رفتن به مطلب

پاک شدن تمامی محصولات

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تمامی تولید کننده ها رو پاک کردم بعد رفتم به سایت دیدم به به تمامی محصولات تو ماژول محصولات جدید پاک شده اما محصولات تو شاخه ها وجود دارند !!!!

چی شده چیکار باید بکنم تورو خدا کمک کنید

post-101-14373017342888_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

محصول جدید درج کردم اما فقط همین محصولی که الان درج کردم رو نمایش میده قبلی ها رو نمایش نمیده تورو خدا کمکم کنید من نمیدونستم با پاک کردن تولید کننده این مشکل پیش میاد ...

در ضومن من چندین محصول داشتم که اصلا هیچ ربطی به تولید کننده نداشته و اصلا تو تولید کننده اون محصولات رو ذخیره نکردم اونا به چه دلیلی پاک شدن ؟

من بی عقلی کردم ماژول هایی که اصلا نیاز نداشتم رو همه رو پاک کردم از لیست ماژول ها میشه دلیلش این باشه تورو خدا کمک کنید

لینک به دیدگاه

یه نگاهی به اینجا بندازید و ببینید این ماژول در فروشگاه شما وجود داره؟

ماژول ها >> بخش کاربری >> محصولات پرطرفدار در صفحه خانگی

این همون ماژولیه که در صفحه اصلی،محصولات رو نشون میده.چون گفتید "محصول جدید درج کردم اما فقط همین محصولی که الان درج کردم رو نمایش میده و قبلی ها رو نمایش نمیده" پس باید اینکار رو انجام بدید.

((تک تک محصولات رو ویرایش کنید و درقسمت انتخاب شاخه، تیک خانه رو فعال کنید تا هم در صفحه اصلی نشون بده و هم در زیر شاخه ها.))

لینک به دیدگاه

سلام

من فهمیدم مشکل از کجاست

قسمت تنظیمات > محصولات > تعداد نمایش محصولات جدید در روز رو از 20 به 0 تغییر داده بودم همش هم به خاطر این که نمیخواستم کنار عنوان محصول بنویسه جدید :(

لینک به دیدگاه

شما راه حل رو اشتباه رفتید. اول به بخش مدیریت ماژول‌ها برید و زیر ماژول محصولات جدید روی پیکربندی کلیک کنید و نمایش همیشگی رو فعال کنید.

بعد به بخش تنظیمات و محصولات برید و عدد 20 رو به مثلاً 2 تغییر بدید. این طوری فقط 2 روز اولی که محصول رو اضافه می‌کنید جدید رو کنارش می‌نویسه.

لینک به دیدگاه

دانوش عزیز ماژول محصولات جدیدی که من از سایت انگلیسی دانلود کردم و فارسی کردم فقط میشه مشخص کرد چند تا محصول رو نشون بده تو صفحه اصلی همین محصولات رو از 20 به 2 تغییر دادم چون تو این 2 روزه هیچ محصولی به سایت اضافه نکردم بازم هیچی نشون نمیداد چیکار کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...