رفتن به مطلب

پیام تبریک

omid مهمان

پست های پیشنهاد شده

دوستان گل من به عنوان یه کاربر ساده شروع انجمن بزرگ پشتیباتی پرستا شاپ رو به صاحبان انجمن و همه ی پرستایی ها تبریک میگم

امیدوارم در کنار هم بتونیم به مشکلات هم کمک کنیم و برای دوستانی که از پرستا استفاده می کنند قالب و ماژول و ... فراهم کنیم تا همه استفاده کنند

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام امید جان. نمیدونی چه انرژی ای گرفتم وقتی دیدم هنوز انجمنمون رو کامل راه ننداختم ازمون تشکر کردی! خیلی خوش حال شدم. من هم به نوبه خودم ورود و فعالیت دوستانی که در آینده در این انجمن فعالیت خواهند کرد رو پیشاپیش خوش آمد می گم. موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام،

بنده هم به نوبه ی خودم، راه اندازی این انجمن رو به ادمین و سایر دوستان تبریک میگم. وجود یه انجمن پشتیبانی فعال برای پرستاشاپ به شدت احساس می شد. امیدوارم با کمک همدیگه بتونیم این فضا رو ایجاد کنیم.

موفق باشین

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

شروع به کار سایت رو تبریک میگم و خیلی خیلی تشکر میکنم از اینکه بعد از بسته شدن ناگهانی فروم پرستا شاپ و متاسفانه

در دسترس نبودن اطلاعات مفید برای استفاده بهینه از فروشگاه ساز قدرتمند پرستاشاپ ، اقدام به ایجاد محلی برای تبادل نظر و

رفع مشکلات کاربران این نرم افزار مفید کردید.

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

من نيز ازشما تشكر مي كنم و شروع به كار سايت را به شما تبريك مي گويم ،خيلي سرچ كردم و چند بار وارد اين سايت شدم ولي در ابتدا فكر كردم چون تازه شروع به كار كرده خيلي ممكنه من را به پاسخ سوالاتم نرساند ولي بعد از مدتي تصميم گرفتم سوالم را اينجا مطرح كنم و ديدم واقعا دوستان با حوصله و دقت پاسخ ميدهند . برا ي شما آرزوي موفقيت روزافزون دارم و از اينكه در اين سايت عضو هستم خوشحالم .

از اينكه وقت مي گذاريد و پاسخ هاي مفيدي مي دهيد واقعا ممنونم

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

با سلام

من نيز ازشما تشكر مي كنم و شروع به كار سايت را به شما تبريك مي گويم ،خيلي سرچ كردم و چند بار وارد اين سايت شدم ولي در ابتدا فكر كردم چون تازه شروع به كار كرده خيلي ممكنه من را به پاسخ سوالاتم نرساند ولي بعد از مدتي تصميم گرفتم سوالم را اينجا مطرح كنم و ديدم واقعا دوستان با حوصله و دقت پاسخ ميدهند . برا ي شما آرزوي موفقيت روزافزون دارم و از اينكه در اين سايت عضو هستم خوشحالم .

از اينكه وقت مي گذاريد و پاسخ هاي مفيدي مي دهيد واقعا ممنونم

موفق باشيد

سلام دوست عزیز

ابتدا ورودتون رو به انجمنی که متعلق به خودتونه تبریک میگم. خیلی خوشحالم که به جمع ما پیوستین.

بله خدا رو شکر موفق شدیم یک تیم دلسوز و البته کاربلد رو تشکیل بدیم تا به مشکلات دوستان رسیدگی کنیم.

این رو هم باید اضافه کنم که با توجه به شروع خوبی که با کمک خدا و دوستانمون داشتیم همینظور استقبال گرم و صمیمی شما عزیزان اگر خدا بخواد برای روزها و ماه های آتی برنامه ها و هدف های بزرگی داریم که اگر خدا بخواد اون ها رو هم پیش خواهیم برد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

http://www.alexa.com/search?q=http%3A%2F%2Fpresta-shop.ir%2F&r=site_screener&p=bigtop

هنوز تازه 330 تا پست ارسال شده رنک الکسا رو ببینین!!

سایتهایی میشناسم دوساله فعالیت میکنن، هر روز هم اپدیت میکنن و مطلب جدید و.... ولی رنکشون چندین برابره.

آقا فوق العاده است.تبرییییییییییییییییییییییییییییییییییییککککککککککککککککک.:heart::heart::heart:

انشاالله پایدار باشین دوستان.

لینک به دیدگاه

http://www.alexa.com/search?q=http%3A%2F%2Fpresta-shop.ir%2F&r=site_screener&p=bigtop

هنوز تازه 330 تا پست ارسال شده رنک الکسا رو ببینین!!

سایتهایی میشناسم دوساله فعالیت میکنن، هر روز هم اپدیت میکنن و مطلب جدید و.... ولی رنکشون چندین برابره.

آقا فوق العاده است.تبرییییییییییییییییییییییییییییییییییییککککککککککککککککک.:heart::heart::heart:

انشاالله پایدار باشین دوستان.

بله خوشبختانه استقبال از این سایت بسیار عالی بود و تونستیم در عرض چند روز از رتبه ی 22.000.000 به رتبه ی 1.449.777 برسیم! همینطور سطح کمی و کیفی پست ها هم بسیار عالی بوده تا الان و من شخصا از تمام اعضا و فعالان سایت تشکر ویژه می کنم. به امید خدا بتونیم خانواده ی پرستا شاپ فارسی رو روز به روز گسترش بدیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...