخل فیلتر جستجو نمیاد.من مشخصه را ایجاد کردم نام توزیع کننده هم نوشتم .داخل ناو بری لایه ای هم اضافه شده و حتی ذخیره هم میشه.اما داخل فیلتر جستجو نمیاد.چکار باید کرد؟

لینک به دیدگاه

مشخصه های محصول هم  داخل فیلتر جستجو نمیاد.من مشخصه را ایجاد کردم نام توزیع کننده هم نوشتم .داخل ناو بری لایه ای هم اضافه شده و حتی ذخیره هم میشه.اما داخل فیلتر جستجو نمیاد.چکار باید کرد؟

فیلترها به صورت پیش فرض برای شاخه هایی که دارای اوون ترکیب هستند نمایش داده میشه. برای شاخه هایی که ترکیب اضافه شده رو دارند تست کنید یا اینکه از صفحه پیکربندی این ماژول برای گزینه "مخفی کردن ارزش های فیلتر با هر محصولی که تناسب ندارد" خیر رو انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام وقت بخیر
ببخشید میخواستم بدونم که آیا با این ماژول امکان پیاده سازی امکانی شبیه به امکان این سایت هست؟

https://freemanbeauty.com/brand/feeling-beautiful

مثلا یک ویژگی ای هست به نام نوع پوست، وقتی پوست نرمال تیک زده میشه فقط ماسکهایی که مختص پوست نرمال هست نمایش داده میشه.

اگه امکانش هست چطور باید انجامش بدم؟ لطف راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...