رفتن به مطلب

اعمال نشدن تغییرات روی یه کامپیوتر دیگه!

پست های پیشنهاد شده

با سلام

امیدوارم سوالم تکراری نباشه تویه انجمن گشتم ولی این سوالو پیدا نکردم

من دیروز کلی تغییرات روی فروشگاهم دادم مثل حذف واحد پول یورو یا تغییر قیمتها و ... ولی وقتی امروز با یه سیستم دیگه وارد شاپ شدم تغییرات انجام نشده اما وقتی باز امروز با سیستم قبلی چک کردم تغییرات انجام شده مشکل از کجاست؟

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان همه تغییرات انجام شده فقط قیمتها برای من ریال نشون داده میشه برای بقیه یورو لطفا بفرمایید مشکل چیه؟

آدرس فروشگاه

www.miadshop.com

لینک به دیدگاه

ارز پیش فرض شما احتمالا یورو هست

در بخش کاربری خودتون ارز کاربری خودتون رو ریال انتخاب کردید که روی یک کامپیوتر اعمال میشه نه روی سایت.

لینک به دیدگاه

سلام و ممنون از جوابتون اما یه مشکلی پیش اومد من رفتم ارز پیش فرضو ریال کردم و تیک بقیه ارزها را برداشتم اما الان دیگه فروشگاه بالا نمیاد!!!

این صفحه نشون داده میشه

http://8pic.ir/images/at2aqr3q8k8sxg37bvl.jpg

حالا من چیکار کنم ؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام و ممنون از جوابتون اما یه مشکلی پیش اومد من رفتم ارز پیش فرضو ریال کردم و تیک بقیه ارزها را برداشتم اما الان دیگه فروشگاه بالا نمیاد!!!

این صفحه نشون داده میشه

http://8pic.ir/images/at2aqr3q8k8sxg37bvl.jpg

حالا من چیکار کنم ؟؟؟

ربطی به فروشگاه و واحد پول نداره ، این به هاستتون مربوط میشه ، به احتمال زیاد چند ساعته برطرف میشه .

لینک به دیدگاه

دوستان من هر چی درباره ارز و پول بود همه را روی ریال تنظیم کردم ولی بازم واحد پول کنار قیمت محصولات یورو نوشته شده در کدام قسمت مدیریت باید تغییر ایجاد کنم که قیمت محصولات فروشگاه فقط به ریال نشون داده بشه؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان من هر چی درباره ارز و پول بود همه را روی ریال تنظیم کردم ولی بازم واحد پول کنار قیمت محصولات یورو نوشته شده در کدام قسمت مدیریت باید تغییر ایجاد کنم که قیمت محصولات فروشگاه فقط به ریال نشون داده بشه؟؟

دوست عزیز کار سختی نیست که !! دو سه مرحله ساده داره ( نمیدونم چرا هفت خان رستم میکنید این کارای ساده رو ) :s

گام یک : به قسمت مدیریت/پرداخت/واحد پول میرین - در این بخش واحد پول پیشفرض را روی ریال تنظیم میکنید .

گام دو : در همین صفحه روی ویرایش تک تک واحد های پول ( جز ریال ) کلیک میکنید و غیرفعالشون میکنید .

گاه سه : به صفحه اول فرشگاهتون میرین به تنظیمات مرورگر میرین و کش رو پاک میکنید .

گام چهار : واحد پول تو همه کامپیوترها ریال میشه .

گام پنج : مشکلتون حل شد !! :P

لینک به دیدگاه

با عرض شرمندگی من این کارها را کرده بودم ولی همچنان قیمتها به یورو هستند

عکسشو میذارم شاید من اشتباهی کردم تویه تنظیمات در ضمن کش مرورگرم پاک کردم

ممنون از اینکه تحمل می کنید ما رو !

http://8pic.ir/images/k7fpgiujv927pefln3an.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...