رفتن به مطلب

جستجوی لایه ای در تمام صفحات قالب

NOjAN

پست های پیشنهاد شده

سلام. وقت همگی بخیر.

یه قالب پرستاشاپ رو دارم برای یکی از دوستان طراحی می کنم, ازم خواستن یه قابلیتی رو به صورت widget تو هدر سایت قرار بدم که شبیه همون جستجوی لایه ای هستش. (ماژول blocklayer)

چیزی که دوست ما مدِّ نظرش هست مشابه سایت Cartel.ir ــه. تا اونجایی که متوجه شدم ماژول blocklayered فقط توی صفحات دسته بندی نمایش داده می شه و نمی شه برای جستجو در تمام شاخه ها و محصولات در صفحه ی اصلی (یا هر صفحه ای به جز category) قرارش داد.

خواستم از دوستانی که تجربه ی بیشتری دارن بپرسم برای این موضوع راه حل ساده ای هست ؟ یا ماژول از پیش آماده ای وجود داره ؟

یا بایستی حتما ماژول اختصاصی طراحی بشه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دقیقا شما دارید دنبال ماژول جستجوی پیشرفته ای میگردیدکه رایگانم نیست و قرار بوده که این ماژول ساخته بشه راه حل ساده نه وجود نداره

باید ماژول ساخته بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

جستجوی این سایت یه حالت اختصاصی داره و چیزی نیست که بشه به صورت ماژول عمومی ساخته بشه

ولی ماژول مشابه این رو میشه ساخت که برای همه فروشگاهها کاربرد داشته باشه

لینک به دیدگاه

باید اول بررسی بشه چون چند وقتیه که کلا این سیستم نبود این ماژول رو داره حس میکنه بحث هایی شده ولی هنوز نتیجه نهایی مشخص نیست

لینک به دیدگاه

تو یه انجمن خارجی یه نفر راهنمایی کرد و گفت باید از کلاس Category یک override بگیرید و تابع ::Products() رو جوری بازنویسی کنین که بر اساس درخواست های $_POST محصولات رو نمایش بده.. چیز دیگه ای هم که نیازه یک فرم html هستش که دسته بندی ها و تولید کننده و خصوصیات محصولات رو از دیتابیس بگیره و در قالب یک فرم نمایش بده. من خودم اندکی php بلدم, ولی بخوام چنین کاری انجام بدم تا سال دیگه طول می کشه :دی

حالا اگر قراره به زودی این ماژول نوشته بشه ممنون می شم به بنده هم اطلاع بدین.

لینک به دیدگاه

خب راه حلش بله در ذهن من هم هست ولی باید اگه قراره ساخته بشه یه چیز کلی باشه من دارم این ماژول رو بررسی میکنم ببینم چطور میشه اینو پیاده کرد ولی حالت کلی ماژول فیلد های زیادی نداره چون معلوم نیست رو جه فروشگاهی قراره پیاده شه ولی برای یک سایت اختصاصی باید بشه ویژگی هم بهش اضافه شه و غیره ..............

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...