رفتن به مطلب

چگونگی افزودن اسکریپت های مختلف به صفحات پرستا شاپ

shervin6623

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه کاربرهای پرستاشاپ

من به تازگی دارم یه فروشگاه با پرستا راه میندازم، به یه سری مشکل و سوال برخوردم

در فروشگاه قبلیم از اسکریپت سبد خرید استفاده کرده بودم و خیلی اسکریپت های مختلف خودم بهش اضافه کرده بودم، مثل منون بالای صفحه و جی کوئری تب و چندتای دیگه

اینم آدرس سایت قبلیمه http://Ekalabay.com

الان سوالم اینه که آیا میشه به پرستا هم اسکریپت اضافه کرد ؟

مثلا من میخوام یه منوی حرفه ای برای پرستا بسازم با نرم افزار Sothink Dhtml Menu تو اینترنتم یه سرچی زدم مثل اینکه میشه ولی بلد نیستم باید کد ها رو کجا اضافه کنم

مصلما منویی که میسازم داینامیک نیست و هر وقت شاخه جدیدی بخوام بهش اضافه کنم از بیرون و از خود نرم افزار بالا باید این کارو بکنم ( که مهم نیست )

فقط میخوام بدونم آیا این امر ممکنه و میشه این کار رو کرد ؟

ممنون میشم راهنمایی بدین

شروین :)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست خوبم پیاده کردن قابلیت های این چنینی به صورت استاتیک به یک سیستم ماژولار کاری کاملا غیر منطقی و غیر معقوله

ماژول منوی بالای سایت در بازارچه موجوده و میتونید استفاده کنید به صورت کاملا داینامیک!

در بازارچه یک گشت و گذاری بکنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون از شما

رفتم توی بازارچه، من از نسخه 1.5 استفاده میکنم، و به دنبال یک مگا منو هستم، الانم این تمپلیت رو دارم و منوش خوبه ولی نتونستم درستش کنم فعلا

لینک به دیدگاه

چیزی که شما میخوای به بخش ماژول مربوطه همون امکانات اضافی باید اول یاد بگیری ماژول نویسی برای پرستاشاپ رو بعد هر چیزی رومیشه بهش داد فقط روند کار رو باید بلد چی کجا باشه و اینکه جناب ادمین هم درست میگن هیچ دلیلی نیست که سایتی دینامیک رو وقتی میشه دینامیک کردجرا استاتیک

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...