رفتن به مطلب

ماژول وارد کردن محصول و مدیریت محصولات توسط مشتری

s_ahmadneya

پست های پیشنهاد شده

سلام

دنبال ماژولی با خصوصیات های زیر هستم در بعضی از فروشگاههای دیدم.کسی داره لطفا لینکش را بزاره حتی اگر تجاری باشه هزینه اش را پرداخت می کنیم

• کاربر بتواند تصمیم بگیرد که خریدار است با فروشنده در صورت خریدار
    بودن با ایمیل و رمز بصورت اجباری و فیلدهای دیگر اختیاری بتواند کاربر بسازد و محصول را وارد نماید. فرم ورود محصول همان امکانات پرستاشاپ باشد.بعبارتی هر کاربر بصورت پیش فرض بتواند محصول وارد کند و محصولات خودش را ویرایش نماید.

• کاربران بتوانند باهم تماس خصوصی داشته باشند.مانند انجمن ها(froum)

• قیمت محصول ،شماره تلفن، آدرس مشتری ویا فیلدهای دیگر را بتواند ازدید کاربران مخفی کرد البته فعلا می خواهیم همه ببینند.

سطح دستری مشتریان وکارمندان در پرستاشاپ باید یک جوری باهم تلفیق شوند.

• بدیهی است که بایدطوری باشد که بتوان از تمامی امکانات وماژولهای و قالبهای پرستاشاپ
    استفاده کرد.مثلا ارسال ایمیل و پیام کوتاه و.محصولات جدید،محصولات بیشتر بازید شده و....

• برای هر محصول بجز ارسال نظرات کاربران بصورت عمومی بتوان قیمت پیشنهادی
    را برای حراج ودر آوردن بیشترین قیمت وجود داشته باشد.
  • برای هر محصول بتوان یک زمانی برای اتمام زمان فروش درنظر گرفت که درصورت نیاز بتوان آن را تمدید کرد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مواردی که خواستید حتی نمونه خارجی هم من ندیدم. این امکانات رو یک نفر برنامه نویس باید براتون وقت بزاره و فکر کنم زمان زیادی بگیره.

البته قابلیت فروش توسط مشتری ماژول با قیمت 150 دلار داره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...