رفتن به مطلب

درخواست ماژول گالری تصاویر

پست های پیشنهاد شده

گالری تصاویر یا اسلاید شو؟ گالری تصاویر برای چه منظوری می خواهید؟ تصاویر محصولات مختلفتون را می خواهید بذارید؟؟؟ اسلاید شو میشه...که مدل های مختلفش هست

اگر گالری که فولدر بندی داشته باشه را من توی CMS جوملا دیدم (فوکاگالری) را می خواهید به نظرم همچین چیزی واسه پرستا درست نشده.. یا اگر هم شده که من ندیدم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله یه چیزی تو مایه های فوکا. یه ماژولی به اسم prettyphotoview پیدا کردم ولی نصب نمیشه. نمیونم چرا!!!

http://www.no-margin-for-errors.com/projects/prettyphoto-jquery-lightbox-clone/#prettyPhoto

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این که برای پرستاشاپ نیست !! ماژول باید برای پرستاشاپ ساخته شده باشه نمیشه که هر چیزی رو پیدا کردین بخواین رو پرستاشاپ نصب کنید

لینک به دیدگاه

لینک رو فقط برای نشون دادن دموش گذاشتم. ولی ماژولش برای پرستاشاپه. یادم نمیاد از کجا دانلود کردم ولی اگر یه سرچ بزنین تو فروم های prestashop.com به عنوان یه ماژول اورده شده.

لینک به دیدگاه

هیچ مشکلی نداره و کار میکنه به خوبی . ( البته یه خطایی موقع نصب میده که اون خطا مربوط به زبان دیفالته که قبل از نصب ماژول باید روی انگلیسی بذارین و بعد از نصب میتونید دوباره به فارسی تغییر بدین ) بعد از نصب و گذاشتن چند تا عکس از آدرس زیر به گالری دسترسی دارین : www.yoursite/prettyPhotoGallery.php

لینک به دیدگاه

من روی 1.4.7 نصب میکنم اما نه ارور میده نه نصب میکنه :(

مشکل میتونه چی باشه؟

شرمنده .درست شد نصب شد. ولی تو هیچ هوکی نیست و نشون نمیده .این آدرس رو هم زدم اما 404 not found میزنه.

چه کنم؟

لینک به دیدگاه

این ماژول تو هیچ هوکی نباید باشه ، چون ساختارش براساس هوک نیست . اون

آدرس رو بزنید حتما میاره ، البته اگه لینک اشنا فعال باشه اون آدرس تغییر

میکنه و باید مطابق شکل زیر از سئو و آدرس ها تو مدیریت ، یدونه آدرس جدید

ایجاد کنید و بعد از ایجاد کردن از مدیریت/ابزارها/مولدها روی ایجاد

دوباره htaccssess کلیک کنید و کش مرورگرتون رو خالی کنید تمومه و از آدرس

زیر استفاده کنید :

www.yoursite.com/gallery

post-366-14373018584423_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

من اون چیزی که باید انجام میدادین رو گفتم ، کار دیگه ای از دستم برنمیاد ،

متاسفانه دوستان با عجله و جسته و گریخته راهنمایی ها رو میخونن و زود

میرن انجام میدن برمیگردن میگن نشد !

اگه یکمی دقت کنید اینجور کارا از کپی کردن یک موزیک به فلش درایو از کامپیوتر راحت تر و ساده تره .

1 - ماژول رو حذف کنید

2 - ماژول رو دوباره نصب کنید

3 - از تنظیمات/ سئو و آدرس ها - روی افزودن جدید کلیک کنید

4 -درصفحه ای که باز میشه از منوی کشویی بالا ، prettyphotogallery.php رو انتخاب کنید و تو کادر آخری هم بنویسین gallery و ذخیره کنید

5 - به بخش ابزارها/مولدها برین و تیک لینک آشنا رو بزنید و روی ایجاد دوباره htaccsess کلیک کنید .

6 - اگر از فایرفاکس استفاده میکنید از منوی tools گزینه clear recent رو بزنید و همه رو به جز active login تیک دار کنید و تمام کش رو پاک کنید .

7 - فایرفاکس رو ببنید و باز کنید و به آدرس www.mysite.com/gallery برین و عکسا رو مشاهده کنید .

تمام

اگه نمیتونید مراحل بالا رو انجام بدین به یکی از مدیرانی یا کاربرانی که وقت داره بگین واستون انجام بده ، در ضمن آی دی یاهوی من هم در پروفایلم موجوده .

لینک به دیدگاه

اتفاقا من اگر به نتیجه نرسم سرچ هم میکنم ولی کلا تو منوی کشویی من, این گزینه نمیاد چون تو سی پنل prettyphotogalleryمیره تو فولدر ماژول ها میشینه ولی گزینه های موجود توی منوی کشویی بیرون از فولدر ماژول هست.ممنونم از توضیحاتتون. گیر کارم رو پیدا میکنم.

ممنون از همه دوستان

لینک به دیدگاه

ربطی به بیرون یا درون بودن فایل ماژول نداره ، چون ماژول رو من خودم تست کردم و مراحلی که خودم انجام دادم رو نوشتم . پیشنهاد میکنم پرستاشاپ خودتون رو ارتقابدین به نسخه 1.4.9 چون نسخه 1.4.7 نسخه خوبی نیست ، به دلیل اینکه بین نسخه 1.4.6.2 و نسخه 1.4.9 قرار گرفته .

لینک به دیدگاه

اگر به مشکل خوردید این دو فایل رو دستی کپی کنید:

prettyPhotoGallery.php روی روت

PrettyPhotoViewController.php روی پوشه controllers

سپس فایل prettyPhotoView رو باز کنید و خط 67 و 68 رو پاک کنید که کپی اجباری نباشه

لینک به دیدگاه

به اون پاپ آپ نمیگن ، به اون میگن fancybox دوستان عزیز .

من که نصب کردم مشکلی نداشت و خیلی خوب کار میکرد . البته رو نسخه 1.4.9 تست کردم .

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

سلام من این مازول رو نصب کردم و خطا زیر رو گرفتم 

[PrestaShop] Fatal error in module file :/home/fcbuyir/domains/fcbuy.ir/public_html/modules/prettyPhotoView/prettyPhotoView.php:
Call-time pass-by-reference has been removed

دیگه وارد بخش ماژول ها نمی تونم بشم 

چیکارباید بکنم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...