رفتن به مطلب

روش كار ماژول صبا پيامك

پست های پیشنهاد شده

ب سلام

من ماژول صبا پيامك رو نصب كردم.تنظيمات رو هم وارد كردم و ميزان موجودي رو بهم نشون ميده.فقط سئوالي كه دارك اينه كه چطوري مراحل خريد رو به مشتري اطلاع ميده؟يعني روش كار به چه صورته؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سفارش بدید پیامک میاد برای مدیر و مشتری

وضعیت رو تغییر بدید پیامک میاد برای مشتری

موجودیتون کم بشه پیامک میاد برای مدیر

با تشکر از شما

منظورتون از "وضعیت رو تغییر بدید" چیه و چطوری میشه اینکارو کرد؟

اگه مشتری ثبت نام کنه پیامک براش ارسال نمیشه؟

لینک به دیدگاه

منظور اینه که وقتی وارد مشخصات یک سفارش میشید میتونید اون رو از وضعیت "تایید پرداخت" به طور مثال به "ارسال شد" تغییر بدید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

منظور اینه که وقتی وارد مشخصات یک سفارش میشید میتونید اون رو از وضعیت "تایید پرداخت" به طور مثال به "ارسال شد" تغییر بدید

موفق باشید

اگه مشتری ثبت نام کنه پیامک براش ارسال نمیشه؟

لینک به دیدگاه

من امروز وقتی میخواستم وضعیت سفارش رو به "تحویل شده" تغییر بدم با این خطا مواجه شدم:

Fatal error: Uncaught SoapFault exception: [Client] SOAP-ERROR: Encoding: string 'NiniCare نام خریدار\xda...' is not a valid utf-8 string in /home/ninicare/public_html/modules/sabasms/classes/sms.php(128) : eval()'d code(1) : eval()'d code:1 Stack trace: #0 /home/ninicare/public_html/modules/sabasms/classes/sms.php(128) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1): SoapClient->__call('SendSms', Array) #1 /home/ninicare/public_html/modules/sabasms/classes/sms.php(128) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1): SoapClient->SendSms(Object(stdClass)) #2 /home/ninicare/public_html/modules/sabasms/sabasms.php(231) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1): SabaSMSSms->send('0') #3 /home/ninicare/public_html/classes/Module.php(757): sabasms->hookUpdateOrderStatus(Array) #4 /home/ninicare/public_html/classes/Hook.php(145): ModuleCore::hookExec('updateOrderStat...', Array) #5 /home/ninicare/public_html/classes/OrderHistory.php(77): HookCore::updateOrderStatus(5, 3) #6 /home/ninicare/public_html/nini/tabs/AdminOrders.php(122): OrderHi in /home/ninicare/public_html/modules/sabasms/classes/sms.php(128) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 1

در صورتی که وقتی همین مشتری خرید کرد پیامک برام ارسال شد و پیامک تست هم دریافت میکنم!!

در ضمن یه مشکل دیگه هم دارم.توی آمار ماهیانه صفحه اول پنل مدیریت مقدار فروش رو ۰ نشون میده در حالی که توی همین صفحه در بخش ‍پایین صفحه اسم و میزان خرید مشتری رو نشون میده.یعنی یه جورایی امار رو اشتباه نشون میده حتی توی منوی آمار

لینک به دیدگاه

ظاهرن در نام مشتری مشکلی هست.

این ماژول در حال حاضر پشتیبانی نداره. اگر در این بخش خطا میگیرید پیامک در تغییر وضعیت رو خاموش کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...