رفتن به مطلب

چندین سوال راجع به پرستاشاپ

farshid-foss

پست های پیشنهاد شده

درود بر همگی

این اولین پست من در انجمن پرستاشاپ پارسی است، امیدوارم آخریش نباشه!

عرض شود که بناست که بنده برای یکی از دوستانم یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم.

سایت مربوطه در رابطه با بازیهای فکری کودکانه (مثلاً بازیهای مرتبط با آموزشهای الفبا، بازی شطرنج، لگو، منچ، مار و پله رانی پارک، میشا و کوشا، بن بن بن، دوز، بازیهای کانون پرورش فکری و بسیاری موارد دیگره)

بنده میخواستم از دوستانی که با فروشگاه سازها کار کردند راهنمایی بگیرم و از تجربه شون استفاده کنم که اینگونه شد که حضرت گوگل دست ما رو گذاشت تو دست شما!

تا کلمه اوپن سورس رو دیدم اومدم و در اینجا عضو شدم!

البته هنوز در مرحله تصمیمگیری هستم و فروشگاه ساز مورد نظرم رو انتخاب نکردم، ولی تا 70% پرستاشاپ نظرمو جلب کرده.

چند تا سوال (جواب بله یا خیر کافیه، فعلا نیازی به ارائه لینک ماژول یا افزونه مربوطه نیست!):

1- آیا پرستاشاپ (یا افزونه ای که بعدا روی نرم افزار نصب شه) این قابلیت رو داره که هزینه مرسوله رو بطور اتوماتیک با توجه به مسافت (شهر مورد نظر) و وزن مرسوله و همینطور پیشتاز یا عادی بودن نوع پست مرسوله محاسبه کنه؟

2- آیا این نرم افزار قابلیت تعریف و ارسال اتوماتیک sms رو (بر فرض مثال ارسال فاکتور الکترونیک به موبایل مشتری یا مثلاً تعریف پیغام «خرید شما به شرح زیر انجام شد: ... از خرید شما متشکریم» بعد از واریز الکترونیکی و ارسال به موبایل مشتری و ...) داراست؟

3- امکان تعریف قیمتی جداگانه برای مشتریانی خاص؛ مثلا اگر نمایندگی و یا مغازه ای تعداد بالایی از گونه ای کالا رو بخواد بر فرض مثال 30 عدد؛ آیا میتوان برای اینگونه مشتریها با قیمت اصطلاحا عمده فروشی برخورد کرد؟

مابقی ویژگیها رو با توجه به نگاهی که به تاپیک «بررسی پرستاشاپ 1.5 » انداختم، فگر کنم هست. مثل پرداخت الکترونیک، قابلیت پرداخت در محل به متصدی پست و ...

ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هر سه بله

اما ممکنه نیاز باشه برای بعضی قسمتاش هزینه کنید :)

موفق باشید

اول از همه بابت پاسخ و راهنماییتون تشکر میکنم

میشه زحمت بکشین و برآورد کنید که حدودا چقدر باید بابت قابلیتهای مذکور هزینه کنم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

1.در حال حاضر برای واسطه های پستی مثل هموار و فروتل و اتاجوی این امکان هست و اگر با این شرکت ها قرارداد ببندید میتونید. برای خود اداره پست پرستا این قابلیت رو داره ولی یکبار باید دستی تنظیم کنید.

2.وجود داره و دو شرکت ارایه شده. یکی توسط خودشون و یکی توسط ما. اما در حال تهیه ماژول های بهتری هستیم.

3.وجود دارد و باید مشتریانتون رو گروه بندی کنید. قیمت خاص بر اساس زمان یا گروه مشتری و ... قابل تعریف هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...