رفتن به مطلب

محدودیت افزودن محصول به سبد خرید

amin_khan

پست های پیشنهاد شده

با سلام

در بعضی مواقع به دلیل کندی سرعت اینرنت مشتری به اشتباه یک محصول رو 2 بار به سبد خرید اضافه میکنه و فکر میکنه هزینه اضافی باید پرداخت کنه و از خریدش منصرف میشه

آیا راهی هست که اگه مشتری یه محصول رو چند بار به سبد خرید اضافه کرد اخطار بده و یا مبلغ یک محصول رو حساب کنه؟؟؟

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در بخش مدیریت از منوی تنظیمات -> محصولات

گزینه "انتقال مجدد به سبد خرید پس از افزودن محصول به سبد خرید:"

باید بشه این تنظیم رو انجام داد ولی من روی هر دو گزینه تست کردم محصول مجدد به سبد اضافه میشه. حالا نمیدونم کاربرد این گزینه چیز دیگه ایه یا نه همین کاربرد رو داره ولی کارایی نداره.

این گزینه برای وقتی هست که مشتری افزودن به سبد رو میزنه و ایجکس خاموش هست. یا باید صفحه رفرش بشه یا باید به سبد خرید منتقل بشه.

موردی که دوستمون خواستن فقط با کدنویسی یا غیرفعال کردن ایجکس ممکنه

لینک به دیدگاه

برای چی وقتی به من در قالب نقل قول جواب میدین، نوشته منو پاک می کنین؟

فکر نمی کنید این کار درست نیست که نوشته های کاربران در این انجمن به راحتی حذف میشن و یا حتی مورد ویرایش قرار می گیرن؟

فکر نمی کنید وقتش شده یکم روی اختیارات مدیریتی و قوانین اشتباهی مثل این موضوع تعدیل ایجاد کنید؟

این نوع رفتارهای اشتباه متأسفانه فقط توی این انجمن هست و اون هم بخاطر برداشت اشتباه شما از نوع اختیارات مدیریتی هست. این نصیحت رو از کسی که خودش توی انجمن های مرتبط و همسایه مدیر هست و دسترسی های مدیریتی داره قبول کنید.

لینک به دیدگاه

قصد این هست که آموزش اشتباه داده نشه. من به ندرت پاسخ کاربران رو حذف میکنم و از دوستان دیگه هم این رو خواهش کردم.

من که خصومت شخصی با کسی ندارم. در 90 درصد موارد اصلا به نام نویسنده هم دقت نمیکنم.

بنده مدیر کاملی نیستم و بدون شک اشتباه میکنم. خوشحال میشم نظر میدین و از تجربیات سایرین هم استقبال میکنم. و اگر در پیام خصوصی باشه بهتر هست تا بحث به انحراف کشیده نشه

لینک به دیدگاه

خب پس جواب من درست بود و ایشون باید مطابق تنظیمات زیر عمل کنن:

تنظیمات -> محصولات -> انتقال مجدد به سبد خرید پس از افزودن محصول به سبد خرید: -> خلاصه سبد خرید

و بعد از سربرگ ماژولها ماژول سبدخرید رو پیکربندی کنن و ایجکس رو غیرفعال کنن.

اینطوری مشکلشون با بازدیدکننده هایی که سرعت پایین دارن حل میشه و محصول چندبار به سبدخرید ارسال نمیشه.

اگر غیر از اینه بجای پاک کردن نوشته، در پست بعد اصلاح کنید و بگید راه حل های بهتری هم وجود دارد.

(نوشته من رو هم به اشتباه پاک کردید و باید بعد از پست من فقط می نوشتید باید ایجکس هم خاموش باشه تا درست عمل کنه.)

لینک به دیدگاه

تنظیمات -> محصولات -> انتقال مجدد به سبد خرید پس از افزودن محصول به سبد خرید: -> خلاصه سبد خرید

اینطوری مشکلشون با بازدیدکننده هایی که سرعت پایین دارن حل میشه و محصول چندبار به سبدخرید ارسال نمیشه.

اگر غیر از اینه بجای پاک کردن نوشته، در پست بعد اصلاح کنید و بگید راه حل های بهتری هم وجود دارد.

(نوشته من رو هم به اشتباه پاک کردید و باید بعد از پست من فقط می نوشتید باید ایجکس هم خاموش باشه تا درست عمل کنه.)

ممنون از راهناییتون ولی من این گزینه رو غیر فعال کردن(ایجکس سبد خرید) ولی باز هم اگه موقعی خرید دوبار روی افزودن سبد خرید کلیک کنی 2 بار محصول رو به سبد خرید اضافه میکنه.

ممنون از راهناییتون ولی من این گزینه رو غیر فعال کردن(ایجکس سبد خرید) ولی باز هم اگه موقعی خرید دوبار روی افزودن سبد خرید کلیک کنی 2 بار محصول رو به سبد خرید اضافه میکنه.

لینک به دیدگاه

مشکلی نداره

در هر صورت روزانه چندین مشکل اضافه پرداخت و پیام مشتری برامون ارسال میشه و متهم به دزدی میکنن که شما نوشتی 1500 ولی موقع پرداخت 3 تا حساب کردید و . . .

فکر کنم با اضافه کردن یه کدی که موقع کلیک روی افزودن به سبد خرید امکان کلیک تو صفحه رو غیر فعال کنه بشه این مشکل رو حل کرد

دوستان در صورت امکان راهنمایی کنند

با تشکر

لینک به دیدگاه

من الآن توی سایت شما به محض کلیک روی افزودن به سبد خرید، به صفحه خلاصه سبد خرید (quick-order) ارجا داده میشم و فکر نمیکنم مشکلی وجود داشته باشه.

مگر اینکه مشتری شما انقدر بی تجربه باشه که دوباره به فروشگاه برگرده و دوباره برای همون محصول روی افزودن به سبدخرید کلیک کنه که در این حالت دیگه مقصر خودشه نه شما

لینک به دیدگاه

من الآن توی سایت شما به محض کلیک روی افزودن به سبد خرید، به صفحه خلاصه سبد خرید (quick-order) ارجا داده میشم و فکر نمیکنم مشکلی وجود داشته باشه.

مگر اینکه مشتری شما انقدر بی تجربه باشه که دوباره به فروشگاه برگرده و دوباره برای همون محصول روی افزودن به سبدخرید کلیک کنه که در این حالت دیگه مقصر خودشه نه شما

شما سه بار پشت سر هم روی گزینه خرید کلیک کنید متوجه میشید

البته همیشه حق با مشتری :shy:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...